Šta je novo?

VPN sa IP adresom iz Srbije

ak47

Poštovan
Učlanjen(a)
25.07.2017
Poruke
309
Poena
70
Pozdrav,

Pre svega se izvinjavam ako nije pravi deo foruma za moje pitanje.


Imam mali-veliki problem, zivim na Kosmetu i dosta kupujem preko interneta. Za kupovinu koristim usluge nasih banaka, takodje i za isporuku koristim adresu roditelja koji su u Krusevcu. E sada, ovde je zastupljen internet lokalnih provajdera koji koriste internet kosovskih velikih provajdera a oni koriste Albanske IP adrese i tu se ja suocavam sa problemom. U poslednje vreme na svaku porudzbinu ide "Under review", pa mi traze obrazlozenja, cuda, probao sam da resim tako sto sam uzeo javnu IP ali je situacija i dalje ista... Sada sam napravio listu za black friday i hocu da probam ako mogu da nadjem neki VPN cisto da vidim da li je u tome probem.

Da kazem i to da sam na 2 sajta dobio da kazem ban zbog sumnjivih radnji a ne znam sta da kazem, svuda stavljam licno ime, kartica na isto ime ali mi se duboko izvinjavaju... izmedju ostalog na g2a sam dobio gde sam bas dosta puta pazario i imao preko 100 transakcija...

Imate li neku preporuku, savet?
 
Preko javnih vpn servisa ce ti biti jos gore.
Ima dosta korisnika koji su se opekli preko istog na pp, amazon, ebay...
Kazes imas roditelje u Krusevcu.
Imaju li internet?

...A3...
 
Naravno ali samo telefone koriste, ne bi moglo na tw ako mislis na to... mada je i to dobra opcija, da metnem jedan laptop tamo.

A kazi mi, sta mislis, da li me zbog toga zezaju?
 
Napraviš VPN da ideš preko njih. Ne treba ti laptop, samo ruter koji ima tu mogućnost.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
NordVPN sigurno ima naše adrese, ExpressVPN takođe ima servere u Srbiji.
 
Pa bre koriste mts box, ne znam sta oni koriste od opreme, pre je bio huawei...
 
Nemoj nord i expres, procesljaj npr paypal temu i videces kako su ljudima blokirani nalozi jer su koristili vpn servise.
Imam nord par godina i odlican je ali cim su pare u pitanju, svi ozbiljniji sajtovi ih blokiraju, smatra se pokusajem kradje i prevare.
Ako si manje vican, za pocetak tw, vremenom kada pohvatas sta treba, sklepas opremu ako je nemas za licni vpn.
Ako je vec imas tj saznaces sta imas, snaci ces se, nije nuklearna fizika.

...A3...
 
Ipak mi se najvise svidja opcija sa VPN.

Kada odem za KS pisem ovde za pomoc :)
 
Nazad
Vrh Dno