Šta je novo?

Black Friday [2019]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni je cim da odem da ga vidim i smaram osoblje da pustam sadrzaj koji mene zanima ako je TN,tj ne bih se ni cimao.cak i ako je neki krs IPS. :)
 
Google Chromecast 3 29e u MadiaMarkt-u. Je l ima nešto u tom cenovnom rangu da pretvorim tv u smart? Ovo sam koristio kod drugara i svidelo mi se, al nisam upućrn ima li šta slično.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakva je situacija za BF u recimo Bec-u? Sestra ide danas pa sam mislio da mi uzme neki telefon jer ovo kod nas nema smisla.
Ako neko ima iskustva da mi kaze koje radnje da gledam pa da joj javim gde da mi uzme.
 
MediaMarkt pogledaj. Imaju super sajt, samo vidi kakva je situacija kod njih za telefone, to nisam gledao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Steam controller 5Usd + shipping na steamu, naravno kod nas ne šalju [emoji48] Ima li neko ideju kako naručiti to?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Google Chromecast 3 29e u MadiaMarkt-u. Je l ima nešto u tom cenovnom rangu da pretvorim tv u smart? Ovo sam koristio kod drugara i svidelo mi se, al nisam upućrn ima li šta slično.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Realno dodaš još malo i imaš Mi Box S koji ima CC ugrađen + brdo drugih mogućnosti i prilično je upeglan.
 
Preko je 70e, ne bih dao toliko za nešto što ću povremeno koristiti. Kod nas 11.000din...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Google Chromecast 3 29e u MadiaMarkt-u. Je l ima nešto u tom cenovnom rangu da pretvorim tv u smart? Ovo sam koristio kod drugara i svidelo mi se, al nisam upućrn ima li šta slično.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Eventuelno Fire TV stick, moze se naci za 20e na akcijama, koristim ga i radi posao, pogotovo je odlican ako imas amazon prime.

...riding on 720p...
 
Google Chromecast 3 29e u MadiaMarkt-u. Je l ima nešto u tom cenovnom rangu da pretvorim tv u smart? Ovo sam koristio kod drugara i svidelo mi se, al nisam upućrn ima li šta slično.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gde si našao za 29? Ja koliko vidim 34 je.
No-brainer ako mene pitaš, vrh stvar.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Screenshot-1.png
 
Meni rekose da je SSD kad sam ih zvao. Jos kao da je HDD to bi ipak bilo malo skuplje. Ja reko... ne brate, bilo bi jeftinije :D
Ja svakako narucio jedan, pa javljam sta je. Cak i da je HDD, za 40k Ryzen 3500U je apsurno dobra kupovina.

Gde si naručio? :D Nema da se kupi ni u Nišu, a to mi je najbliže. *mjau**mjau**mjau*, stavili akciju samo u radnjama, o, bože...
 
Tehnomedia 20% na smart satove, gt2 umesto 34.000 oko 27.000... A ostali ne daju nista na taj model...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno