Šta je novo?

Half Life: Alyx

Ne. Nije moguce kupiti ni preko KP, koliko vidim.
 
Ništa od VR-ova. Nije moglo ni prošle godine kada sam ja jurio (jun/jul). Na kraju sam kupio u Americi i brat mi je poslao EMS-om. Platio sam carinu/pdv $100 usd i to je to.
Trenutno možeš preko NewEgg-a uzeti Odyssey + koji i ja imam i koji je dosta dobar, za 45k rsd.
 
Ja sam u junu prosle godine kupio Oculus Quest preko KP. Moglo se od vise prodavaca uzeti i Quest i Rift S tada.
 
Ja sam okasnio malo za Oculus. Nisu više imali, ni jedan u HU. Rekli su mi da zbog izlaska novog Oculusa stare su se zalihe sve rasprodale i da nisu dobijali nove u međuvremenu.
 
Trenutno možeš preko NewEgg-a uzeti Odyssey + koji i ja imam i koji je dosta dobar, za 45k rsd.

Nije loša opcija, baš me kopka da poručim, ali se bojim da ne zaglavi negde na putu zbog ove situacije. Nisam pametan :)
 
Nije loša opcija, baš me kopka da poručim, ali se bojim da ne zaglavi negde na putu zbog ove situacije. Nisam pametan :)
Vidim da su ljudi uzimali s amazona stvari i da su im dolazile. A, ako sam dobro shvatio ta NewEgg cena je sa PDV-om i carinom, tako da ne bi zavisio od nasih po tom pitanju. Posto su meni neke stvari vec mesec dana na carini u NS :d

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Vidim da su ljudi uzimali s amazona stvari i da su im dolazile. A, ako sam dobro shvatio ta NewEgg cena je sa PDV-om i carinom, tako da ne bi zavisio od nasih po tom pitanju. Posto su meni neke stvari vec mesec dana na carini u NS :d

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Na checkoutu još ~10k za slanje i špediciju, no ipak sam prelomio i naručio, sad samo da stigne :)
 
Na checkoutu još ~10k za slanje i špediciju, no ipak sam prelomio i naručio, sad samo da stigne :)
A jel? Ja sam mislio da je dodato to vec. Posto cena u listingu stoji 35k, a kada otvoris product page pise 45. Nek ti je sa srecom :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Definitivno nesto najbolje sto sam iskusio u poslednjih 15 godina. Secam se kako sam iscekivao nov PC 2005. da bih igrao HL2 po prvi put tada i tog osecaja koji sam imao kada sam prvi put upalio igru, definitivno isti osecaj [emoji3]
Što se WMR-a tice, radi besprekorno. Tracking, reakcija, ugodjaj. Sve je na vrhunskom nivou. Od svih VR naslova koje sam probao, ovo je nesto najintuitivnije i najispeglanije sto sam igrao do sada.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li je neko probao ovaj mod i kako se pokazao:
 
Cini mi se da je ovaj bolje odradjen



Ali izgleda da nijedan nije 100% zavrsen pa cekam da odrade sve pre nego sto probam
 
Ovo svakako nije način da se ova igra odigra i doživi.Oba ova moda meni deluju jako loše.Nikome ne bih preporučio da HL Alyx igra ovako

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sa pravim M+K modom ce igra trajati oko 2 sata top. Poenta igre je VR iskustvo. Nema potrebe igrati bez toga.
 
Apsolutno

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
 
Jedini i pravi "mod" da se dozivi/prozivi HL Alyx iskustvo bi trebao da dodje direktno od Valve-a. Svi ostali modovi su samo krpljenje i skriptovanje stvari koje su bez VR mehanike nemoguce i cela igra gubi smisao jer se pretvara u nesto sasvim deseto, a jedino za sta vrede ovi modovi je da se vidi atmosfera igre.
 
Iako se slazem da je ovo najbolje igrati u originalu, meni ovaj mod uopste ne izgleda lose.... Mozda bih ga cak i odigrao, a jednog lepog dana odigrao i u VRu.
 
Jedini i pravi "mod" da se dozivi/prozivi HL Alyx iskustvo bi trebao da dodje direktno od Valve-a. Svi ostali modovi su samo krpljenje i skriptovanje stvari koje su bez VR mehanike nemoguce i cela igra gubi smisao jer se pretvara u nesto sasvim deseto, a jedino za sta vrede ovi modovi je da se vidi atmosfera igre.

Sacekao bih koliko treba da se lord Gaben smiluje, ali posto nece, ovakvi modovi su mi i vise nego dobrodosli.
 
Iako sam na pocetku bio smoren sto igra izlazi samo na VR, posle gledanja gameplaya ne mogu da zamislim neki buduci HL osakacen s tastaturom i misem. Sta ce biti tek kada ga jednog dana zaigram u VRu.
 
Iako sam na pocetku bio smoren sto igra izlazi samo na VR, posle gledanja gameplaya ne mogu da zamislim neki buduci HL osakacen s tastaturom i misem. Sta ce biti tek kada ga jednog dana zaigram u VRu.
Ja sam toliko odusevljen igrom da cu prvom prikikom s viskom budzeta da prodam ovaj moj HMD i da uzmem index. Bukvalno se rečima ne može objasniti.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sta je hmd i sta je index?
 
Verovatno misli na Samsung HMD Odyssey.
 
Ja sam toliko odusevljen igrom da cu prvom prikikom s viskom budzeta da prodam ovaj moj HMD i da uzmem index. Bukvalno se rečima ne može objasniti.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

I ja kad budem uzimao uzecu index i to je to. Taman dok stvorim sredstva za to planinarenje ce se i trziste malo uozbiljiti. Sada kada bih uzeo, odigrao bih Alyx, probao malo voznju neku, superhot, koji pov i spakovao nazad u kutiju.
 
Nazad
Vrh Dno