Šta je novo?

Mi Store akcije

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,873
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ako neko još nije obavešten, da okačim ja:) Prepostavljam da većini nas ponuđeni telefoni nisu zanimljivi, ali za dede, babe, mame, tate, decu i sl.

Jeste li spremni za Mi Petak?

Ovoga petka, 08. novembra, u Mi Store Ada Mall sa početkom od 10h počinje akcija prodaje određenih telefona sa 2GB RAM memorije po neverovatnoj ceni! Pored ovoga, spremili smo još specijalnih iznenađenja za sve posetioce!

Opširnije na facebook starni Xiaomi Srbija
 

Prilozi

  • mi store.jpg
    mi store.jpg
    112.3 KB · Pregleda: 525
Poslednja izmena:
Hvala. Ne obratih pažnju.
 
Poslednja izmena:
Svaki fon uspori posle godinu dana korišćenja. Pogotovo ako je imao par firmware update (naročito novu verziju androida). Zato factory reset i kraj priče. Nisam imao Xiaomi na duže staze da bih znao, ali govorim po iskustvu sa Samsung/Huawei telefonima.

Dodatno što su ovo telefoni sa 2GB što je apsolutni minimum u današnje vreme.
 
Poslednja izmena:
U subotu u Ušću. Ovo je u petak u Ada Molu. Povod otvaranje nove prodavnice u istom. U ušću 20% na ceo asortiman. Mada nigde nisam našao išta zvanično za tih 20%.
 
Koliko znam ta radnja je otvorena odavno, tj odkad se soping centar otvorio.
A te cene su bile i ranije kao redovne nego su sad napravili da kao bude "akcija" da bi se otarasili viska. Ima na fb su ih ljudi kritikovali.
 
Ja nisam išao, ali kolega kaže da je bila neviđena gužva i da nije hteo da čeka.
 
Ne znam kako je prošla rasprodaja danas, ali ja čekam black friday. Nije da tada neće biti gužve, ali će narod pare da potroši na raznorazne stvari, ne samo na mobilne. Tako da će biti manja gužva ispred Mi storea i sl. Pogotovo što će se mnogi ispucati u akcima do tada.
 
Pa ne verujem da će biti kao u predhodnim akcijama jer se narod već ispucao sa parama.

Ja ću pojuriti Mi Max 3.

EDIT: Možda i sačekam sledeći, black friday. Kako ide sa gradacijom telefona u akcijskim ponudama, mislim da će tura za crni petak biti flagship modeli.
 
Poslednja izmena:
Ma gde nece, pa samo vas ovde ima vec par koji ste komentarisali, oni tim reklamama bombarduju u FB i Instagram.

Bice guzve kao i uvek, narocito sad kad ne dele skalamerije :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Zato preporuka čekati Black friday 29.11. Većina naroda je pazarilo ili će pazariti fonove u ovim Mi rasprodajama petkom. Dodatno, za Black Friday juriće se akcije na sve strane (ne samo telefoni). Tako da mi malobrojni možemo sa manje tenzije da pojurimo flagship xiaomi telefone za black friday. Cene su im inače super. Mislim, Mi Max 3 za 13000 din je perverzija. Ja sam skoro prodao Mi Max 2 polovan za 100 eu.
 
@blue
Xiaomi.png

Eto, neko se setio i to da pita...a taman sam mislio da ce biti neki od 15999 :)

Sta li ce onda da bude za black friday? Mozda neki popust na sve uredjaje :trust:
 
Poslednja izmena:
Mislim da ću ipak okušati sreću u petak. Stvarno me zanima Mi Max 3 za klinca (da mu dam umesto tableta). Druga opcija Mi 8 Lite. A i ako ne uzmem ništa, nije greda. Bar malo prošetam noge.
 
Nazad
Vrh Dno