Šta je novo?

Redmi K30/K30 Pro

Učlanjen(a)
10.12.2016
Poruke
1,464
Poena
165
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600x @4.7Ghz + Phanteks PH14
Matična ploča
Msi Tomahawk B450
RAM
16 GB Corsair Vengeance
GPU
RX 6700 XT - XFX
Storage
256Gb M.2 Samsung + 1 TB SSD Samsung
Zvuk
Edifier R2000DB + Lucya DAC + Qed Profile 1
PSU
Corsair RM850X White
Kućište
NZXT Source 530
Monitor
LG 34GN850
Miš & tastatura
Corsair K70 MK 2 + Sabre Mouse
Mobilni telefon
Samsung S24 Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Prve informacije o nasledniku jednog od najpopularnijih Xiaomi modela. Prva stvar koja mi je zapala za oko su užasne "dvogled" kamere urezane u ekran. Takođe se pominje i 120hz ekran. Ako je tačno, trebalo bi da se pojavi narednog meseca.

Nadam se da je samo leak ovo za kameru :DPogledajte prilog 277654
 
Snapdragon 735 u K30 i Sony senzor imx686

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Poceli su da ih stancuju brze od samsunga.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
10. decembra predstavljanje... Onda cemo dobiti Mi 10t mnogo brze nego sto ocekujemo, mozda vec oko Nove godine? A "cist" Mi 10 na MWC u februaru? Steta za ovu odvratnu pilulu. Kad se ukljuci "hide hole" opcija, zacrnice previse ekrana, bolje bi bilo da ima mali i simetrican notch ako vec ne moze ravno.
 
Dosta dobro po meni izgleda.
Samo mi nije jasno koja je logika izbaciti prvo 10t pa kasnije 10t pro i obični mi10..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisu trebali da beže on "pop-up" kamere. I dalje mi nedostaje sa 9T to, iako je jedan od lepših notch-eva ovaj na OP 7. Definitivno najbolje iskustvo je "notchless".

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Meni je pop-up kamera mnogo dobra stvar. Lepo ceo ekran bez ikakvih gluposti.
 
+1
Pogotovo za nas koji selfi kameru obično upalimo samo slučajno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
To za slučajno si dobro rekao :D
 
Pozadina bi bila ok da nema tog nepotrebnog kruga a napred s10 [emoji23]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Ovo će biti godina ružnih telefona. Pošto ovi od prošle godine nisu bili dovoljno ružni (ako izuzmemo Oneplus 7, Oppo Reno 10x Zoom, Xiaomi Mi 9T i još par sličnih.)
 
Najgore od svega je to što ovaj telefon dolazi sa IPS umesto oledom :) verovatno je oled sa rupom preskup u ovom trenutku za budžet telefon.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ovo je izgleda K15 a ne K30.. :d

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Kamo sreće da Xiaomi veže 2 dobre generacije uređaja. Klasični pilićari.
 
Ne verujem da su se vratili na pilulu. Umesto da se drze odlicnog recepta sa pop up kamerom, vratise se godinu unazad :D
Dzaba sve, da je jabuka ili samsung progurala pop-up svi telefoni bi bili takvi.
Vratise se posle sjajnog mi9t dizajna da kopiraju p30 i s10 (aj p30 i nekako ali s10 uzas dizajna).
Sve sto je trebalo je da unaprede senzor ispod ekrana i zviznu bolju kameru i bilo bi odlicno. Ovako se vratise na zakrivljene ekrane i dvoglede.
 
Mozda to tako treba. Ceka se mi10(pro), koji bi ipak trebalo da bude vrh ponude. Ovo je ipak redmi resija.
 
Pa i mi10 su ubili zakrivljenim ekranom i teardown kamerom. Ajde da su stavili napredni senzor lica pa i da razumem.
Ne kapiram poentu da se po svaku cenu nesto iskopira, makar bilo i losije...
 
To nije Mi10 vec Mi Note 10,velika razlika..Mi10 jos nije izasao.
 
Džabe im i 150hz kad je IPS, bar što se mene tiče. Ja nazad na IPS ne idem, nema te sile da me natera.
 
Xiaomi je majator za deevoluciju. Kako su ljudi u stanju da naprave goreg naslednika, treba im skinuti kapu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Opusteno ljudi,koliko god da brljave sa tim modelima,niko nikoga ne bije po usima da iste uzima....u svoj ovoj papazjaniji ipak se ima sta odabrati po dobroj ceni,sto je opet super :)Ali da znaju da zabrljaju,znaju,tu su maheri :) voleo bih samo da vidim taj njihov marketing tim,ako ga uopste imaju :) da vidim te lobanje o cemu razmisljaju kada stancaju tako modele kao sumanuti...

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Ako je nesto bilo lepo na 9t/9t pro je izgled prednje strane telefona bez rupa, obrva i ostalih gluposti. Uspeli su to da "unaprede".
 
Ja ovde ocekujem AMOLED, nema logike da bude IPS. Isto 120hz mi deluje nerealno, al ajde. To je sve super, ali su upropastili fon sa odustajanjem od pop up kamere, jos ako bude IPS....
 
Ips je jer je valjda senzor za otisak sa strane.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ovo kao da rtx 3080ti bude gora od 2080ti. Da li stvarno ovi iz Xiaomija mogu biti toliko maloumni da downgradeuju novi model?

Kineski pilicari. As usual.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno