Šta je novo?

Sta posle S8+, do 500e

dzidza_bidza

Slavan
Učlanjen(a)
09.09.2005
Poruke
1,546
Poena
375
Pozdrav,

posle dve godine koriscenja S8+, pozeleo sam ga zamenim. Sluzio me stvarno odlicno. Ali sta uzeti sada?
Najbitnije stavke su da je to realno upgrade sa S8+, kamera i fluidnost, da displej nije manji u odnosu na Samsunga. Ne bih davao vise od 500e.
Da li sacekati jos malo dok ne padne cena jos malo za S10+, P30Pro ili juriti nesto trece?
 
Ako je kamera prioritet br 1 onda P30 Pro ima novih za 520-530e sa garancijom operatera po oglasima. Malo koriscene sam nalazio za ispod 500e.

Ja licno bih dodao jos 50tak i uzeo Oneplus 7 Pro.
 
Po glupostima koje pises vidi se koliko imas iskustva sa tim telefonima, lego kockice LOL...to si zamisljao da imate te telefone dok si lego kockice slagao u svom krevetcu :D
 
Sacekaj da padne cena za s10+, po meni kompletniji tel od p30 pro.
Ja imam s8+ i koristio sam i s10+ i p30 pro i jos uvek po meni nema potrebe da menjam tel, ne dobijam toliko mnogo za cenu koju treba da doplatim, pa zato cekam novu s seriju.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
To mi je nekako i najveca frka, da dam ne bas male pare za S10+ ili P30Pro, i da se onda razocaram kada skontam da taj upgrade nije vredan tih par stotina evra.
U svakom slucaju ne zurim, pratim forum i trziste pa cemo videti.
Hvala svima na javljanju sa predolozima.
 
OP7 pro ili 7T ce ti biti pravo osvezenje posle s8.
Uzeti s10+ je dobar upgrade ali neces osetiti veliku promenu kao kad predjes na nesto novo...
P30 pro samo ako je zoom kamera prioritet ili slika pretezno nocu
 
Dzidza@ sto se tice s8 najvecu ces razliku videti u brzini rada ako uzmes nesto od huawei-a. Naravno razlika je i u kamerama jer imas wide i zoom, sto se glavne kamere tice tu ces videti razliku ako bas zelis da je vidis, i pri obradi slike. Ukoliko imas na s8 google cam port, razliku neces videti jer sa gcam s8 razbija kako slika. Naaaj vecu razliku ces videti u bateriji jer i p30 i pro razbijaju kakvu bateriju imaju dok samsung i dan danas krizira s baterijama sa exy cipom.
 
i dosli smo do zakljucka, da kad na s8 stavis gcam, nije vredno prelaska na p30 pro, jer kamera je svakako dobra, wide i zoom ces koristit par puta zbog zanimljivosti u pocetku, a kasnije neces.
 
Nazad
Vrh Dno