Šta je novo?

Koji VPN kupiti?

Mullvad = 5e mesec , fiksna cena
 
Windscribe je odličan
 
ima neki vpn a da moze da se odabere Srbija kao drzava ( treba mi jer sam u Francuskoj pa EON ne mogu da gledam kad su neke utakmice )
 
Surfshark ja koristim,može Srbija da se odabre i koristim za EON na android televizoru.
 
Potrudio sam se, nesto si objasnio, kao malo vise znam, ocigledno ne i dovoljno. Koristim android box, iskljucivo preuzimanje listi, da kazem da sam do skoro koristio i placene liste, ali nista bolje i od ovih koje sam skinem. VPN se javlja kao neko poboljsanje, koji uzeti za ovu vrstu potrebe, ukljucio sam neki na android uredjaju i momentalno smanjio brzinu sa 120 na 30mbs, sta ciniti...
 
Kakva je frka sa Hola VPN-om? Google da briše sa svih svojih servisa.
 
Pa to su guglovi servisi i proizvodi, može da radi sa njima šta hoće. A posebno da briše konkurentske programe ili one za koje proceni da ne odgovaraju njihovom poslovnom modelu
 
Kakva je frka sa Hola VPN-om? Google da briše sa svih svojih servisa.
Hola VPN Cons
Keeps a lot of logs
No encryption = security risk
Leaks detected
No torrenting/Netflix
Non existent customer support

Za servere koristi a peer-to-peer system ne svoje servere vec usere to se ne svidja Googlu.
Potrudio sam se, nesto si objasnio, kao malo vise znam, ocigledno ne i dovoljno. Koristim android box, iskljucivo preuzimanje listi, da kazem da sam do skoro koristio i placene liste, ali nista bolje i od ovih koje sam skinem. VPN se javlja kao neko poboljsanje, koji uzeti za ovu vrstu potrebe, ukljucio sam neki na android uredjaju i momentalno smanjio brzinu sa 120 na 30mbs, sta ciniti...
imas PP.
 
koji vpn uzeti radi online igranja,da ne laguje +da nije skuplji od fixne ip adrese posto su mi portovi zakljucani ,pa mislim da cu preko vpn moci igrati ,jel vredi ova wind od 2 $
 
Potreban mi je VPN samo za UK. Treba mi za Xbox Pass PC. Počeo je Microsoft da mi blokira nalog non stop pošto mi je nalog na UK a igram iz Srbije.
 
Nord je trenutno 79$ za dve godine
 
Ovo je najbolja ponuda za NORD
2.7€ mesečno + 1 mesec besplatno

 
pa to sam isto i ja napisao
 

Samo Mullvad. Nema popusta, kupona i sl. Uvek je 5€ mesečno i to je to :)
 
Možda treba sačekati kraj novembra obično mnogi tada spuste cene zbog praznika (blackfriday)
 

Prilozi

  • Snimak ekrana 2021-11-01 114809.png
    Snimak ekrana 2021-11-01 114809.png
    28.1 KB · Pregleda: 41
Moze i cashback:
 
kako da otkazem automatsku pretplatu za wind ,skida mi svaki mesec novac
 
Potreban mi je VPN samo za UK. Treba mi za Xbox Pass PC. Počeo je Microsoft da mi blokira nalog non stop pošto mi je nalog na UK a igram iz Srbije.
Isto meni treba za UK za gamepass, ali samo za konzolu, ne za PC. Imam Asus ruter N18, ali mislim da moze preko njega. Predlozen je ProtonVPN, registrovao sam se sa free nalogom, ali sa free nalogom imaju imaju free config nalozi na jp, nl i us.
Da li ima negde neka druga free opcija za UK?
Hteo bih da probam cloud gaming, sto je krenuo za xbox, ali prijavljuje mi da ne moze u mojoj zoni...
 
Evo da sebi odgovorim...:)
Probao sam free nl config, i - radi!
 
Nazad
Vrh Dno