Šta je novo?

Google kalendar - outlook account

Bad Habbit

Slavan
Učlanjen(a)
23.07.2005
Poruke
2,418
Poena
390
Nekoliko nas deli jedan outlook calendar, gde se upisuju i sinhronizuju poslovne obaveze. Svi osim jedne osobe imamo iPhone telefone, dok on ima android (Redmi Note 7). U pocetku kalendar je radi odlicno. Pre izvesnog vremena poceli su problemi sa androidom. Prvo je prestao da radi push. Dakle ja udjem u podesavanje naloga, stavim push, on mi kaze onaj tekst da ce vise trositi baterije, bla, bla i to je to. Onda posle nekog vremena ja primetim da kalendar opet ne radi, opet udjem u podesavanja, a on je sam prebacio na sinhronizaciju od 30 minuta. I tako svaki dan. Onda sam odustao jer me je to izludjivalo i objasnio toj osobi da prosto ide na rucno osvezavanje jer ni ta sinhronizacija od 30 minuta na koju je stalno vracao vise nije radila. Naravno probao sam i da brisem i vracam nalog, aplikaciju (google calendar) i tako dalje, ali nista nije pomoglo. E da, to sam jos zaboravio. Svi koristimo aplikacije google kalendar, jer pored ovog outlook-a svako od nas ima jos neke druge kalendate, od icloud, google i tako dalje, pa jedino ta aplikacija moze sve to da prikaze odjednom. Inace svi ovij iPhone telefoni rade najnormalnije, push radi, sve radi, samo ovaj android prav konstatno probleme.

Sto se tice kako sam ga podesio, podesio sam ga tako sto sam dodao EXCHANGE nalog jer bas outlook nalog koji na ios-u postoji, ovde nije postojao. Kazem, tako je to radilo do pre izvesnog vremena. Danas sam dobio prvo poruku na gmail da moram da se ponovo ulogujem ili tako nesto, a onda kada sam pokusao, dobio sam ovo sa slike.

1.jpg

Kada sam ponovo obrisao pa pokusao da dodam nalog, vec na prvoj stranici, nakon sto sam izabrao EXCHANGE, mi je izbacio ovo crvenim slovima, da na prethodnoj strani treba da izaberem outlook, hotmail i live.

2.jpg

Medjutim kada se vratim na tu prethodnus tranicu, tu kao sto vidite toga nema.

3.jpg

I ja sada stvarno vise ne znam sta da mu radim i u cemu je problem. Jel moze neko da mi pomogne oko ovoga jer sam vise izludeo, a taj kalendar mi je jako potreban za posao?
 
Nazad
Vrh Dno