Šta je novo?

Mi Store akcije

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,887
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ako neko još nije obavešten, da okačim ja:) Prepostavljam da većini nas ponuđeni telefoni nisu zanimljivi, ali za dede, babe, mame, tate, decu i sl.

Jeste li spremni za Mi Petak?

Ovoga petka, 08. novembra, u Mi Store Ada Mall sa početkom od 10h počinje akcija prodaje određenih telefona sa 2GB RAM memorije po neverovatnoj ceni! Pored ovoga, spremili smo još specijalnih iznenađenja za sve posetioce!

Opširnije na facebook starni Xiaomi Srbija
 

Prilozi

  • mi store.jpg
    mi store.jpg
    112.3 KB · Pregleda: 525
Poslednja izmena:
E onda su ispravili. šteta.
Ima neki bag na sajtu, vidim da crni 64 i ne može da se izabere kada se promeni. Kada se ode na proivod, crni 64 je glavna opcija, ali posle izmene boje, ne može da se vrati na njega.
Sad mi žao što nisam uzo 3 komada. Tamni vilajet fazon.

Inače, ako je stvarno greška na sajtu, pohvala što nisu zvali da me odbiju nego su ispoštovali porudžbinu.
 
Ne smeju. Ako su stavili tu cenu - ta je cena. Tako prošle godine par njih uzelo Sony PS4 za 20 i kusur hiljada u Tehnomaniji. Ispoštovali sve njih.
 
@blue, jel to neki zakon pa ne smeju ili sta? Meni se jednom desilo da porucim nesto jeftino u radnji, pa me posle zvali, kao pogresna cena, i mogu da isporuce po drugoj ceni.
 
i u mom slučaju nikad nije ispoštovano,q bilo je više nego jednom...

i niti u jednom momentu meni nije pravio problem da odaberem crni 64 i uvek je bila cena 33k.
 
Mislim da je poenta u plaćanju. Da li si platio ili samo naručio.

Ako naručiš samo, mogu da te otkače bez problema.


Elem, skorašnja akcija ih je koštala Google review ocene izgleda. Pali su na 3.4 na google recenzijama.

Nisu svi srećni da čekaju u redu.
 
Poslednja izmena:
platio sam karticom instant. Nisam ja veverica, povecao sam sebi sanse.
 
Pu, nema u plavoj boji 8t.
 
Mi 9 Lite 6/128 će sa popustom od 20% koštati blizu 300€, a na KP je oko 250€.

Da li mi kupovina sa računom i pravom garancijom vredi toliko da bih dao 50€ više ?
Meni se čini da ne vredi i da bih trebao da kupim jeftinije.
Ako ima drugačijih mišljenja molim vas obrazložite.
 
po meni samo ako si jaaako pazljiv ikakva garancija i vredi.najmanje cukanje i pad mozes sa svakom da se pozdravis.ako cesto drzis telefon do sebe ili iz drugog razloga je u vlaznim uslovima takodje sa bilo kojom garancijom mozes da se pozdravis.probleme sa ekranom,elektronikom itd ces da skontas u prvih sat vremena a to ce ti pokriti svaki proveren prodavac (cak i oni sa kp-a,ali ne kupuj bas od svakog,pogledaj bar ocene i starost naloga),cak je postupak i laksi za tebe nego kod vecine ovih maloprodaja (u sustini,ako ne valja nadjete se,on vidi da ne valja i da ti drugi ili vrati pare odmah,neretko insistiraju da pred njima isproveravate sve i sl).
 
vazi. uzmes u vipu preplatu, dobijes vaucer i odes u mi store. na cenu fona ti obracunaju popust 20% i onda umanje za iznos vaucera. bio i pitao.
 
Ili postojeći ugovor ako nisi već uzeo telefon uz njega. Normalno da vaučer daju samo uz ugovornu obavezu.
 
Kakvu pretplatu?
Novi ugovor?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Nov ugovor, obnova postojeceg i placas punu cenu paketa, ne moze nikakav popust na paket, to je uslov za vaucer....dodje mu kao da su uzeo tel kod njih po povlascenoj ceni samo umesto kod njih uzimas tel u MI Story uz vaucer.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Bravo za objašnjenje. Nadam se da kolega forumaš nije mislio da u VIP-u tek tako daju vaučere:)
 
Taj vaucer daje VIP za MI Story pa ima vec nekih 3 meseca ako ne i vise, igrom slucaja sam sasvim slucajno video da daju poklon vaucer uz produzenje ugovora ako ne uzmes tel. i kad smo produzavali jedan ugovor pitam u cemu je fora, sto kazes ne daju oni to tek tako nesto, sto mi je i bilo sumnjivo :) i onda su nam rekli u cemu je caka, nema popusta na pakete kao kad ne uzmes tel. vec placas punu cenu paketa a tel uzimas u MI Story.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Niko da kaze koliki je popust na vauceru?
Zavisi od paketa, nije za svaki paket isti, sad cu da probam da nadjem spisak pa cu okaciti.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
51eaf5ad2ec6f7731b841efc8708f08e.jpg
 
Poslednja izmena:
e112c1426c0650fce462d45401b52915e93321430afa200b27e30e1c2bd5b2bd.png
 
Mogla bi tema da se preimenuje u MI Story akcije da ne bi neko otisao u Ada Moll da ceka [emoji23]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno