Šta je novo?

Motorola Razr 2019

Onaj rolo TCL mi je top. Ono bih mogao da koristim za par godina.
Ako je 300$ zamena onda ispada da je jeftiniji ekran nego za 11 Pro ili S20 modele.
 
Vezano za 300 usd ekran, i jos nesto od Motorole:Veruju u ekran i sarke,ali samo 2 godine.

Important questions linger about the longevity of these first folding-screen devices, but Motorola said it is confident its screen and hinge will last at least two years of regular use. (Unlike Samsung’s Fold, there’s no gap when you close up the Razr, which should help protect the screen from detritus.) We won’t really know how well this one stands up until people try storing it in grubby, linty, sandy pockets and opening it dozens of times a day. Motorola says it will repair broken parts within the first year in the United States, and screen replacements after that will cost $300.
 
Taj je poludeo , zbog neispravnog telefona, pa je počeo pisati i malo neistina, kako Z- flip, ima stakleni ekran sto apsolutno nije tačno.
Sad bar znamo, odakle ekran za 300 usd,odnosno ekran u nabavci kosta manje, BOE je kriv za sve.Sreća pa položajnici ovog telefona, treba da preleže sve bolesti.
Motorola se na vreme ogradila, rečima, da oni ne znaju kako će se telefon ponasati, nakon sto ga kupac otvori nekoliko puta dnevno_Oni ne znaju, ali zato kupac zna.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da je zna neko ima mj neka akcija za ovaj telefon?
Red je da padne na nekih 700e [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Kada se oduzme "fora" ovom telefonu, realna cena mu je tu negde oko oko 400e max, i to na inovativnost.

Osim ako neko nema brdo love, i moze da kupi telefon kad hoce, stvarno ne znam ko bi platio toliko telefon koji ima hardver jednog Xiaomija od 250e.

Covece, ovaj telefon kosta 200k kao da je neki tehnoloski produkt iz paralelnog univeruzma koji je 5x napredniji od naseg.

A u telefonu SD 710.
 
Hardver od 200-250 evra, ali savitljivi ekran i sve vezano za njega diže cijenu. Ne koliko traže ali sigurno je cijena izrade puno veća od toga što pričate.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ok, stoji... Skup je proizvodni proces, ali je opet cena nerealna.
Jos je skuplji od Z Flip koji ipak ima hardver koji je konkurentan drugim telefonima iz najskupljih kategorija.

Ova Motorola nema cenu proizvoda, vec prototipa.
 
Samsung može da da nižu cijenu jer oni prave ekran. Sve je to i dalje samo za busanje bogataša.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Meni je ovo ok, vidim buducnost u razvoju preklopnih telefona.

Da je u Razr spakovano ono sto u Z Flip rekao bi ok, ko ima pregrst para imace zanimljiv telefon...
Ali sa ovim sto dolazi, taj neko ovo samo moze da koristi tipa ka sekundarni telefon.

Tipa bogat sam mnogo i idem na trcanje, i uzimam Razr koja moze u dzep lagano da stane.

Tako nekako ja vidim kupce po ovoj ceni.
 
Je'l da? Isti je hardver kao moj telefon, i šta, ja ne mogu ništa s ovim, treba mi bolji? Gluposti.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Kada platis telefon jako velike pare, dobijes najbolji ili jedan od najboljih telefona koji postoje.
Nebitno je da li ce to da kosta 1.000€ ili 3.000€ jer koliko god da bude da se kaze da je previse, to ne menja cinjenicu da si kupio nesto najbolje sto postoji.
Onaj kupac koji moze da priusti najbolje nece razmisljati koliko to najbolje kosta sve dok zna da zauzvrat najbolje i dobija.

A ovaj telefon kosta skoro kao najbolje sto postoji a ne nudi apsolutno nista ni blizu tim najboljim uredjajima.

Ovaj telefon naplacuje ideju i resenje, a preplacuje bezobrazno jer u cenu nisu uracunati silni kompromisi.

I onda se, bar ja, pitam ko bi to trebalo da plati telefon koji kosta kao najbolji a ne nudi nista od toga, uskracuje kupca svega onoga najboljeg sto trenutno postoji, zarad prekplapajuceg momenta...

Osim nekoga ko na ovaj telefon moze da gleda kao gimmick kojim moze da se casti, ja stvarno ne znam ko...

Mada ok, moze neko da kaze, meni ne treba vise od ovoga sto ovaj telefon nudi, i cena mi vredi meraka da ga poklapam... I to je ok.
 
Ljudi, to smeće imam i još ima mjesec i pol vrijedi garancija,vanjski displej radi ali kad rasklopim neradi jer se odljepio, poslan na servis i optužio me servis da sam ja kriv jer sam ga otklapao a predviđen je za to, tražili me jako puno novaca za zamjenu i nisam pristao,dizajn je super, pakovanju i vrhunske slušalice jedino to valja i dobio na poklon sranje od njihovog sata, ne kupujte to smeće
 
Nazad
Vrh Dno