Šta je novo?

Tehnomanija preuzima Winwin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovde (nekoliko poruka iznad) piše ~160M i ~9M
Htedoh napisati 6, a ne 60, ispravljeno.

BTW, dobih danas neku uplatu za sijalice koje sam kupio u WW. Sijalice riknule, odobren povraćaj.
Uplatila Tehnomanija.

Ja sam narucio nesto preko emmi sajta ima 2 nedelje niti zovu niti odgovaraju na mailove
Ja sam naručio ruter u ponedeljak. U utorak sam ih pozvao, reče gospođa, biti će vam poslato gospodine. Ubrzo dobih mail (sa WW naloga) da je roba poslata. Juče pozovem ponovo, kaže gospođa da će pogledati, da sačekam. Posle 2 minuta čekanja, kaže da će mi City express doneti paket u ponedeljak, ili utorak. Eto. Čekamo...
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo da u APR više ne piše da su uopšte bili u kanalu.
 
Ja čekam danas City Exp. od Emmi, poslata poruka na email i tamo stoji Tehnomanija.
 
Ja sam naručio ruter u ponedeljak. U utorak sam ih pozvao, reče gospođa, biti će vam poslato gospodine. Ubrzo dobih mail (sa WW naloga) da je roba poslata. Juče pozovem ponovo, kaže gospođa da će pogledati, da sačekam. Posle 2 minuta čekanja, kaže da će mi City express doneti paket u ponedeljak, ili utorak. Eto. Čekamo...

Ja sam narucio jos 26.03, i dan posle sam zvao telefonom rekli su mi da ce oni mene kontaktirati i od tada nista.
U medjuvremenu im se vise niko ne javlja ni na mail ni na telefon.

Na telefon se javlja automat i posle cekanja i slusanja kako nikad nema slobodnih operatera prekine vezu.
 
Stigo paket, naručeno 31.3. Call centar juče normalno radio.
 
Ja sam narucio jos 26.03, i dan posle sam zvao telefonom rekli su mi da ce oni mene kontaktirati i od tada nista.
U medjuvremenu im se vise niko ne javlja ni na mail ni na telefon.

Na telefon se javlja automat i posle cekanja i slusanja kako nikad nema slobodnih operatera prekine vezu.

Na kraju sam poslao mail tehnomaniji, i oni su se izvinuli i da ce mi javiti kada mogu da ocekujem kurira.

Videcemo sta ce biti.

Emmi kontakt centar nema smisla ni zvati niti mail slati, to izgleda ne radi vise.
 
danas najzad dobio paket od tehnomanije... bas me iznenadio vec sam i zaboravio na ovo.

Znaci od emmija nista, ni odgovora na telefon, na mail, ni paketa...jednostavno ih zaboravite za kontakt, odmah se obratite tehnomaniji.

paket stigao bez ikakvog papira.
 
Ne znam gde je nastao problem kod tebe. U petak sam zvao Emmi call centar i javili su se posle 10 sekundi zvona. Juče mi je stigao paket od njih.

Napravio sam još jednu porudžbinu u nedelju, danas su potvrdili i valjda sutra stiže.
 
Poslednja izmena:
Pa ne znam iskreno...
Zapravo ja sam narucio stvar koja je u emmiju 2490 a svuda je 4000-5000 (winwin, emmi (odmah promenili cenu), tehnomanija)
Mozda je zbog toga....
Ali na telefon danima nisam nikoga dobio a ni na mail nisu odgovorili, odgovorila mi je tek tehnomanija
 
Poslednja izmena:
Na Winwin sajtu dve cele gotove konfiguracije...

Sent from my moto g(7) using Tapatalk
 
Ja pre par dana narucio sa emmi sajta nekoliko stvari (mis, podloga, zvucnike...) sve je bilo na stanju, bar je tako pisalo, prosla porudzbina, juce mi poslali kako nemaju nista na stanju i porudzbina se otkazuje...
 
steta.. valjda ce tehnomanija da ima slican asortiman posto su do sad bili slabi s racunarskim komponentama
 
Sve se rasprodaje nema vise robe na stanju, sada ce i manje poznate sirokoj masi prodavnice da dobro zarade.
 
Sve ce da bude tehnomanija...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ne znam, nego sam mislio, sve prodavnice rasprodaju sta imaju na lageru, nema uvoza novih stvari zato sto su zatvorene granice.
Vereujem da ce ostati i Emmi i Win Win i Tehnomanija, igrace se konkurencije :D
 
Otkud ti to da su zatvorene granice? Cargo prolazi bez problema. Mozda je malo komplikovanije za robu iz Azije ali i to ide.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da, rece mi drug sto radi u Milspedu ide teretni... Ali nesto kao da nema robe, nigde ne mogu da nadjem monitro koji hocu...
 
Retko ko uvozi sad jer se ne očekuje prodaja. Kod nas su i inače lageri robe koja se ne prodaje u velikim količinama bili na nivou desetak ili par desetina komada.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Upravo tako, treba platiti kiriju za lokale, radnike, a prodaja i promet drastično opadaju.

Retko ko se upušta u troškove dobavke, pogotovo manji igrači, već se prazne postojeći lageri kako bi se preživelo.
 
Otkud ti to da su zatvorene granice? Cargo prolazi bez problema. Mozda je malo komplikovanije za robu iz Azije ali i to ide.

Roba ide brodovima, avionom je skupo. Dalje kamioni voze a to je sve normalno sada, nista nije zatvoreno.

Kargo ide normalno, ali je potražnja bilo čega (osim osnovnih potrepština) opala na minimum.
Šta mislite, koliko ljudi sada trenutno razmišlja o kupovini IT opreme?!?

Samim tim, uvoznici dileri i trgovci su nabavke sveli na minimum.

Nije to samo IT. Prodaja svega je ili potpuno stala, ili je na minimumu.
 
^Bogme, drug mi prica da im je prodaja boja i lakova rekordna trenutno. Dosadno ljudima, pa sredjuju. :)
 
Razmišljam ja ali oklijevam. Naravno, mi koji radimo od kuće smo privilegovani u ovom vremenu.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ne znam da li cargo ide normalno. Vozač mora 28 dana u karantin

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Vozači ne idu u karantin.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno