Šta je novo?

Kako pronaći kada je kreirana ip adresa/link?

PC_PS

Poštovan
Učlanjen(a)
15.05.2019
Poruke
296
Poena
60
Moja oprema  
Laptop
HP ProBook 4740s
Tablet
Koristio iPad.
Mobilni telefon
Redmi 6a i 8a
Pametni uređaji
/
Steam
/
Pristup internetu
  1. Mobilni internet
Pozdrav,

Radim master rad i kada se kreira fusnota treba da stoji link iz browser-a i datum kada je pristupljeno. Pošto sam našao sve linkove u roku od par dana a pregledom drugih radova utvrdio sam da stavljaju da su pristupili u roku od par meseci, da li nekako mogu da saznam kada je stranica kreirana kada kliknem na bilo koji link (da ne bih stavljao da je pristupljeno na primer 25.01.2019. godine a stranica kreirana pre mesec dana)?
 
Poslednja izmena:
Pa logično je da staviš najnoviji datum. Ako si citirao sa stranice, proveri sad sve linkove da li su aktivni i stavi današnji datum.
 
Tako sam i sam razmišljao ali onda ispada da sam uradio za dva dana master rad :)

Kod mene je caka da ne mogu da pišem kao drugi studenti, jedna stranica = jedan dan, pa tako tri meseca, već se zatvorim u sobu i za dve nedelje sve odradim.

Treba ipak neki vremenski period da se unosi za pisanje master rada (par meseci) i tako i drugi stavljaju, na primer pristupljeno (12.11. pa 30.11. itd.):

qHr4R77.png


2poJGHI.png


...pa bi bilo dobro da budem siguran da je link postojao i pre par meseci kada otprilike stavim datum (mada neće to ni proveravati ali za svaki slučaj ako se u Turnitin-u proverava tako nešto).
 
Nazad
Vrh Dno