Šta je novo?

Smart TV vece dijagonale za Netflix i HBO GO

Dimke

Čuven
Učlanjen(a)
17.07.2002
Poruke
1,165
Poena
649
Drugari benchmarkovci treba mi preporuka za Smart TV koji ce sluziti samo za Netflix i HBO GO. Po ceni mi odgovaraju Tesla i Hisense ali nigde nisam nasao da li ima HBO GO za njih.
 
Ne znam šta da ti preporučim, ali mogu da ti prenesem moje iskustvo. Naime HBO GO mi radi na 5 godina starom Samsungu sa Tizen OS. Skoro sam kupio Fox sa Android OS, i relativno sam zadovoljan televizorom, ali HBO GO ne radi, preciznije poveže se i sve, ali kad hoću da pustim sadržaj izbacuje neki error (5.1) . I evo mesec ipo dana od kupovine nisam uspeo da to rešim. Ne znam šta sve nisam pokušavao. Za Netflix ne znam, ne koristim taj servis još uvek.

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
@omtw jeste off, ali da li mozes da vidis koja ti je verzija OS-a na TV-u.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Aha jasno... poenta je da mi ta dva servisa trebaju ostalo mi je nebitno. Heh stari Samsung to je jasno na njima i LG radi...
 
Moje je mišljenje je da što se tiče streaming servica poput"HBO GO", " netflix" "Amazon prime", "Disney+" "Apple TV"......itd...itd....najbolji izbor "Samsung Smart TV"


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
@omtw jeste off, ali da li mozes da vidis koja ti je verzija OS-a na TV-u.

Sent from my 3310 using Tapatalk
Android 7.0
4c20f8c53255f0726c575b600f6dcd4b.jpg


from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Najjeftinije resenje ti je Amazon firestick. To ubacis u tv i na njemu instaliras KODI, i addon za netflix i hbo go


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno