Šta je novo?

Zamenski joypad za ps4

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,873
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Da li kod nas ima da se kupi neoriginal joypad ya ps4. Drugar pazario ps4 sa jednim joypadom, ja bih mu kupio jedan, ali mi se baš ne daje 50eu za original.

Dodatno - da li PS3 joypad radi na PS4? Mislim radi, ali postoje li neka ograničenja u korišćenju. Joypad bi se prevashodno koristio za PES. Drugar igra na krstiću.
 
U AT sam vidjao Nacon dzojstike ~30/35e, sertifikovani za ps4 ali su kablom i sudeci po recenzijama nisu bas dugotrajni.

Najbolja i najjeftinija opcija je ipak oridzinal ps4 djojped, mozda je skupo za standarde u Srbiji ali ce najverovatnije najduze i trajati...
 
Nešto u winwin, gigatron?
 
Vodjap sam po aliju za ps4 kopije, zicanih ima bas izbor AI nisu skupi za 20 eura ih ima raznih, a vec wireless skuplje i manje ih dosta ima
 
sve je to krs.zickaj malo i naletece vec original po normalnoj ceni.
 
Uzeo neke Doubleshock wireless po ceni od 3000 din (na aliju oko 22 dolara, ali uzeo ovde kod nas). Kopije originalnih. I mogu Vam reći da su odlični. Jedina mana je baterija koja je deklarisana na 800 mAh (1300 na original) pa se mora češće puniti. U startu su bili malo tvrđi, ali sve je došlo na svoje posle par dana igranja. Uzeo jedan drugaru a jedan meni.
 
35e za kinesko djubre, a 45e nov... Ne vidim logiku, uvek moze da se nadje neki polovnjak original za pristupacniju cenu. Takodje i Xbox kontroler.
 
Ja bih pre isao na original polovan nego na kopiju. 10-15eur razlike nije vredno kvaliteta i dugotrajnosti.
 
imas u virtual shopu 35 polovne ds ako ti je 50 mnogo za nov...
 
decko je rekao da je platio 3000din a ne 35e .... 3000din je 26e
 
Đubre ili ne pokazaće vreme. Drugar je prezadovoljan a i ja. S obzirom da držim igraonicu, moj primerak završio u istoj bez komentara da je lažnjak. Do sad se niko nije žalio. U svakom slučaju, od sada naručujem preko alija što mu max izađe 2300 din.
 
Nazad
Vrh Dno