Šta je novo?

Samsung S5 problem

pachino

Poštovan
Učlanjen(a)
16.08.2014
Poruke
42
Poena
54
Samsung s5 kada ga upalim dodje do "Samsung S5 Galaxy" a ponekad krene da dize os ali retko, obicno do logoa Samsung i tu nonstop restarta. Mogu da dodjem do menija gde je recovery reset i to sam kao odradio ali nista. Dodjem do "Doweolading" i tu bi trebalo dalje kopcati na komp i pokusati nesto svasta. Problem je sto ga komp ne vidi. Nikada nista na njemu nije cackano, radio ok do juce.
Sta tu moze da se uradi?
 
Samsung s5 kada ga upalim dodje do "Samsung S5 Galaxy" a ponekad krene da dize os ali retko, obicno do logoa Samsung i tu nonstop restarta. Mogu da dodjem do menija gde je recovery reset i to sam kao odradio ali nista. Dodjem do "Doweolading" i tu bi trebalo dalje kopcati na komp i pokusati nesto svasta. Problem je sto ga komp ne vidi. Nikada nista na njemu nije cackano, radio ok do juce.
Sta tu moze da se uradi?

Nemas verv insatlirane samsung drajvere...ne bi trebalo biti problema...Trebas samo sknuti original FW(mozes preko sammfirm-samo uneses model i csc kod) i flesujes preko ODIN-a...

A drajvere mozes skinuti odavde: LINK
 
Probao drugi telefon, drugi kabal, cak isao da kupim nov, pretrcao sve portove...
 
Uspeo sam ga upaliti posle x pokusaja, radio krace vreme ok. Za to vreme vratim ga na fabricko podesavanje i radio jos 10 minuta i opet restart ukrug ili samo zamrzne. Ne blokira uvek na istom mestu, nekada samo logo samsung vrti, nekada samo sto ne zavrsi a ponekad uradi sve do kraja i onda restart.
 
Otišla ti interna memorija....

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 
Nosio ga u dva servisa i nista. U jednom su mi odmah onako s vrata rekli da je otisla ploca, u drugom je ostao dan ipo i nista, isto kao otisla ploca. Danas sam pokusavam da azuriram telefon, da ga nadogradim na najnovijom verziju androida za taj model. Procitao sam na netu da je to android 6, kod mene je 5. Ali treba ga upaliti posle x pokusaja i jos da ne restarta prerano. Iz xxx pokusaja nadogradnja uspela pre nego je telefon zamrzao. Sad je na androidu 6 i radi sve kao svajcarski sat. Gasio sam ga i pali, vadio bateriju i uvek upali iz prve, ni jednom nije ni stucnuo. Da izvinete pose...se na te kao servise a same jajare i amateri. Sto servisa a verovatno samo par pravih sa visokoskolovanim i strucnim kadrom. Nisam na takve naleteo ali ipak sam resio problem koji je ipak bio softverski a ne hardverski. Sreca pa nisam dao da mi razvale telefon.
 
Samo imam jedno pitanje, gore desno, pored wifi ikonice, stoji veliko slovo N, to ranije nije bilo.
 
Nazad
Vrh Dno