Šta je novo?

Redmi K30/K30 Pro

Cenim da ce za 2 ipo god biti ta cena,do tad strpljen spasen jer sve sto je brzo to je i kuso..[emoji16]
 
Po slikama gore izgleda zanimljivo baš. Stereo teško da će imati ako bude u budžetu oko 500€. I OIS je za taj novac i više nego dovoljno uzevši u obzir šta telefoni danas nude za osetno više novca.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
OnePlus 7T je "budžet"pa ima i OIS i stereo. Baš me briga za 90Hz ekran, bitno da ima dobru kameru sa OIS, stereo, dobar Amoled i bateriju. 500e je gornja granica za 8/128, mnogo je to za jedan Redmi kakav god da je. Ali eto kad padne cena ispod 400 na oglasima biće best buy, isto kao Mi 9T. :)
 
Istina za 7T. Ali ovo je ipak svež model sa SD865, bez izreza u ekranu i zanimljivog dizajna, nije realno da ubace i stereo, uz OIS i cenu ispod 500e u starnu bi ubili Mi 10 a to im nije cilj sigurno, negde moraju zakinuti (ekran od 60hz ne računam da je zakinuto, bitno da je amoled [emoji16]).

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Što se mene tiče mogu bilo čime da ubiju Mi 10. Meni se taj telefon uopšte ne sviđa. Dizajn mi je 0, kamere su prehajpovane, zakrivljen ekran sa rupom... Ni za 300e ga ne bih kupio. :)
Ovaj mi baš lepo deluje, lepše i od Mi 9T, pogotovo pozadi. Baš kako mi se sviđa. Samo da ima stereo i OIS... Dosta mi je više ovog Mi 8. :d
 
Stereo nece imati 99.9% :)
 
Stereo je sada manje bitan, bar za mene. Nadam se da nece biti preko 600e kod nas.
 
Bice mozda 550 u pocetku, ne verujem da ce 600. Na jesen ispod 500.
 
Uh videh sad neke snimke, izgleda da ima preveliku bradu. Za nijansu manja od Mi 8.
 
Ne sme da ima vecu od prethodnika (K20 Pro/Mi 9T Pro) inace je dizajnerski fail.

Nek ubace u K20 Pro OIS, SD 865 i 90Hz ekran umesto 60Hz, nista drugo da ne menjaju.
 
Nista mu ne fali, skoro pa kompletan telefon. Cekamo jos samo da cujemo cenu i to je to :)
 
Ip53 je k30pro.
Priča se o ceni od oko 430e u Kini , što znači da će u EU biti oko 550-600e

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne znam kada je neka stranica imala tačne informacije pre izlaska, svi nagađaju pa neko ubode. Čudilo me je da će biti za ovaj telefon OISa iskreno, pogotovo što ciljaju budžet flegship kategoriju. Ali, svakako se nadam da će biti. A realno kada bi ubacili uz sve i stereo, ne bi imao konkurenciju, mada teorije nema za to. [emoji16]

Sent from my GM1900 using Tapatalk

Bice dual OIS
 
Ovo je podnošljivo obzirom na specifikacije.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Podnošljivo u Kini :) u EU računaj ~150e preko.
Što je opet relativno ok ako se pogleda cena npr s20+

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kod nas ce biti zvanicna prodaja 700e a KP 650e. Ako nas i tu ne iznenade :D
 
Hoce li kao Redmi stici u Evropu ili se ocekuje neki Mi 10T/Pro? [emoji4]
 
Za ove pare je morao imati 90hz ekran....Oneplus 7T je startovao sa 70$ nizom cenom u Kini. Ok ovaj je notchless i sd865 (ne vidim sta tu ima da dize cenu toliko u odnosu na SD 855 kad je jedan flag cpu za 2019, drugi za ovu godinu, jedino sto vremenom proizvodnja postaje jeftnija, ali svejedno)+ovo je Redmi, ne Oneplus.
 
Što znači da će mi 10 pro biti 1000e u EU.. što je mnogo mnogo je.

Xiaomi baš brzo rešio da popuni mesto Huawei-a :)

P.s. 5g je samo izgovor za povećanje cena

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Očekivano..
"Huawei je pao sa treće pozicije nakon što je kompanija tokom februara isporučila samo 5,5 miliona telefona, naspram Xiaomijevih šest miliona.
Obe kompanije su ostvarile veći pad isporuke u odnosu na januar, kada je Huawei isporučio 12,3 miliona a Xiaomi 10 miliona telefona."
 
Nazad
Vrh Dno