Šta je novo?

Motorola Razr 2019

Zanima me korišćenje telefona s ovom budžom na dnu, jed definitivno ometa standardni Android interfejs.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Prelep telefon, kao i njegov predhodnik V3 RAZR. Samo se nadam da je taj preklopni mehanizam dugotrajan, i nema problema :)
 
Nije mi jasno, ako vec ima toliku bradu - zasto onda jos i notch? Mora li taj notch da bude na svakom telefou? I jos sad gledam nema ni kamera na notch-u?!?! Mogao je i lepse da izgleda po meni.
 
Sa ovom cenom, neće nikome ovde biti interesantan, tako da, teško će ova tema opstati.
 
Zato što je tanak kao i original, pa baterija mora negdje da ode. Kamera postoji u notchu, a notch je morao jer se kamere preklapaju (glavna je iza prednje tačno na istom mjestu) pa je nisu mogli mrdnuti van ekrana. Mislim, mehanizam je puno bolji od Folda, i definitivno su dobro smislili to s malim ekranom spolja, ali bi mogli i malo veći model da naprave u sljedećoj verziji, da ne mora da ima toliko kompromisa.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Dobra ideja , ali uspeh je nemoguć.
Dok ne srede ekrane koji se grebu i noktima ništa od savitljivih telefona

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sa ovom cenom, neće nikome ovde biti interesantan, tako da, teško će ova tema opstati.
Imaš Galaxy Fold na oglasima i kupuju se. Ne vidim zašto ne bi tema živjela, pošto ova tehnologija definitivno predstavlja budućnost. Prvi telefon sa čitačem otiska u ekranu je izašao prošle godine, a sad ih imaš u ispod 200 evra kategoriji. Za oar godina ćemo svi imati fleksibilne ekrane.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
meni ovo izgleda bolje od samsunga, zgodnije za upotrebu. samo jos da cena ide dole.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
razr.jpg
 
Bogami iako nema neke specijalne specifikacije napravili su dobar i upotrebljiv telefon. Ekran koliko vidim jedva da ima liniju gde se preklapa, što je odlično. Ono na Foldu je užas.
Jasno je da ovde pucaju na emocije, čak su ubacili i retro V3 mod.
Dobro će se ovo prodavati.
 
Bogami iako nema neke specijalne specifikacije napravili su dobar i upotrebljiv telefon. Ekran koliko vidim jedva da ima liniju gde se preklapa, što je odlično. Ono na Foldu je užas.
Jasno je da ovde pucaju na emocije, čak su ubacili i retro V3 mod.
Dobro će se ovo prodavati.
Sve + 1000 sem da će se dobro prodavati, to čisto sumnjam .

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ovo je jedini telefon kojim bih zamenio sadašnji ali cena je previše visoka.
No kao što neko reče biće vremenom pristupačniji.
 
Čak i da si jako bogat, da možeš sebi da ga priuštiš, ovde ne bi mogao da ga koristiš jer ima samo eSIM.
 
Da, ovo je sve u stadijumu oprobavanja, ali svaki sljedeći model je sve zanimljiviji. Evo se Huawei Mate X od 2000 dolara rasprodao u par minuta.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ovo je telefon na preklop koji ima smisla, dobija se mali i elegantan telefon.Meni modeli Samsunga i Huawei nemaju smisla sto se tice preklopa (ovo je moje miusljenje ne zelim da izazovem raspravu).Sad su svi jako skupi ali kroz koju godinu ce i oni biti dosta pristupacniji i ja bi ovakav jedan voleo da imam u dzepu :)
 
Ja sam danas izašao da prošetam kera u trenerci i jakni, sve sa plitkim džepovima, stalno sam se bojao da će mi ispasti telefon. Ladno sam pomislio kako bi bilo divno imati Razr. :D

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ovo je telefon na preklop koji ima smisla, dobija se mali i elegantan telefon.Meni modeli Samsunga i Huawei nemaju smisla sto se tice preklopa (ovo je moje miusljenje ne zelim da izazovem raspravu).Sad su svi jako skupi ali kroz koju godinu ce i oni biti dosta pristupacniji i ja bi ovakav jedan voleo da imam u dzepu :)
+1
Kada mu cena padne na 300 eura. Više NE DAM .

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ufffff, koliko ovo savijanja može da istrpi pre nego što umre?
 
Poslednja izmena:
Ako ovako bude izgledao model za 2020... :-devil-:
https://youtu.be/7hu_ZbB99yo
Teško.
1. Ne verujem da je moguće staviti fp ispod plastičnog ekrana (koji se još i pomera).
2. Ne verujem ni da bi u prednjem ekranu stao fp zbog debljine gornjeg dela telefona.
3. Teško da bi brada imala tač, tu je većina komponenti. Jedino tu i može fp senzor da bude.
4. Stvarno im trebaju 3 kamere u sledećem modelu i to novije. Uz jači cpu i gpu.
 
Stigao Razr u VIP :)

Cijena? Prava sitnica: 219.700 RSD (za gotovinsko plaćanje, bez ugovorne obaveze) :smoke:
 
Kada se već gadjaju cenama, ako neki telefon treba da ima tu cenu, onda je to svakako ovaj RAZR.Ima sve ,sto treba da ga čini prestižnim , i tesko pristupačnim.Ko ga jednom stavi u ruke, shvati, da je veoma tanka linija, izmedji njega i na primer nekog prosečnog sata ili komada nakita, u toj vrednosti.
Z-Flip u odnosu na njega, deluje kao WC daska na preklapanje.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Motora sa razlogom, ne igra na kartu specifikacija.
Oba sam drzao u ruci i malo se igrao.
Z flip je, kao da ste , običan telefon, preklopili na pola, presekli na pola.Nema, ama bas nista kvalitetno, na dodir, niti bilo sta, sto ga čini prestižnim, ako Samsung uopste igra na tu kartu.Jedini prestiž je sam sistem preklopa, i tu se sva priča zavrsava.
RAZAR je od samog starta, dizajniran da bude na preklop, i da bude prestižan, isto onako kako se prestiž postiže u dizajnu nakita ili na primer satova.Z-Flip je tu negde u
rangu neke fejk kineske pudrijere.
Ne znam, da li će ko i kada igrati top igrice na njima, ili slikati fotografije za naslovne strane magazina, ali znam ,da je retko ko spreman, da prepolovi svoj postojeći telefon ,za xxx puta veću cenu.RAZR svakako nije u rangu postojećih telefona.
Oba ekrana i mehanizma su osetljiva, i jako diskutabilna na duže koriscenje, stim da RAZR tu ima ogromnu prednost.
Zbog upotrebljivog spoljnjeg ekrana, RAZR će imati, daleko manji broj otvaranja, pa samim tim i duzi vek mehanizma i ekrana,iz čega i proizilazi, da specifikacije telefona, ovde ne igraju primarnu ulogu.
Kad smo već kod sivenja, neki put me je blam, kada vidim par preduzetnika, koji naprave godisnji obrt, od nekoliko desetina miliona evra, a svakodnevno koriste telefone, znatno slabijih karakteristika.
Nekome je snaga ,primarna za ubijanje dokolice i viska slobodnog vremena, tako mi se bar čini.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
RAZR puca na nostalgiju, ima bolji/korisniji spoljni ekran i dobre dimenzije i to je to. Z Flip ima osetno bolji hardver ali je dizajn ravan nuli. Totalno nepraktičan za nošenje u džepu kad je sklopljen.
Svakako za te pare je Z Flip kompletniji telefon, dok je dizajnerski i jednostavno funkcionalniji RAZR.
Ja ne bih kupio nijedan od ovih telefona, da mi treba kompaktniji uređaj išao bih na iphone 11 Pro npr, ali su mi zanimljivi kao koncepti.
 
TCL je skoro prikazao , par interesantnih koncept fold telefona.Ideja sa slajderom , je mozda i najbolja za ovakve , gumene ekrane, jednostavno nema sarki.Pritiskao sam oba folda, i kao da se radi o nekoj mikro gumi, pre nego plastici, o staklu nema ni govora.
Prava zamerka za oba folda, je mogucnost ulaza krupnije, zrnaste prasine, ispod ekrana.
Moja jedina zamerka za RAZR, je ta ,sto su umesto plastičnih ledja, mogli da stave pravi karbon, obzirom na cenu.
Negde sam pročitao, da je zamenski ekran, za jedan od ova dva, samo 300 usd, pa da li je moguće, da je ostatak cene, zapravo , trosak razvoja???

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno