Šta je novo?

Black Friday [2019]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legit je.

U Tehnomaniji neki Fox TV od 32" u petak za 8590 dinara

PS4 ce biti 26000

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
da, taj fox je do sad najjeftiniji 32" hd ready tv cini mi se. pristojno
 
Da li ima razlike između obične i Fortinite verzije PS4 konzole?
 
Planiram za klinca da uzmem (ako ugrabim), ali se ne razumem u konzole. OK je cena.
 
ako igra fortnite zasto da ne. ako ne igra nema potrebe. ako je ista cena svakako uzmi fortnite bundle, jer kad je dzabe....
 
mozda je bolje da sacekas petak, mozda iskoci nesto jos povoljnije...
 
Samo u Srbiji prodavnice zaradjuju na BF. Sad gledam ponudu i jedan od milion primera je Samsung A40 koji je uvek bio 24.990din, a sad je kao 31.990din pa onda snizen na redovnu cenu.
 
Samo u Srbiji prodavnice zaradjuju na BF. Sad gledam ponudu i jedan od milion primera je Samsung A40 koji je uvek bio 24.990din, a sad je kao 31.990din pa onda snizen na redovnu cenu.
to je stara fora, time se svi sluze, na aliexpress-u recimo je to cesta taktika.

ali i u zemljama sa pravim crnim petkom prodavci profitiraju, makar da se rese skarta. recimo amazonu ako proizvod dugo stoji vise ih kosta da ga drze u skladistu nego da ga spuste 50% i prodaju
 
Treba da se proveri, jer su neke BF akcije store-only, pa ne mora da znači da je izložen.
 
Onaj Honor iz Tehnomanije je nestao brzinom munje :D
 
Vrh vrh ponuda...šteta što nemaju tako nešto od 14"...

9975cc2dfd61207f8bf63aafba0238d5.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Техноманија је позната по "попустима", а црни петак не само за њих, него за све да лако "обрну" људе :)

GRZF2AW.jpg

Ако неко уведе систем кретања цена за одређени производ, ови могу да заузму прво место...

begwOB1.jpg
 
Uporedis, vidis jel ti se isplati, ako pratis cene znas koliko realno kosta pa odlucis, nisu ovde ljudi sisali vesla pa da ne znaju sta rade prodavnice :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Uporedis, vidis jel ti se isplati, ako pratis cene znas koliko realno kosta pa odlucis, nisu ovde ljudi sisali vesla pa da ne znaju sta rade prodavnice :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Немој бити тако убеђен да многи не падају на фору "црни петак" и да сутра многи неће кренути брзином светлости да купују производе :) Ако се неко сећа првог црног петка у Рода центру, то је био хаос, куповали су и оно што је на акцији, редовном попусту и за црни петка...

ПС: Замисли колико људи има времена да упоређује цене производа, ех...
 
Poslednja izmena:
Govorim o ljudima koji prate ovu temu, ne o random ljudima koji ne znaju za Benchmark :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Bice ssd u gigi za nas sirotinju 120/240
 
Već ima po tim cenama u emiju?

Kingston a400, 240gb, 2990din
 
W82bI19.jpg

GIGABYTE SSD - GP-GSTFS31120GNTD / Kapacitet: 120GB
GIGABYTE SSD - GP-GSTFS31240GNTD / Kapacitet: 240GB
KINGSTON SSDNow A400 / Kapacitet: 480GB
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno