Šta je novo?

Aplikacije za "Smart TV"

DUSANSUNI

Cenjen
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruke
720
Poena
170
Nisam našao na forumu nijednu temu gde se obrađuju aplikacije za "Smart televizore", kao i problemi vezani za iste

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
У мене би занимало које би занимљиве и корисне апликације могле да се користе на телевизору, као и игрице.
На на LG имам само временску прогнозу и Youtube.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Mene konkretno "Samsung Smart TV".
Tj.da li se može sa fleša ubaciti npr. "HBO GO" apk (naravno za Samsung TV.)
Evo zašto.
Ja recimo kada koristim TV sa EU nalogom konkretno HBO GO apk.radi nermalno.
Problem nastaje kada predjem na US nalog.
Na "US" Samsung store nema "HBO GO" verzija za Evropu (tj.adria), nego samo "HBO NOW"
Pa sada pitam mogu li, i kako ubaciti sa fleša apk za "HBO GO" (verzija za adria regiju) i gledati normalno.


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Da li neko ima i moze da mi "skine" google play apk iz televizora posto imam kineski tv sa nekim aptoide store nemam gplay, i nemam nase aplikacije..... Ili odakle da skinem da radi na tv.... Kad ubacim preko flesa onu apk iz fona, pise nije odgovarajuca verzija....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Da li neko ima i moze da mi "skine" google play apk iz televizora posto imam kineski tv sa nekim aptoide store nemam gplay, i nemam nase aplikacije..... Ili odakle da skinem da radi na tv.... Kad ubacim preko flesa onu apk iz fona, pise nije odgovarajuca verzija....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
Kazi mi koji TV imaš i koji operativni sistem tj.koja verzija

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Android 7.0
Skytech tv je u pitanju,

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Pise da treba neka dozvola da skinem....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Koji je ovo format ne vidi ga kao apk

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Ona poslednja proradila ali uopste nema svih aplikacija kao na google play-u.... Kao da je neka alternativa gplay-a.....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Pa zato što je ta apk. optimizovana za "android TV"

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Jel ima neko problem da mu YT na Samsung Smart TV-u (Full HD) pušta video u maks 720p kvalitetu? Do pre nekoliko meseci sve je radilo super, i mogao sam u podešavanjima videa da izaberem 1080p, ali te opcije sada više nema...
Što je najgore, koliko vidim na netu, nisam jedini sa tim problemom... Ali izgleda da niko ne želi da taj problem reši. Ni Google, ni Samsung. Pa me zanima jel zna neko alternativu neku?
 
Uzeo drug neki vivax tv smart, koju app da mu instaliram kao popcorn ili stremio, pošto nijedna od te dve ih nema u njegovoj "prodavnici" aplikacija?

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Људи, вивакс, вокс, фокс, фуего, фаворит... Све је то смеће.
Од "безимених" марки, најквалитетнији је Тесла. Могу поједини да га мрзе до миле воље, али то је чињеница. А поготову андроид ТВ серије.

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Pa šta da mu kažem da vrati tv? [emoji23]

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Da, ima prava na to. Neka barem uzme neki smart koji android u sebi, a ne razne linux verzije.
 
Tu mogu da se slozim.....
Imam Samsung smart tv (tizen 3.0)
Dugo sam imao i neki kineski "android box", a id skoro i "eon box"

Meni se iskreno vise svidja kako tizen na Samsungu zavrsava posao u svakom pogledu. "HBO GO" "Netflix" "You Tube" stvarno lete na Samsungu.
Moj brat od strica ima "LG" gde takodje stvarno sve funkcionise perfektno.
O onom kineskom boksu necu ni da pricam, "eon" kao malo bolje, ali iskreno vise mi se svidja kako to radi (tizen, odnosno web os).

Sve u svemu (takve) smart televizore, sa takvim linuks-android sistemima zaobilaziti u sirokom luku.
Slazem se 1000% da je u tom slučaju "Tesla" ubedljivo najbolji izbor.
Pozdrav


Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Ako je na tom Vivaxu Android TV OS, sideload-uj Stremio.Ima na Aptoide ali mozes skinuti apk pa ga instalirati na TV na vise nacina. Ja preferiram preko adb, ali moze preko fajl menadzera ili nekog drugog programa.

Ako nije Android onda mozes da zaboravis na to.
 
Drugari, moze li neka preporuka za besplatnu tv explorer aplikaciju za android tv, preko koje pored internih fajlova mogu pristupiti i lan/wifi mrezi.

Hvala!
 
X-plore file manager ima raznoraznih opcija. Meni recimo sluzi za prebacivanje fajlova sa telefona na Android boxeve koje imam.
 

@Gileb

Hvala. :) Probao sam ga, medjutim interfejs mi je malo nepregledan.
Do skora (dok mi genije iz kablovske nije vratio tv na fabricka podesavanja) sam koristio ES File Explorer, ali od kada je My Cloud firmware azuriran, ne mogu da pristupim NAS-u.
 
Da li na ovakvim televizorima sa "Androidom" može neka apk koja nije iz njegove prodavnice da se instalira

 
Da li na ovakvim televizorima sa "Androidom" može neka apk koja nije iz njegove prodavnice da se instalira


Moze. Na tom modelu imas njegovu prodavnicu a imas i Google play store. Mozes i da ubacis apk file koji ti treba pa instaliras. Prebacis telefonom ili skines preko browsera sa apkmirror.com.
 
Moze. Na tom modelu imas njegovu prodavnicu a imas i Google play store. Mozes i da ubacis apk file koji ti treba pa instaliras. Prebacis telefonom ili skines preko browsera sa apkmirror.com.
Hvala, uspeo sam da ubacim Smart YouTube. Ali recimo ne ide Vradio, tako da...neke prolaze, a neke ne, svakako zadovoljan sam
 
Edit:
Hvala, uspeo sam da ubacim Smart YouTube. Ali recimo ne ide Vradio, tako da...neke prolaze, a neke ne, svakako zadovoljan sam
Uspeo sam željenu aplikaciju ubaciti, samo što nije prihvatao noviju verziju, pa sam stavio stariju. Eto za preporuku Vradio jer je optimizovan za AndroidTV, kao i Smart YouTube
 
Da li postoji dobra alternativa za smart iptv aplikaciju? Koristim istu na samsung tv (tizen os) i nekako mi slika nije fluidna na sportskim kanalima, lopta kao da treperi dok se krece. Dok mi na telefonu ista m3u lista na iptv aplikaciji radi perfektno. Hvala
 
Da li postoji dobra alternativa za smart iptv aplikaciju? Koristim istu na samsung tv (tizen os) i nekako mi slika nije fluidna na sportskim kanalima, lopta kao da treperi dok se krece. Dok mi na telefonu ista m3u lista na iptv aplikaciji radi perfektno. Hvala
TiviMate je tata za sve ostale... Instaliraj i nemas brige.
 
Nazad
Vrh Dno