Šta je novo?

Pomoc oko sredjivanja slike u PS

ale

Slavan
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruke
1,980
Poena
265
Drustvo, potrebna mi je velika pomoc. Imam jednu sliku koja zahteva obradu u PS, ali ovo bi morao da odradi neko ko ima bas dosta iskustva u radu sa istim.

Ako je neko voljan da mi pomogne, bio bih mu veoma zahvalan.
 
Ehhh, u nekoj drugoj situaciji bih se smejao.

Ovo sto meni treba, mnogo je ozbiljnije...

Jedan bivsi clan foruma pokusao je, medjutim covek nije toliko vest sa PS, vise to radi iz hobija, pa sam odlucio da probam ovde.
 
Sacekacu do sutra, pa ako se niko ne javi, probacu tamo.
 
Reci sta treba da se uradi pa da vidim jel znam...
 
Javi se porukom mozda mogu pomoci, ne znam sta je u pitanju :D
 
Nazalost, Marti nije uspeo da sredi fotografiju. Covek radi sasvim nesto drugo u PS od onoga sto meni treba.

Necu da svakog cimam, bolje da ovako napisem - Ako neko ima veliko, ogromno iskustvo u uklanjanju osoba sa fotografija neka se javi ovde, pa cu ga kontaktirati.
 
Agent 47 [emoji41][emoji23]
 
Nazalost, Marti nije uspeo da sredi fotografiju. Covek radi sasvim nesto drugo u PS od onoga sto meni treba.

Necu da svakog cimam, bolje da ovako napisem - Ako neko ima veliko, ogromno iskustvo u uklanjanju osoba sa fotografija neka se javi ovde, pa cu ga kontaktirati.

Ne znam da li to što tebi treba može ili ne da se uradi, međutim, čovek koji je ranije fodio jedan od foruma koji sam ti linkovao (imao je drugi domen) i koji je imao i blog je, rekao bih, veoma veliki poznavalac rada u PS-u. Ne poznajem ga, čitao sam ono što je pisao i gledao neke njegove YT klipove. Nije ga teško pronaći na FB (Pro flash studio), samo nije više aktivan. Ne znam da li to radi uslužno ili ne, uglavnom, ništa te ne košta da pitaš. :)

Pokušaj na nekom od linkova koje sam ti ostavio da daš oglas.
 
Korisnik poolmaker mi je prilicno dobro sredio, mada i on kaze da to moze bolje, ali je problem vreme :( Ne mogu druge da opterecujem svojim stvarima, i da sad zahtevam ne znam sta. Ako neko zna tacno ko je covek koji se spominje u prethodnoj poruci, neka mi posalje u poruci. Ta FB stranica dugo nista nije objavila, trazio sam po imenu na fotografijama, medjutim tamo pise da je studio u Beogradu, dok je covek kog sam pronasao u Podgorici, pa ne bih da saljem poruku pogresnoj osobi.

@gorantz
Dovoljno sam opteretio clanove, ako nista ne uradim, javljam se. Poolmaker je to prilicno dobro uradio, ali bih voleo cisto da imam jos jednu verziju...
 
Pošalji na pm i kaži šta treba skloniti da vidim koliko sam zarđao [emoji16]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Mene zivo zanima kako izgleda fotografija pre i posle sredjivanja :)
Ako moze da clan okaci :D
 
Slika je za spomenik, tata mi je iznenada preminuo, i ne bih bas ovako javno da postavljam sliku.

Rekao sam vec, poolmaker je to sasvim dobro uradio, ali i on sam kaze da moze jos bolje, ali vreme je problem. Zbog toga bih voleo da jos neko pokusa, pa da imam dve verzije...
 
Nazad
Vrh Dno