Šta je novo?

LENOVO IdeaPad Slim S145-15IWL problem Intel drajver

aleksandra74

Cenjen
Učlanjen(a)
10.06.2012
Poruke
208
Poena
170
Dobih da instaliram pomenutu "Kantu" https://www.tehnomanija.rs/it-shop/laptop-racunari/lenovo-ideapad-slim-s145-15iwl.html sa linka, azuriram BIOS na poslednju verziju uz predhodnu instalaciju Windows 10 i tu zabodem na instalaciji drajvera za grafiku koja je intelova :mad: , evo vec skoro 7h se ubih skidajuci drajvere ali bukvalno ni jedan nece da se instalira, cak i sa sajta Lenvo gde sam skinuo originalni drajver cak ni on nece da se instalira. Jel moguce da treba odraditi Update Windows 10 na Novembarsku verziju da bi se instalirao drajver za Intel grafiku ??

Ako je neko imao slicnu situaciju zamolio bih malu pomoc jer sam vec na granici da ga bacim u kantu za smece i da coveku dam laptop koji ce mu raditi mnogo brze i mnogo bolje od ovog smeca koje se prodaje po nasim prodavnicama :S:
 
Reseno :smoke:

Ako iko dodje do problema sa instalacijom kao kod mene u mom slucaju mora uraditi Update Windows 10 (Odnosi se na modele iz 2018/19god) jer tek posle Update svi drajveri mogu da se instaliraju
 
Taj model laptopa je uklet iz x razloga, ni pola SSD-ova nece da radi s njim
 
Taj model laptopa je uklet iz x razloga, ni pola SSD-ova nece da radi s njim

Nista mi ne pricaj, ne znam samo zasto se nesto prodaje a to isto ne vrsi funkciju za koju bi trebao da bude namenjen. Skoro 9h sam se igrao sa njim :S: , to radi kao mrtav sa rukom :D
 
Nazad
Vrh Dno