Šta je novo?

Black Friday [2019]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Postoji li opcija dostave za Srbiju?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Na nemackim sajtovima uvek ima sekcija Lieferung (dostava) i tu su navedene opcije gde salju, proveri.

...riding on 720p...
 
javite za switch ako bude nesto ispod 290e, mada je to jos vruca roba...
 
Gledam giga se slomi reklamirajući neki mučeni laptop za 59000 dinara na specijalnom popustu a u bc grup redovna cena 11000 dinara manje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
HP 255 G7 - 6UM18EA?
60k g
72k bc group

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Gledam giga se slomi reklamirajući neki mučeni laptop za 59000 dinara na specijalnom popustu a u bc grup redovna cena 11000 dinara manje.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ovi iz Giga su klasične derikože, ja još nisam naišao ni na jedan proizvod da imaju povoljniju cenu od drugih...čak štaviše skoro su uvek u vrhu po cenama (najskuplji). Jedino po meni je + kod njih što su svuda rasprostranjeni i imaju dosta veliki izbor svega na jednom mestu. U suštini Giga je za one koji se ne vode cenom onoga što kupuju.
 
Imate li preporuku za neki BT zvučnik?

Valjalo bi da bude bar donekle vodootporan, i da ima FM radio.
Ne znam jel bolje da jurim ovde na BF akciji, il da gledam na Ali-ju?

Takođe, da li je moguće da je u Evropi (a naročito kod nas) toliko teško nabaviti neku od VR kaciga?

Gledam u Americi na Amazon-u Samsung Odyssey + ide za $220, u Evropi 800 - 1000 evra!?
Nađe se kod preprodavaca za 500, al jeftinije mi dođe da poručim iz Amerike...
Oculus Rift S nisam ni uspeo da nađem ovde.
 
Ovi iz Giga su klasične derikože, ja još nisam naišao ni na jedan proizvod da imaju povoljniju cenu od drugih...čak štaviše skoro su uvek u vrhu po cenama (najskuplji). Jedino po meni je + kod njih što su svuda rasprostranjeni i imaju dosta veliki izbor svega na jednom mestu. U suštini Giga je za one koji se ne vode cenom onoga što kupuju.
Da, u pravu si imaju najveće cene ali za razliku od ostalih i sve na stanju kod drugih naručiš pa čekaš tako mogu i ja da trgujemm

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Uđeš u jednu njihovu radnju a ono samo u toj radnji na stocku ima nekoliko stotina hiljada evra opreme..

I drugi primer - hoću da kupim high-end laptop od 200k - niko drugi ga nema izloženog, kod njih jedino može da se dođe u radnju, pogleda ekran, upali i oseti tastatura.

To ima svoju cenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali to nije razlog da su im cene 20 ili 30% (bez bukvalnosti) vece
Oni su prodavnica i treba da imaju izlozeno sve, i tako privuku kupce umesto neke radnjice gde cekas koliko god ali to nije razlog da je lupam ssd 120gb kod njih 3400 a u ostalim 2650...
Preteruju sa cenama
 
To već ne bih znao. Prošle godine nije bilo povoljnije u drugoj turi, brzo se razgrabilo u svakom slučaju.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne racunajte mnogo Black Friday u Srbiji ..Posto je to u dosta slucajeva samo neka cena koju bi inace postavili kao akcijsku jedino Petak iskoriste kao lep marketinski trik..Nedavno sam video U gigatronu Samsung a50 kao akcija black november a a ta ista redovna cena u drugoj radnji..Ali ni u svetu nije sjajno citao sam na Sky news danas da je bila jedna studija gde je istrazeno nekih 84 artikla i koliko realno je zaista usteda i ispalo je da je samo 5 procenata realno prava cena..ostaje cisto proceniti ponesto se i pronadje ali vecinski marketinski trik
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pa ako ides na blic kupovinu verovatno je tako, jer ne znas prethodno stanje cena.
Ako nesto merkas duze vreme sanse nema da te "prevare" jer si upucen.
Bas dosta stvari koje sam pratio sam nalazio na takvim snizenjima da ni posle par godina cena nije pala ispod tadasnje akcijske, tako da nije bas tako kao sto sky prenosi, bar ne u nemackoj.

...riding on 720p...
 
U Svedskoj (a sigurno i u drugim EU zemljama) lepo ima sajt i vidi se grafikon kretanja cene tokom vremena od izlaska proizvoda na trziste.

U Mediamarkt-u su npr Nespresso aparati za kafu na snizenju od 60-80%. I to je pravo snizenje, ne fiktivno.

Ili npr vrhunske (ne postoje bolje) SONY WF-1000XM3 bubice 60€ manje samo na CP.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Tehnomanija poznata po cenama i akcijama, njihov ceo asortiman je na akcijama, samo kod nas vikend akcija 40%, sa 100 000 na 60 000 din. a u svim drugim radnjama redovna cena 35 000 din. :)
Kod njih jedino sto sam kupio i da su bili jeftiniji od drugih je maska za s7 pre 3, 4 god. :) Kad nesto zelim kod nas da kupim pogledam sve cene po vecim radnjama i oni me uvek oduseve cenama.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ovo je odlicna cena, bez sarkazma.

...riding on 720p...
 
I ima u ponudi pored ove kamere još dosta artikala sa više nego dobrim cenama.

Mislim da je u odnosu na prethodne ove godine ubedljivo najbolja i najraznovrsnija ponuda u Tehnomaniji
 
U Svedskoj (a sigurno i u drugim EU zemljama) lepo ima sajt i vidi se grafikon kretanja cene tokom vremena od izlaska proizvoda na trziste.

U Mediamarkt-u su npr Nespresso aparati za kafu na snizenju od 60-80%. I to je pravo snizenje, ne fiktivno.

Ili npr vrhunske (ne postoje bolje) SONY WF-1000XM3 bubice 60€ manje samo na CP.
Gde si našao te slušalice za 60€?
U pomenutoj radnji su 240€
https://www.mediamarkt.de/de/product/_sony-wf-1000xm3-2570889.html
 
Poručim u Emmi preko firme onaj HDD od 4TB. Stiže mi email da je roba rezervisana za mene i da uplatim po profakturi koju su mi poslali u prilogu. Izvršim ja istog dana plaćanje da bi mi posle par sati napisali da je roba oštećena i da ne mogu da mi isporuče i nude mi neki drugi od 4TB (Transcend) sa 6000 većom cenom. Ja odgovorim da mi ne odgovara ta cena i da mi vrate pare... Od tada je prošlo 3 dana, niko se više nije javio, na emailove ne odgovaraju niti su mi vratili pare. Koje su mi opcije?
 
Poručim u Emmi preko firme onaj HDD od 4TB. Stiže mi email da je roba rezervisana za mene i da uplatim po profakturi koju su mi poslali u prilogu. Izvršim ja istog dana plaćanje da bi mi posle par sati napisali da je roba oštećena i da ne mogu da mi isporuče i nude mi neki drugi od 4TB (Transcend) sa 6000 većom cenom. Ja odgovorim da mi ne odgovara ta cena i da mi vrate pare... Od tada je prošlo 3 dana, niko se više nije javio, na emailove ne odgovaraju niti su mi vratili pare. Koje su mi opcije?
Ja sam bio u Emmi radnji da kupim taj hard, i kazu mi da je rezervisan od strane centra... Ja kazem dobro, kad meni prodavac rece, ostavi mi broj, zvacu te ako uspem da skinem rezervaciju. Zove me posle 1h i kaze, skinuta rezervacija dodji da kupis hdd, odem i kupim za 10k maxtor 4tb. Sve se desavalo pre 3 dana. Mozda je bas tvoja rezervacija, izvini [emoji3]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
FOX 40DLE172 (40" FHD) u Jakovsistem za ravno 18000. Jel ovo legit prodavnica, da se naruci online i isporuce na kucnu adresu sa placanjem pouzecem?

Ima li neko bolji (jeftiniji) predlog za 40" FHD TV? :D I ovaj predlog sam dobio u ovoj temi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno