Šta je novo?

Restore/backup Samsung Galaxy S2 hitno!

PCBeast

OC Guru
Učlanjen(a)
30.11.2006
Poruke
7,073
Poena
585
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Postovane kolege, sa mog starog telefona Samsung Galaxy S2 moram da povratim jedan fajl, tacnije sliku.

To je davno obrisano, bio je i drugi OS itd. Tacnije ta slika mi je bila poslata preko viber-a.

Da li postoji neki tool koji moze dubinski da skenira internu memoriju i da povrati to sto mi treba?
Ja sam nasao neke programe ali mi traze da se odradi root. Pokusavao sa nekim metodama samo da odradim root ali nisam uspeo a plasim se
da telefon ne zakuca.

Ima li neko preporuku koji program mogu da koristim za to i kojom metodom da odradim root?

Treba mi hitno pomoc jer sam vremenski ogranicen. Hvala unapred.
 
Ja cak i ubrzo posle brisanja nisam uspevao tim alatima da povratim sliku, da bude originalni kvalitet nego samo neki thumbnail. Imao sam i root.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Imas galaxy s2 temu, tu je upotstvo kako da se odradi root pa pokusaj sa nekim od tih programa. Mozda uspes.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Najbolje sve backup na google photos, i imas uvek na svakom telefonu, PCu te slike.
 
A sta ako mu zena udje pa vidi te slike no no no :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Dobra strana kod S2 jeste što mu je storage čip nezavisan. Ako je slika bila na toj memoriji, nekada može i da uspe spašavanje. Naravno, samo ako nije mnogo brljano po njoj.
Ali, ako je slika bila u sistemu, iako se S2 relativno lako rutuje, može slobodno da se oprosti od svega. Naročito što je menjan sistem.
Slobodno okačite mačku o rep o što gledate po krimi serijama :D Kakva crna dubinska memorija...nisu to hard diskovi, nego fleš.
 
Nazad
Vrh Dno