Šta je novo?

Mi9T pro ili MiNote10

anak1n

Slavan
Učlanjen(a)
01.09.2007
Poruke
620
Poena
345
Moja oprema  
CPU & Cooler
iMac M1 24"
Laptop
Surface Laptop Studio / Acer Aspire A315-42-R0NP
Tablet
iPad 9th Gen
Mobilni telefon
iPhone 14 Pro
Pametni uređaji
Apple Watch SE
Pozz ekipa,
Da li je jos "rano" uzeti MiNote10 ili ipak uzeti proveremi all-rounder mi9t pro?
Kamera mi nije presudna, zadovoljan sam i onim sto sam video po forumima/sajtovima za mi9tpro. Da li je sd730 usko grlo za note10 u svakodnevnom radu?
Oba bih uzeo ovde u Nemackoj uz pretplatu (25-30€) bez doplate za sam uredjaj. Mozda ako bude ponude za Black Friday u razmatranje udje i OP 7T.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
I ja sam merkao mi 9t/pro mesecima a onda sam jednog dana kupio za tasta mi A3, koji je duplo jeftiniji i pustili 4k video na YouTube. A3 i Huawei potukli Mi 9t Pro. [emoji24]
Sa druge strane ovaj note 10 ima preko 5000 miliamper časova, amoled display itd... Nije rano, Xiaomi zna šta radi [emoji4]
 
Dodajte na to katastrofalnu kameru pri lošijim svetlosnim uslovima na Mate 10 Pro.
 
Bas si sad nalupetao se. Mi9tpro ima bolji displej od mate 10 pro, a mnogo mnogo bolji od A3
Zamisli kako je tek meni bilo :( 6 meseci gledam samo reči hvale za taj telefon, već sam rešio da ga kupim, I samo čekao pravi trenutak. Kad ono, umesto da pokida i ima duplo bolju sliku na prikazu kvalitetnog videa, on se ne ističe, čak i slabije boje prikazuje od matorog mate 10 Pro i nejači od telefona kakav je A3. Verujem da je sve ukupno za klasu ili dve bolji, ali pred nas trojicom nekompetentnih laickih korisnika, razlika u video prikazu mu nije išla na ruku.

Sad bolje da sačekam Xiaomi Mi CC9 Pro
 
Baš gluposti, i laik će videti razliku u ekranima A3 i 9T Pro. Lično ga koristio i poredio sa A3 i nebo i zemlja. Ako je jačina boja glavni pokazatelj kvaliteta ekrana onda super...

A na temu odgovor, ako možeš do OP 7T bez razmišljanja. Ako bi da uštediš možeš komotno i na 9T Pro, a Note 10 bi lično uzeo da je 300-320e, sa ovom cenom ga ne bih uzimao u izbor uopšte.
 
Zamisli kako je tek meni bilo :( 6 meseci gledam samo reči hvale za taj telefon, već sam rešio da ga kupim, I samo čekao pravi trenutak. Kad ono, umesto da pokida i ima duplo bolju sliku na prikazu kvalitetnog videa, on se ne ističe, čak i slabije boje prikazuje od matorog mate 10 Pro i nejači od telefona kakav je A3. Verujem da je sve ukupno za klasu ili dve bolji, ali pred nas trojicom nekompetentnih laickih korisnika, razlika u video prikazu mu nije išla na ruku.

Sad bolje da sačekam Xiaomi Mi CC9 Pro

Imao sam note 10 pro, bolji je ekran na mi8, mi9t mi9tpro od note 10pro. Obican note 10 ima lepsi ekran od pro modela.
 
Na kraju, narucih 7T.
Bilo dosta nekih akcija danas za BF, ali me nekako 7T vukao vise od svih (Mi9TPro, Mi10Note, Samsung Note 10).
Javljam utiske..
 
Ja čekam pad cene za Mi Note 10. Kakva perverzija od fona. Čačkao ga danas u Mi Store. Najverovatnije ću ga pazariti kod mađarona oko nove godine.
 
Nazad
Vrh Dno