Šta je novo?

TV do 30.000 dinara

Nikola Le

Poštovan
Učlanjen(a)
25.09.2015
Poruke
25
Poena
54
Pozdrav svima, uzeo bih TV do 30.000 dinara. Bitno mi je sledeće.
Da bude min. 32"
Da bude smart (da mogu sa telefona odmah da pustim youtube video na njemu i sl.)
Da bude Full HD
Da ima DVB C (digitalni kanali preko kablovske)
Da ima HDMI ulaz.
Taj TV bih više koristio kao monitor za PC pa mi je bitno da rezolucija i slika budu dobri. Gledao sam na sajtu WinWin, ima TV-a koji mi možda odgovaraju, ali nisam u potpunosti siguran kakvi su. Ukoliko znate neki koji bi ispunio ove uslovi, predložite mi. Za neki bolji bih dao i više novca, ali ne preko 5.000.
 
Kupi TV od 49 ili 50 i uzmi na Black Friday preko aliexpressa za 25 evra android box 4/64.

To ti ispadne 30000 i mnogo je bolje nego smart tv.
 
Ja mogu da preporucim : tcl 40es560

Ima ugradjen chromecast i android, hdr10 full hd.

Koristim ga par meseci i nemam zamerke stvarno , video sam benchmark recenziju za njega i odlucio sam da ga uzmem. Imas i verziju od 32inc koja je oko 25k.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
sacekaj bar da saznamo kakav je panel na onom voksu 55" sto je 36k din na akciji...
 
izvini,to nisam video,55" kao pc monitor je previse,tu je idealno oko 43"...onda je stvar koliko ti je bitna boja i uglovi ili crna pa tako da svedes izbor,iako ja nisam toliko vide VA panel na jeftinijim 43kama...javice se neko vec sa konkretnim informacijama i za IPS i za VA 43".
 
Ne žurim se nigde. Kao što sam već rekao, više bi mi služio kao monitor za PC nego TV. Izbegao bih Android jer imam loša iskustva sa njim u TV-u, nisu mi toliko bitne aplikacije. Što se mene tiče YT je dovoljan.
 
Pozdrav ljudi, da ne otvaram novu temu...
Tv koristim za gledanje filmova i za ps4 i to je to...e sad ocu da trgujem 4k tv zbog ps4 pro, i ako Bog da, za ps5...koji bi mi tv preporucili, a da nije nesto previse skupo...do 400,450eura.
 
Nazad
Vrh Dno