Šta je novo?

Koji VPN kupiti?

Nord kaže malopre: "Black Friday brings you the cyber deal: get NordVPN’s 3-year plan for $99 ($2.75/mo.)."
 
Koristim Nord vpn vec par meseci Pc i telefon moze na 6 uredjaja tako da sam zadovoljan..
 
Jel neko na sbb koristi p2p(tor),ako moze da preporuci neki vpn gde mogu da se izvuku bar 50-60mbs brzine.
 
NordVPN ima akciju 2 god za $ 89.
Pretpostavljam da su iskustva sa njim dobra?
 
Odličan je. Ako je neko za da se skupimo nas 3-5 da podelimo jedan nalog.
 
Ne računaj mene, ja već imam dogovor, samo da odaberemo provajdera
 
E vi svi koristite VPN zbog torenta u Srbiji? ja bukvalno nikad nisam koristio VPN kod nas koliko ja znam kod nas ne cimaju za torrente? Sad me lozite da uzmem i ja VPN :)
 
Ne uzimam zbog torenta. Ne znam za druge.
 
ProtonVPN takodje odlican, stabilniji za nijansu od Norda ali ima samo 2 konekcije.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Koje su ostale primene?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
EON npr.

ExpressVPN je najbolji, ali i najskuplji, NORD posle njega najbolji odnos cene i kvaliteta.

Best VPN Deals Right Now
ExpressVPN: $6.67 per month (49% off)
Surfshark: $2.21 per month (83% off)
PIA VPN: $2.59 per month (78% off)
NordVPN: $3.61 per month (68% off)
FastestVPN: $20 lifetime membership
IPVanish: $3.25 per month (73% off)
CyberGhost: $2.25 per month (83% off)
PureVPN: $1.32 per month (88% off)

Best VPN Deals 2020: Black Friday discounts, coupons & more
https://www.androidcentral.com/best-vpn-deals

https://www.androidcentral.com/vpn
 
Poslednja izmena:
Koji vpn da uzmem da gledam eon kanale koji su blokirani na mts mreži?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ako ima neka grupa da podelimo nordvpn nalog, tu sam :)
 
Koje su ostale primene?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Ima mnogo primena EON, NETFLIX, STEAM, KODI...

Inace NORDVPN koristim godinama, steta sto nema Ruske adrese zbog steama(kupovina sa drugog trzista a koriscenje igre na izvornom nalogu) .
 
+1 za NordVpn, a Ruska adresa ja bila zgodna i zbog MatchTV kanala.
 
Pretpostavljam Netflix za drugo tržište koji je sadržajniji, npr za US, ili Nemački za titlove/učenje jezika.
 
Zar nije npr. Smart DNS Proxy bolje rešenje od VPN-a ako se VPN koristi samo zbog geolokacije?
 
Ja sam baš smart dns proxy uzeo na godinu dana, ali mi ne odgovara jer imam AdGuard DNS, sa smart dns proxy imam reklame.
 
O cemu se ovde radi kada je kvalitet u pitanju? HD nalog koji se koristi Srbije nema isti kvalitet kao HD nalog preko americke ip?
 
4K i HDR imam i sada na Netflix. O kom boljem kvalitetu? Srbija i ne postoji zvanično na Netflix. Može konkretno primer za film ili seriju koju ti imaš u boljem kvalitetu, da uporedimo ?
:)Netflix odavno podržava Srbiju, koristiš ga sa srpske ip adrese i lokalne kreditne kartice funkcionišu, a postoje od skora i titlovi na srpskom jeziku.
Naravno da svi paketi rade, nije reč o tome, reč je da je kvalitet strema smanjen, manji bit rate u odnosu na period od pre recimo 7,8 meseci nevezano za paket.
 
Morao bih da promenim i probam. Za sada sam zadovoljan bio kvalitetom.
Koji VPN na kraju je najpoboljni da radi ?
 
Nazad
Vrh Dno