Šta je novo?

Problem sa MTS-om, ne daju raskid nepostojeceg ugovora.

Bobajakuda

Slavan
Učlanjen(a)
15.09.2013
Poruke
2,263
Poena
240
Cale hoce da odjavi fiksni telefon medjutim kazu da ne moze jer je on navodno potpisao ugovor na 2 godine. Covek nije nista potpisao i kad ih pita da mu daju kopiju tog ugovora odgovor je "Nismo u mogucnosti da vam dostavimo kopiju ugovora".
Sta raditi u toj situaciji? To traje vec 4-5 meseci i oni uredno salju racune. Pisao je zalbe i oni kao razmatraju pa odbiju.
 
Obavesti ih pismenim putem i ćao.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
To sam i hteo, samo ne znam cime da ih "zaplasim"?
 
Trazis pismenu izjavu da nemaju ugovor preko advokata. Ako imaju poslace, ako ne sve je jasno.

...riding on 720p...
 
Pa i da je potpisao ugovor na 2 godine ima pravo da raskine ugovor uz plaćanje penala. Penali su benefiti koje je ostvario tim ugovorom.
 
Pa i da je potpisao ugovor na 2 godine ima pravo da raskine ugovor uz plaćanje penala. Penali su benefiti koje je ostvario tim ugovorom.
Neko je slucajno ili namerno oznacio pri uvodjenju u sistem da ima ugovornu obavezu.
Nagledao sam se toga kod sva 3 mobilna operatera.
Svi gledaju online bazu, niko papire i najbrze i najefikasnije sa najmanje izgubljenih zivaca ce srediti preko advokata jer ce jedino tada neko morati da potrazi u arhivi papire kojih nema.
Ovako ga mogu vozati do besvesti...
Najbitnije je da i dalje uredno placa i da svakom buducem koraku postoji pisani trag.


...riding on 720p...
 
napravi nalog za mts portal za taj broj pa vidi sta pise tamo za ugovornu obavezu.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Majko mila sta se radi u ovoj zemlji!!!!???
 
Meni je MTS probao nešto slično da uradi. Iako sam imao samo prepaid neko me je prebacio na postpaid nekoliko godina pošto sam prešao na Telenor. Jenostavno mi poslali račun za nekih 3 godina i naravno tužbu. Kada sam se žalio, bilo je "Prvo plati pa se žali" !!!. jedva se nekako iskobeljah kada sam nabavio listing za to vreme sa 0 poziva i poruka. Posle je bilo "Izvinite greška kompjutera" ali je očigledno inside job.
Isto tako su me teretili za neke račune za stabilini telefon iako je bio odjavljen i čak i žica bila prekinuta više od 10 godina.
 
Poslednja izmena:
Uvodjenje fiksnog telefona kod MTS / Telekoma je prakticno besplatno, kosta 1 dinar uvodjenje linije/broja. Ali je kvaka da si obavezan na 2 godine.
Tako sam i ja imao. Ugovor sam potpisao kada je radnik, terenac, dosao sa aparatom u stan da proveri da li radi linija.

Tako je kako je. Pisalo je prihvatio sam.

Ljudi najvecu gresku prave sto slucajeve mogucih obmana ne prijavljuju Udruzenjima ili Zastiti potrosaca.
Tako kvare statistiku i ne ostavljaju pisan trag.
 
Nazad
Vrh Dno