Šta je novo?

Tehnomanija preuzima Winwin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni deluje da je Alti i dalje dobavljač za emmi (prošle ili pretprošle godine naručih nešto iz emmi-ja i stiglo mi pravo iz Čačka od Alti-ja)
 
  • Like
Reagovanja: M J
A ja pre mesec dana kupim naručim preko Emmi sajta ssd disk, sa preuzimanjem u lokalnoj Emmi prodavnici. Preuzmem disk i dobijem fiskalni račun na kom piše Emmi House, ali zaheftan na garantni list na kojem kao prodavac stoji WinWin Shop. Toliko o tome da su zasebne firme.
 
  • Like
Reagovanja: M J
A ja pre mesec dana kupim naručim preko Emmi sajta ssd disk, sa preuzimanjem u lokalnoj Emmi prodavnici. Preuzmem disk i dobijem fiskalni račun na kom piše Emmi House, ali zaheftan na garantni list na kojem kao prodavac stoji WinWin Shop. Toliko o tome da su zasebne firme.
Emmi je cerka firma WinWin-a, to i vrapci na grani znaju
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da, već godinama većina nas zna da jesu ista firma (ne bih rekao da je Emmi ćerka WW-a nego su različiti prodajni brendovi iste firme), ali malo-malo pa negde pročitam ili čujem kako nisu više isto, kako su se razdvojili itd.
Samo sam opisao svoj nedavni primer koji navodi da jesu još uvek jedno te isto.
Jedino je pitanje da li će i nadalje biti zajedno, nakon preuzimanja WinWina o kojem se govori u ovoj temi.
 
Poslednja izmena:
Identicna ponuda, identicni popusti itd. Ista firma samo drugo ime.
 
Provereno je da će horgošku mafiju teško zaustaviti. :D

Imamo potpisane međudržavne ugovore sa svima u Evropi, ne samo sa komšijama. Međusobna carinska obaveza je da se šalje obaveštenje o svakoj overi taxfree računa za robu vrednosti preko 300 eura i to najkasnije u roku od jednog sata. Huni se vade da su toliko zatrpani da nemaju vremena i ljudi da salju mejlove a nasi opet slabo stižu da otvaraju mejlove...

Na BG aerodromu je u zadnje 2 godine bilo dosta padanja sa Rolexima, Hublotima ... ako neko ima viziju da su naši carinici baba Vange grdno se vara :D

Što se tiče Gigatrona i CT šopa, u pitanju je bratsko-sestrinska firma.

Ja sam čuo iz neke priče da Mađari imaju neki interni dogovor da se to uspori ili maksimalo prolongira. Njima je u interesu da što više robe izađe iz zemlje. Kada bi poštovali međunarodne zakone promet bi im spao na pola ili više. Ima tu i organizovanih grupa.
 
Emmi i WinWin dele iste sifre artikala, tako da uvek mozete proveriti koliko je isti taj u drugoj prodavnici.
 
A ko drzi Roaming Electronic koji ima u vlasnistvu Tehnomaniju?
 
Šta je sa winwinom? Ponuda im je očajna? Nemaju interne 2.5 hdd-ove osim SSD-ova a i tu je ponuda očajna.
Od "velikih" 3.5'' HDD-ova imaju samo jedan WD u ponudi.
Svakim danom im ponuda sve manja i manja
 
slično kao i emmi koji je takođe preuzet od Tehnomanije. prelazak na novu platformu ne ide tako dobro pa fale artikli na sajtu
 
ne znam meni bolje nego onaj stari sa onim sakatim serchom
 
To su oni moderni i.diotski site-ovi, samo jos da dodaju roze boju ... uzas, sad verovatno nece biti povoljni kao nekad
 
I win win je menjao sajt...isti je ko emmijev. Samo se boje razlikuju :d
 
Ne znam sta fali sajtu, sada je pregledniji i sve je krupnije a ne onako *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski sitno.

mene nervira sto su cenu artikla za koji sma ih kontaktirao sa 2490 podigli na 3990 a nisam ni dobio odgovor na pitanje.
 
To valjda znaci da sajt nije zavrsen a ne da je garancija stvarno 0 meseci.
 
Znam ali mi je smešno kada vidim jer ipak je ovo Srbija pa nije isključeno da stvarno bude 0 meseci garancije :d
 
Interesting:

f68f6330912e4da0f0a78c2af3d7e9b7.jpg



7f9326c9dfeead2a9149416857d09fa5.jpg
 
Zgodan momenat

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Jedno pitanje, uspeo sam da kupim u Emmi na vreme graficku, vec je vise nema i sigurno nece ni biti dok se ne otvori granica i uvoz robe. E sad kupio u emiju, Emmi posalo potvrdu porudzbine, roba stigla otpremnica iz Tehnomanije, ali nema racuna. Kada sam zvao i mejlom se obratio da mi daju fiskalni kako bih imao za garanciju oni mi kazu sada tako rade prvo posalju robu pa posle salju racun? Naravno jos nista od racuna. Ja reko cekaju prvi april zbog poreza...
 
Na sajtu Emmi u dnu piše Tehnomanija.
Iz Emmi dobiješ mail sa naloga
[email protected]

Emmi i WinWin u teškim blokadama (oko 160 i 6 miliona), Tehnomanija čista.
 
Poslednja izmena:
ovde (nekoliko poruka iznad) piše ~160M i ~9M
 
Poslednja izmena:
Ja sam narucio nesto preko emmi sajta ima 2 nedelje niti zovu niti odgovaraju na mailove
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno