Šta je novo?

baterija se prazni kad je tablet isključen

pcpartpicker

Cenjen
Učlanjen(a)
05.04.2019
Poruke
1,054
Poena
115
Pozdrav svima.
Primjetio sam od skora da mi se na samsung galaxy note 10.1 2014 edition baterija prazni nekih 5 % dnevno kad je tablet isključen pa me zanima je li do baterije ili ima neki interni potrošač koji je crkao...
Da znam ako je do baterije da naručim novu bateriju.
Tablet je star 5 godina,korišten je dosta..ima oko 100 i nešto ciklusa punjenja baterije...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Verujem da je kapacitet baterije znatno opao. Osetno opadne u nekim slučajevima i nakon godinu dana. Za pet godina je dobro i da drži uopšte :D
 
Kupio sam novu bateriju nabavio od lika jutros,vidim proizvedena je valjda 03/2018 sad me zanima koliko ona ovako može stojati tj da li je u svakom slučaju bolje ubaciti nju s obzirom da je proizvedena prošle godine?
Ne mogu da vidim piše na kineskom 2018.03.12,mogu da slikam.
 
Sa većim zakašnjenjem. Naravno da je bolje nju da ubaciš, sigurno će bolje držati.
 
Ubačena noba baterija,nisam koristio tablet 10-ak dana,danas da upalim ništa mrtav,baterija se ispraznila i nova..
šta ću sad?
 
Ti opet trolujes?

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
pokušava.
 
Za nekih par dana svukao mi je bateriju sa 40 posto na 0.
I primjetio sam da je datum i vrijeme opet zbrljano.
Jel neko zna u čemu je problem,i može li se ovo napraviti?
 
Ta nova baterija je kinesko djubre, bolje je da vratis staru koja gubi samo 5% dnevno.
 
Po čemu znaš da je originalna?
 
Ja sam bateriju naručio sa amazona i ubacio...sad nisam siguran sa kojom baterijom gubi više na kapacitetu,mislim da nije problem baterija...ona baterija je prozivedena 2013-te a ova 2018.te.
 
Ništa odnjet ću tablet u oficijelni samsung servis pa neka vide šta se može...
 
Danas sam ga malo duze koristio.Na nekih 30 % baterije je samo ekran 3 puta zatamnio i ugasio se...više neće da se upali,a radi samo na struji...
mogu ga baciti jelda?
 
Danas je baterija došla na 15 % i tablet se ugasio..kad sam ga spojio na punjač pisalo je 0 %..šta se dešava?
 
Nazad
Vrh Dno