Šta je novo?

Mi Store akcije

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,873
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ako neko još nije obavešten, da okačim ja:) Prepostavljam da većini nas ponuđeni telefoni nisu zanimljivi, ali za dede, babe, mame, tate, decu i sl.

Jeste li spremni za Mi Petak?

Ovoga petka, 08. novembra, u Mi Store Ada Mall sa početkom od 10h počinje akcija prodaje određenih telefona sa 2GB RAM memorije po neverovatnoj ceni! Pored ovoga, spremili smo još specijalnih iznenađenja za sve posetioce!

Opširnije na facebook starni Xiaomi Srbija
 

Prilozi

  • mi store.jpg
    mi store.jpg
    112.3 KB · Pregleda: 525
Poslednja izmena:
Da li ima neko onaj snimak od onog klinca što se krio 3 dana po wc u, čekajući otvranje ove radnje. Bolje da su uveli opciju za online naručivanje.
 
Ne verujem da imaju dovoljno komada za online.

Clearence sale + malo reklame od usta do usta mozda se dobije neki novi kupac ako ne bude po 1 ili 2 kom pa ih ljudi zamrze zbog cimanja.
 
kakav crni online, pa njima je fora da naprave guzvu (reklamu) a ne da ti jeftino kupis telefon.

I ja mislim da tu nisu neke kolicine cisto samo da ispune zakonsku formu, tako da ako racunas da cekas red zbog bas odredjenog modela...bolje nemoj.
 
Poslednja izmena:
Po meni mi max 3.
 
Ja sam dva puta isao do sada. Prvi put prilikom otvaranja i skoro. Dodjes taman na pola puta do radnje i izlazi radnik i kaze rasprodalo se skoro sve na akciji. Onda 80% ljudi ode i tako svaki put.
Ko ima viska vremena neka proba, ali budite na vratima prilikom otvaranja Ada Mall-a, jer ljudi trce do gore kada se otvori trzni centar.
 
ja sam bio u subotu kad je bilo -20 posto na sve fonove i bilo poluprazno,nikakvi redovi i tuce o kojima pricate,a bio sam po otvaranju tj oko 10 ujutru.stoji da je ponuda vanserijska narocito za ova dva modela,ali je i radni dan.
 
Ipak propuštam. Stigao u pola deset a red je bio ludilo. Preko 100 ljudi. Otišao da klopam pa da gledam neki film.
 
Ako Redmi Note 8 narednih mesec-dva bude dobra akcija (tipa za 12,999) sve cu pobiti da dodjem do njega.
Najke mi. Javicu utiske sa ratista. :D
 
Poslednja izmena:
I potpuno neverovatan pristup akciji.

Maltretiranje i ponižavanje svih učesnika.

Ne kapiram šta firma / brend / radnja dobijaju ovakvim akcijama?

Taj jadan broj telefona su mogli prodati i očistiti zalihe na hiljadu efikasnijih načina.
 
Poslednja izmena:
Sta njih briga gde će da završe prodati telefoni.

Njih zanima da prodaju zastarele zalihe i da šire pozitivan imidz firme.

Danas će očistiti zalihe ali i vrlo uspešno širiti loš imidž.
 
Poslednja izmena:
Prošao par puta pored reda. *mjau**mjau**mjau*, prvi film mi je u 12:10 a tu je cineplex. Sve je brzo išlo. Bukvalno puštali po desetak ljudi na par minuta. Koliko mi reče jedan iz reda, otišlo preko 100 fonova. Ja došao kad se sve raščistilo. Tridesetak ljudi nije došlo do fona. Njima ponudili 20% popusta na bilo koji fom iz ponude odnosno 20% i 30% za mi a3 i redmi note 7. Da sam poranio desetak minuta i čekao u redu, verovatno bih pazario šta sam hteo. Ali generalno, više mi bilo da prošetam do bga sa ortakom. Sledeći petak dolazim porodično pa nek žena i klinci jure šta hoće, ja ću već pazariti neki fon. Koji opet, uzimam za klinca a ne za mene. Ja ne menjam p20 pro dok se ne raspadne.
 
Poslednja izmena:
Prošao par puta pored reda. *mjau**mjau**mjau*, prvi film mi je u 12:10 a tu je cineplex. Sve je brzo išlo. Bukvalno puštali po desetak ljudi na par minuta. Koliko mi reče jedan iz reda, otišlo preko 100 fonova. Ja došao kad se sve raščistilo. Tridesetak ljudi nije došlo do fona. Njima ponudili 20% popusta na bilo koji fom iz ponude odnosno 20% i 30% za mi a3 i redmi note 7. Da sam poranio desetak minuta i čekao u redu, verovatno bih pazario šta sam hteo. Ali generalno, više mi bilo da prošetam do bga sa ortakom. Sledeći petak dolazim porodično pa nek žena i klinci jure šta hoće, ja ću već pazariti neki fon. Koji opet, uzimam za klinca a ne za mene. Ja ne menjam p20 pro dok se ne raspadne.

Zar je otvoren bioskop u ada mall?
 
Akcija je u Uscu a ne u Ada Mall :) Ne znam sto se pise u ovoj temi :)

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
I ne nije otvoren bioskop. U pravu je čovek. Ladno sam gledao pano ali nisam obratio pažnju da je podeljen po danima. Prva projekcija danas u ušću posle 15 časova. Genije:)
 
Planulo je sve brzo, dok sam došao na red ostali su A1 i RN4.

Akcija u svakom smislu top, napravili "hajp", određeni broj ljudi došli do povoljnih telefona, dosta ljudi je iskoristilo 20 i 30% popuste.

Nadam se da ću sledeći put uspeti da pazarim ono po šta sam došao [emoji16]IMG_20191122_101651.jpg

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Zna li neko da li ovih 30% na Redmi Note 7 može bilo kad u toku dana da se iskoristi? I koja je puna cena 4/64 varijante, na sajtu im sad piše da nije raspoloživ

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Bolje sačekaj black friday. Pitao sam i rečeno mi je da će biti akcija i tada.
 
Zna li neko da li ovih 30% na Redmi Note 7 može bilo kad u toku dana da se iskoristi? I koja je puna cena 4/64 varijante, na sajtu im sad piše da nije raspoloživ

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Mislim da je samo crvena boja 30%, tj. ti sto su po 30% im je ostala po jedna boja, ostalo je po 20%.

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Mislim da je samo crvena boja 30%, tj. ti sto su po 30% im je ostala po jedna boja, ostalo je po 20%.

Eh, čak i to rade. Svakako ću gledati da sačekam sledeći petak, možda bude nešto još zanimljvije

Bolje sačekaj black friday. Pitao sam i rečeno mi je da će biti akcija i tada.

Aha, nisam znao, hvala na obaveštenju! Da li si ih možda upitao u kom će obliku biti ta akcija jer na fejs event-u piše Na redu je i poslednji u nizu iz serije događaja - Mi Petak?
 
Nisam. Zadovoljio se samo odgovorom da će biti akcija i za black friday. Inače, posle ove tri akcije, kontam da se većina već ispucala što se tiče šopinga xiaomi telefona. A za black friday ljudi će kidisati i na druge stvari. Ne samo na fonove. Trebalo bi da bude lakši posao.
 
Planulo je sve brzo, dok sam došao na red ostali su A1 i RN4.

Akcija u svakom smislu top, napravili "hajp", određeni broj ljudi došli do povoljnih telefona, dosta ljudi je iskoristilo 20 i 30% popuste.

Nadam se da ću sledeći put uspeti da pazarim ono po šta sam došao [emoji16]Pogledajte prilog 277522

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Losa stvar je sto je ovde najmanje 30-50% preprodavaca stoji u redu

Nisam. Zadovoljio se samo odgovorom da će biti akcija i za black friday. Inače, posle ove tri akcije, kontam da se većina već ispucala što se tiče šopinga xiaomi telefona. A za black friday ljudi će kidisati i na druge stvari. Ne samo na fonove. Trebalo bi da bude lakši posao.

Malo murat se ispucali. Pojavice se novi, tj. preprodavci opet
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno