Šta je novo?

Football Manager 2020

Kupio ga, kao što kupujem svaki put zadnjih xx godina...

Međutim, ovo je baš pro***avanje. Rade ono što nam je Intel radio deset godina - promene 5% stvari i nazovu to novom igrom. Ove izmene koje su ubačene ove godine su bukvalno smejurija - trebalo bi mi jedno 45min da jurim kroz igru da navatam neke kozmetičke izmene.

Sledeće godine vrlo moguće prestajem da kupujem, dosta su nas smatrali ovcama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Igram ga od day 1 bete...
Koliko god da naprave korak napred, uvek naprave 2 koraka nazad. Match engine je i dalje u raspadu (previse ((ponistenih)) penala, ofsajda, random goleada za 2-3 minuta u finisu utakmica, nasumicni crveni kartoni kada vodis kako bi AI "izbalansirao" utakmicu, pretposlednji patch pred launch je takodje bio katastrofa jer nije padalo vise od 2 gola po utakmici...), zatim tu je ono titranje ega igracima koje je ove godine jos gore... Zatim poput igraca sada ima jos vece mesanje uprave u davanju ugovora igracima kao i dovodjenju prodaji igraca (tipa ne daju da se igrac proda/kupi za jedan milion ispod/iznad (pro)cene boarda...). I naravno nasumicna serija povreda koja (iako se maksimalno pazi i odmaraju igraci) desetkuju tim i totalno vas izbaci van koloseka - ali je zato "neplanirano" u store-u ubacen in-game editor za nekoliko evra kako bi se to izbeglo...
Transferi su sada postali totalno nenormalni (kao i plate igraca), nadam se da ce to da izbalansiraju jer neke lige (poput Kalca) ne mogu da pariraju zahtevima jacih, posebno PSG-a, City-ja, Barse i Reala koji kupuju najbolje igrace u igri za nenormalne svote. (a potom im ne igraju)
Ali najbitnije da su ubacili social network opcije a nisu adresirali stvare koje su bile vrlo problematicne u prethodnim verzijama (igra se bazira na istom endginu UI-u kao i prethodne dve iteracije tako da je optimizovanija)

On the plus side, par novih klinaca tj novih talenata, nesto bolji in-game scouting sistem kao i uproscen trening sistem (+kao sto rekoh optimizovanost). Jeste mozda najbolja iteracija od poslednja 3 izdanja ali i dalje je mlako.

Za 36e (ispod toga sigurno ne ide pre kraja proleca), koliko sam platio na 2games uz FM-BALKAN vaucer, nisam nesto preterano zadovljan i mislim 100% da ce mi biti poslednji menadzer (drljam jos od 99/00). Jednostavno previse reciklaze i stagnacije poslednjih par godina uz skoro 0% truda da se poboljsaju bitne stvari u igri.

Pogledajte samo FM Touch i dodatke koje su nagurali - igra je bukvalno za sisanje ovcica u mobile gaming platformu pretvorena...
 
Poslednja izmena:
Za 36e (ispod toga sigurno ne ide pre kraja proleca), koliko sam platio na 2games uz FM-BALKAN vaucer, nisam nesto preterano zadovljan i mislim 100% da ce mi biti poslednji menadzer (drljam jos od 99/00). Jednostavno previse reciklaze i stagnacije poslednjih par godina uz skoro 0% truda da se poboljsaju bitne stvari u igri.

Na IG je 33.99eur i ne vidim poentu tog vaucera.
 
Uzmem ga na ebay kao offline account obicno za oko $2.5 izivim se, zavrsim par sezona i brisem. Verovatno cu i ovaj tako.
 
Ahahaha, jbš mi sve, ovi nisu normalni. Pa piš živi...


 
109e dres.... ide kao alva 2031.g..
nije nemoguce :D :D
 
Tek sam sad provalio taj deo... Au :D

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Generalno u odnosu na fm19 kakva je 20-ica ? Tek sam sada kad sam rasprodao destkop i uzeo laptop poceo da igram cesce fm19, ne bih da pazarim pre februara da odigram 10-ak sezona bar, skinuo transfer updejtove i face-packove, svakako na low/medium teram 3d engine tek toliko da imam osecaj utakmice, mada sam uvek gotivio 2D. Kakav je engine ? Ovako u sezonama ima li neceg novog ?
 
Да ли се на Steam-u ажурирају real-time трансфери?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Jok, to ide sa ažuriranjima same igre.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Мислиш тек кад изађе FM21 или..? Не знам да ли сам добро поставио питање. Играо сам досад offline варијанту преко Steam-a па не знам да ли ми се исплати куповати full игрицу, да ли добијам шта тиме...


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Iskreno, ne verujem da će odraditi transfer update, picaju sebi u nogu tome.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno