»RSS Benchmark sajt

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
      Prikazani rezultati od 16 do 19 od ukupno 19

Tema: Meizu 16(th) (25 990din) posle Xiaomi Mi A2. jel vredi preci dok je na akciji?

Member
        Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        621
        Zato je i bila ta cena , prodaju ex demo ili koriscene modele

Member Avatar korisnika marinko98
        Na forumu od
        Aug 2005
        Poruka
        2.950
      3. Moja mašina
      4. Vraćaj to...

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока

Member
        Na forumu od
        Mar 2016
        Poruka
        1.429
        @cilebg, to je zaista neprijatna situacija, nisu nigde naveli na sajtu da je u pitanju izlozbeni model, ja bi vratio. Ipak telefon je donekle stvar licne higijene. Sto se tice logica, do sada sam kod njih pazario 6 telefona (licno u radnji, nisam porucivao) i svi su bili u fabrickom pakovanju, sto se garancije tice ne znam - imao sam srece pa nije zatrebala. A cuo sam da ima neka caka sa doplatom i da daju fiskalni uz 2 godine garancije, ali takodje nemam pojma kakva je ta njihova garancija i kako resavaju reklamacije.

Member Avatar korisnika Joxy
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.883
        Nista cudno za tu radnju, a i generalno za ovlascene radnje. Bas je retkost da se mob dobije u vakuum pakovanju. I operateri praktikuju istu stvar, satro otvara se pakovanje da se vidi da li je sve na svom mestu i da li je sve u redu. Pa ne, nedostaje nesto sigurno iz vakuum pakovanja, magijom je nesto nestalo.
        Zato je KP zakon. Uzimas od proverenih clanova i nema zime. Mob uvek dobijas u vakuum pakovanju.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •