Šta je novo?

Mobilni za lepsu polovinu

DukeLander

Administrator
Administrator
Učlanjen(a)
03.11.2008
Poruke
12,128
Poena
1,205
Da je za mene/sinove ne bih ni pitao jer znam sta bih uzeo :)
Posto je i izgled bitan nisam pametan...
Zelim supruzi uzeti neki telefon, da se vise oslobodi Honor 5x koji umire jako polako i dugo ali stvar navike je cudo i supruga nikako ne zeli da se oslobodi istog jer joj je glupo davati pare za telefon kada ovaj jos uvek radi...
Poenta je da po njoj je apsurd dati vise od 200e za fon.
Problem je i sto imamo zajednicki bank racun pa ne mogu da je slazem koliko sam platio :D

Znaci, koji telefon bi uzeli lepsoj polovini kojoj performanse i kamera nisu prioritet?
Bitniji su izgled, lakoca koriscenja i recimo displej da ima lepsi prikaz za nekih neka bude 200e okvirno?
Naravno da nije problem ako je vise, ali sto vise meni zivot gorciji :)

Hvala!

...riding on 720p...
 
rn8p zeleni sad u petak za BF u oba mi sopa je 225e.uzeo sam 3 u poslednjih mesec dana sve za zenske osobe i pored moljenja,uporedjivanja itd,uvek je zeleni rn8p preovladavao zbog izgleda.cak sam jedan beli narucio i morao da molim momka da odustanem i zamenim za zeleni kad je doticna osoba videla da postoji i kako izgleda. :)

220 je na kp najjeftiniji sa dodjem ti garancijom,tako da nema puno smisla ga tako uzeti.-20 posto je na ceo arsotiman,bio sam prosli put kad je bilo -20 posto na sve i nije bilo guzve i laktanja.

edit: sad tek vidim da si u nemackoj...pored rn8p i mi 8 lite je dobijao pozitivne ocene od strane zenskih osoba na dizajn a da je u tom budzetu.
 
Poslednja izmena:
Juce je Sony XZ2 compact kostao 199 evra na Nemackom amazonu (sve 4 boje). Ali juce, mozda ce imati jos neku slicnu akciju do kraja ove nedelje pa treba ispratiti.
Za te pare sjajan fon mada mu izgled i velicina displeja nisu bas adut ali su zato kvalitet displeja, hw, softver, brzina, kamera, autonomija.. top za 200 evra.
 
Poslednja izmena:
Samsung Galaxy M30(zbog amoled displeja i mozda lakoce koriscenja), ostalo je na strani Redmi Note 7 ili Mi8 lite (twilight gold).

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da je za mene/sinove ne bih ni pitao jer znam sta bih uzeo :)
Posto je i izgled bitan nisam pametan...
Zelim supruzi uzeti neki telefon, da se vise oslobodi Honor 5x koji umire jako polako i dugo ali stvar navike je cudo i supruga nikako ne zeli da se oslobodi istog jer joj je glupo davati pare za telefon kada ovaj jos uvek radi...
Poenta je da po njoj je apsurd dati vise od 200e za fon.
Problem je i sto imamo zajednicki bank racun pa ne mogu da je slazem koliko sam platio :D

Znaci, koji telefon bi uzeli lepsoj polovini kojoj performanse i kamera nisu prioritet?
Bitniji su izgled, lakoca koriscenja i recimo displej da ima lepsi prikaz za nekih neka bude 200e okvirno?
Naravno da nije problem ako je vise, ali sto vise meni zivot gorciji :)

Hvala!

...riding on 720p...

Ovde juce u FR dosao flajer za BF po supermarketima iPhone 7 32GB za 199evra. Ako ima tako nesto tamo, ne bi bilo lose pogledati tako neke opcije. ( ako ne odgovara iPhone, prodas ga za 300 i kupis neki mi9t/pro ili neki drugi telefon u tom cenovnom rangu )
 
Poslednja izmena:
Hvala na predlozima, prostudiracu :)
Gledam, mozda ni Galaxy A30 - 40 - 50 nije lose...

...riding on 720p...
 
Poslednja izmena:
Duke, snajka ima A40 u svetlo plavoj boji i iako nisam ljubitelj Samsunga moram priznati da je super telefoncic. Kompaktan, sa po meni dobrom kamerom i odlicnim ekranom.
A50 je bolji, ali i malo veci/skuplji.
 
A40 ima drugarica,odlicno telefonce.Sasvim solidna kamera,lepo izgleda,pa cak i nije nesto spor.Jedino ekran,nekako mi je mrljav,mada je njoj posle honora9 kaze perfektan.U svakom slucaju,pre on za suprugu nego ostali.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Duke nemoj mi zameriti sto cu ti ukrasti temu rekoh kada imamo slicnu nedoumicu pa da ne otvaram zasebnu temu. Trebam devojci da uzmem telefon. Razmisljam se izmedju A50 ,Redmi Note 8 Pro ili eventualno (malo je skuplji) Mi 9se. Ona trenutno ima S4 i zreo je za bacanje. Fon uglavnom koristi za poruke pozive i slikanje.
 
Znaci, koji telefon bi uzeli lepsoj polovini kojoj performanse i kamera nisu prioritet?
Bitniji su izgled, lakoca koriscenja i recimo displej da ima lepsi prikaz za nekih neka bude 200e okvirno?
Naravno da nije problem ako je vise, ali sto vise meni zivot gorciji :)
Lakoća korišćenja kao isti interfejs od istog proizvodjača, ili nešto drugo?
Ako je prvo pokaži joj modele koji se uklapaju u budžet pa neka izabere koji joj se svidja vizuelno. A ako je fleksibilna i ne smeta joj promena važi slično, budući da joj nisu presudne performanse i kamera pokaži joj redom sve što misliš da bi je moglo zainteresovati.
Pa kad se odluči i eventualno ne bude zadovoljna performansama, kamerom, displejom, baterijom ili nečim petim svakako ćeš ti kao suprig biti kriv, to ide u opis radnog mesta :)
 
Ako joj pokazem bilo koji fon, nema nista od kupovine.
Idem na blef sa izvoli novi fon, daj stari da ga razbijem :)


...riding on 720p...
 
Ma onda ako hoces da bude lep,zenski fon,A40 u onoj ciklama boji i nema greske.Posebno zato sto kazes da supruga nije zahtevan korisnik i da je bitno da fon bude lep.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Sve moze sem ciklame :)
Videh sad da ima A70 u Lidl online za 320e.
Beli je stvarno lep, taj bi odgovarao, samo nemam pojma da li je to ok cena, nisam pratio mobilne...

...riding on 720p...
 
To je vec druga tema :)
Mislio sam za ovaj model

...riding on 720p...
 
S obzirom na afinitete, glasam za neki Samsung A serije koji ulazi u budzet. Lepo izgledaju (malo sminkerski), imaju dopadljiv ekran za veliku vecinu ljudi, UI je prilicno intuitivan, kamera je takodje okej za one koji nisu geek-ovi, vec je koriste iskljucivo za drustvene mreze... Mislim da ce biti prezadovoljna.
 
Poslednja izmena:
A OnePlus 6? Lepo izgleda, ima staklena leđa, bočni slajder za promenu ring/vibrate/silent profila (što samo OP ima među Androidima), lepo leži u ruci, tanak je, a i dalje je odličan po performansama.
 
Dobro kažu ljudi Samsung A70 A50 i neće biti problema. Retko ko hoće da sluša ove nase priče koji je procesor, koja memorija, senzor kamere itd. To pogotovo ne interesuje žensku populaciju. Bitno je da je lepo, a da koliko toliko ok radi i naravno kamera da bude prihvatljiva. Pričam iz ličnog iskustva i moja supruga koristi Samsung (doduše stariji model) i ja bih ga do sada 100x razbio koliko me iznervira kada ga uzmem, ali njoj odgovara i neće da joj kupim nešto drugo.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Druze,ubedim nekako supruhu da proda j3,kupim joj huawei j7,ma nadrljo sam svetski.Evo sad se vracam iz radnje sa samungom a20e ona super prezadovoljna.Kaze,citiram,ma samsung je samsung[emoji1787]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Mislim da je A40 najbolji izbor i zbog cene i zbog velicine. A70 ima kolega i ogroman je dok A50 nisam imao prilike da vidim uzivo.
Ako je razlika 50€ izmedju 40 i 50 onda ok...sve vise od toga po MENI nije vredno.
 
Ako ima malu ruku [emoji12]. Onda a40
Inače ja bih dao pre 30k koliko je bio A50 nego 25k za A40. Mislim da je mnogo 25k za A40. Jeste lep i lepo leži u ruci, ali smatram da je preslab za 2 godine korišćenja.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Dobro kažu ljudi Samsung A70 A50 i neće biti problema. Retko ko hoće da sluša ove nase priče koji je procesor, koja memorija, senzor kamere itd. To pogotovo ne interesuje žensku populaciju. Bitno je da je lepo, a da koliko toliko ok radi i naravno kamera da bude prihvatljiva. Pričam iz ličnog iskustva i moja supruga koristi Samsung (doduše stariji model) i ja bih ga do sada 100x razbio koliko me iznervira kada ga uzmem, ali njoj odgovara i neće da joj kupim nešto drugo.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
Identicna prica :)
Ima male sake ali nikada ne koristi telefon sa jednom rukom.
Tako da narucujem A50, jer je stvarno woman friendly + lep ekran.
Grmece sat vremena i onda se nece odvojiti nedelju dana od njega... zene... :)
Hvala na pomoci momci

...riding on 720p...
 
Identicna prica :)
Ima male sake ali nikada ne koristi telefon sa jednom rukom.
Tako da narucujem A50, jer je stvarno woman friendly + lep ekran.
Grmece sat vremena i onda se nece odvojiti nedelju dana od njega... zene... :)
Hvala na pomoci momci

...riding on 720p...

neces pogresiti za A50, zena i cerkica koriste bateriju za dan ne moze da urnise
 
Nasao beli za 260e i narucio, to je to

...riding on 720p...
 
Imam par xi telefona u kuci i reakcija na njih je bila tipa sa sve monotonim glasom "aha, lep je" i vec ode dalje...
Tako da sta je sve moglo za te pare otpada u startu, zene su u drugom univerzumu po pitanju mobilnih + sta god da je, sve zasluzuje najbolje jer me trpi 20 godina :)

...riding on 720p...
 
Pridruzujem se govorima
Moja preferira huawei ,ja uzeo nov telefon moj A7 bacio na.prodaju
Pitam nju hoce li ga umesto p10 lite koji ima kaze nece,kakav Samsung
Ja se tu zezao sa prodajom ,*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* milion i na kraju rekoh joj dacu ga njenoj majci ,mrzi me smaram sa ludacima a fon u extra stanju
E , tek onda odjednom ode.ona na net ,te recenzije ,poredjenje oba modela i posle 2 dana izucavanja rece mi, pa ovaj A7 u svemu bolji
Ja bez teksta ,mislim se p10 lite i A7 ,ko bi ih normalan poredio
Sad je A7 kod nje i kako ona kaze "malo je bolji od njenog bivseg p10 lite"
Sta reci dalje....


Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno