»RSS Benchmark sajt

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
      Prikazani rezultati od 61 do 69 od ukupno 69

Tema: HI-FI muzika

Moderator Avatar korisnika DukeLander
        Na forumu od
        Nov 2008
        Poruka
        8.622
        Pa sad... drugar dok se nije preselio u novi stan je imao namestenu sobu sa super ozvucenjem i projektorom.
        Kolekcija od preko 1000 ploca, cd, dvd itd...
        U drugoj sobi je bio gejming setup pa kad se skupimo i ko nema volje za igranje, ode u sobu, izabere nesto sebi i uziva u mjuzi ili odlicnom ozvucenju u filmu.
        Najcesce se zavrsavalo da se svi naguramo u mjuzik sobu i prepirke sta sledece pustamo
        U takvoj varijanti se itekako koriste sprave i kolekcija.

...A3...
        “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.” - Marcus Aurelius, Meditations

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        3.127
        sad ga već mrsite ...ne kažem da se ne slažem, jer sam i ja rasprodao sav vinil i cd kolekciju skresao na 200 diskova, ali prosto možda nekoga ne mrzi da okreće vinil i pušta diskove...na kraju, čovek kupio cd, možda mu se baš pravi kolekcija i hoće da pušta diskove...čemu sve to je neka druga već pomalo filozofska tema...nije da kupac nije savetovan da mu to ne treba ali eto kupio cd plejer, šta ćemo sad

Member Avatar korisnika Sale83
        Na forumu od
        May 2012
        Poruka
        2.582
      4. Moja mašina
        • CPU: i5 3450
        • MoBo: LGA1155 B75
        • RAM: 2x4BGB Kingston
        • VGA: AMD Radeon 7770
        • MON: Dell U2312HM
        • HDD: SSD Kingston240gb+1TB Samsung Barracuda® HD103SJ+1tb Seagate Barracuda ST1000DM003
        • LAP: Lenovo Legion y520
      5. Sto da se ne uzme, nek uziva covek, neka pravi kolekciju, bitno je da je njemu gušt, kasete, cd-ovi, ploce, nebitno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Member Avatar korisnika slavisaj
        Na forumu od
        Apr 2006
        Poruka
        3.824
      7. Moja mašina
        • CPU: iMac 27
        • INET: Wifi
      8. Ajd sad evo ja, tj ja sam se isto napalio na HiFi Za sada imam malo digitalno pojacalo Nobsound ns-01G Pro i zvucnike Yamaha NX-S70. Ok mi je to , lepo zvuci sve, malo pojacalo je odlicno. Ali bih ja sad nesto malo konkretnije. Ja bih isao na polovno, da li su oni recivery panasonic SA-XR jos uvek dobra kupovina? sta dodati jos na to?

Newcomers Avatar korisnika vanbasten
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        457
        ako ti je to odlicno onda ces biti zadovoljan sa skoro svime sto ti preporuce

Member
        Na forumu od
        Nov 2004
        Poruka
        354
        Citat Citiram korisnika: slavisaj Pogledaj poruku
        Ajd sad evo ja, tj ja sam se isto napalio na HiFi ...... da li su oni recivery panasonic SA-XR jos uvek dobra kupovina? ....
        Samo određeni modeli su bili OK za dobar stereo - XR10, XR45, XR55 i XR70, ali samo pod uslovom da se koristi digitalni ulaz na njima, analogija je bila loša.

Na forumu od
        Apr 2006
        Poruka
        3.824
      12. Moja mašina
      13. Kako mislis digtalni ulaz? spojim npr cd player na digitalni port (ili kako se to zove)? pronasao sam xr700, mozda malo skup ali samo orijentaciono, on nije dobar? Sta bih trebao na jedan takav resiver vidim na kp da ima xr55 za oko 100evra, da li je dovoljnan za te Yamaha zvucnike? sa njima sam zadovoljan.

edit: video sam baner iznad teme, da ako pitamo za sta kupiti, postavimo temu u predvidjen odeljak na forumu. Ako je problem ovde diskusija, molim moderatore da premeste celu ovu temu u taj odeljak.
        Menjao slavisaj : 11.11.2019. u 19:01

Member
        Na forumu od
        Jun 2005
        Poruka
        5.419
        Da bi spojio CD plejer na taj način on mora da ima digitalni izlaz u vidu koaksijalnog ili optičkog, i da bi to imalo smisla DAC koji postoji u pojačalu treba da bude bolji od onog u samom plejeru.

Na forumu od
        Apr 2006
        Poruka
        3.824
      16. Moja mašina
      17. aha, ok. Sta mislite na ovako nesto https://www.kupujemprodajem.com/Audi...84480#photoBig

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •