Šta je novo?

Mi Store akcije

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,873
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ako neko još nije obavešten, da okačim ja:) Prepostavljam da većini nas ponuđeni telefoni nisu zanimljivi, ali za dede, babe, mame, tate, decu i sl.

Jeste li spremni za Mi Petak?

Ovoga petka, 08. novembra, u Mi Store Ada Mall sa početkom od 10h počinje akcija prodaje određenih telefona sa 2GB RAM memorije po neverovatnoj ceni! Pored ovoga, spremili smo još specijalnih iznenađenja za sve posetioce!

Opširnije na facebook starni Xiaomi Srbija
 

Prilozi

  • mi store.jpg
    mi store.jpg
    112.3 KB · Pregleda: 525
Poslednja izmena:
Biće gadno u NS [emoji16]
04064b670e281d76352a67bf6fa7d469.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Auuu, valjalo bi da stave live cam da gledamo od 9:00-10:30, biće zanimljivo :smash: :smoke:
 
Aha, onda pomeram od 11-12:30 [emoji16]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Bice mrtvih i ranjenih :d
Verujem da je taj koji se nakanio za Note 10 vec stao ispred radnje i kao onaj iz Usca ce ce krio po WC-u kad zatvore i nece spavati 3 dana.
I na kraju zna se.............telefon ide na kp :d
 
Poslednja izmena:
Mrtva usta ne govore [emoji1783]

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Dobre cene.

Mi Band 3 precenjen ravno duplo, ostalo je ok.
 
Cene su sasvim pristojne, naročito što se radi o zvaničnom distributeru sa 2 godine sigurne garancije. Mi A3, Mi 9T i 9T Pro su gotovo ispod cena sa KP.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel uspeo neko da se registruje za online naručivanje, pokušavam više puta i ne prolazi, doduše preko telefona i sa lošijim netom?
 
Kod nas akcija, a u ukrajini mi store stalna cena , mi a3 20k uzet pre 7 meseci I sad mu je ista cena, verzija sa 128

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno