Šta je novo?

Usluga izrade web store & apps

Sandi

Cenjen
Učlanjen(a)
27.12.2011
Poruke
89
Poena
159
Zanima me realna cena izrade web prodavnice na koju ce biti uvezane app za android i ios uredjaje?

IT gadget prodavnica je u pitanju sa admin panelom.


Sent from my XS Max
 
Hmm, mislim da nije moguće dati ispravan odgovor, a verovatno nije ni dozvoljeno pravilima foruma (zabranjuju procene za hardver, za softver ne znam :D).

Ne mora da znači da 15000€ sajt tipa Oliver Dulić bolji od onog od 1000€.

Treba voditi računa o portfoliju izvođača radova, podršci, dostupnosti podrške, ...

Što se tiče same cene, sve je stvar pregovora. Koliko idejnih rešenja tražiš (dobijaju se PS izvedene slike), platformu koju želiš da koristiš, ...
 
Ono što takođe ulazi u cenu su takozvano "održavanje" i naknadne izmene, dodavanje novih mogućnosti, integracija sa potencijalni skladištem/dobavljačima itd.. Da li će i mobilne aplikacije raditi ista firma ili one idu posebno? Jedan od modela naplate sličnih rešenja je inicijalno manja suma plus procenat od godišnje prodaje. To znači da izrada web shopa može biti 1000e inicijalno i 5% od ukupnog prometa koji webshop napravi, što može da bude lepa cifra.

Mnogo tu ima promenljivih da bi ti sad neko rekao cenu X ili Y.
 
Aj dajte ponudu neku na PM, treba mi stabilan sajt, bez odrzavanja i izmena, to bi sami radili.


Sent from my XS Max
 
Kako da ti damo ponudu kad ne znamo tačno šta ti želiš? :D Moraš da izneseš svoje zahteve, detaljno, da ne bude posle "ja sam mislio ovako i hteo onako, a ti si mi uradio sve naopako".

Ne možeš da očekuješ kao na pijaci da ti neko da ponudu "đuture" za tvoj portal. Tj. možeš, ima i takvih koji će da to rade. ;)

Uostalom, za ponude postavi oglas ovde:

https://forum.benchmark.rs/forumdisplay.php?54-Zaposlenje
 
Nazad
Vrh Dno