Šta je novo?

Gaming PC konfiguracija

skituljko0

Poštovan
Učlanjen(a)
27.11.2014
Poruke
0
Poena
50
Potrebna mi je pomoc, jer sto vise citam tekstove i testove manje sam sigurniji sta i kako da uklopim.
Imao sam na umu sledecu konfiguraciju:
Gigabyte B450H
Rx 590 xfx Fatboy 8gb
Ryzen 5 3600
2x8gb Kingston Predator
Kingston 500gb M2 A2000
Msi Aquaris pro
Lc power 600w

Nije da sam totalno neupucen, ali i ne vladam tematikom dovoljno da presecem i odlucim, citajuci ovde po forumu vidim da dosta vas odlicno vlada tematikom pa zato i trazim pomoc, savet, sugestiju.
Iskljucivo za gaming 1080p.
 
Predator i Giga ploca mogu da prave probleme. Uzmi Kingston Fury, ne Predatora.
To napajanje nece moci, moras malo vise da se otvoris.
http://www.itsvet.com/napajanje_gigabyte_gp_p650b-pdaa1-57.i?id=1533
Mislim da su ovo momci sa foruma preporucivali kao best buy, ali nisam siguran.
Ta 590 je preskupa, bolje ici na varijantu polovna 1070 ili nova 580 na kp.
1070 je bolja karta od 590, oko 200e polovnjak sa garancijom, 580 moze da se nadje za 150e mislim sa garancijom.
 
Ja bih za gaming preporučio Intel platformu i Nvidia grafiku. Znam da će me forumaši razapeti sad ali sve se prvo optimizuje za Intel i Nvidiu. I za gaming nema toliko dobitaka na AMD strani da bi se išlo na Ryzen.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja bih za gaming preporučio Intel platformu i Nvidia grafiku. Znam da će me forumaši razapeti sad ali sve se prvo optimizuje za Intel i Nvidiu. I za gaming nema toliko dobitaka na AMD strani da bi se išlo na Ryzen.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Moze da uzme intel i5 9400f malo slablji ali i jeftiniji od 3600 ako voli intel , tu ce imati mozda i veci budzet za gpu , sad za igre i optimizaciju nema neke razlike . Mislim da je za futureproff bolji ryzen ali kako ko voli.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno