Šta je novo?

Black Friday [2019]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top ponuda...

Ja imam biostar ssd od 128 gb, za sada sam zadovoljan...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ispravio, ne znam sto nije lepo iskopirano :)

edit: eto i kod dam dam je link pa cekirajte
 
1000 dinara je jeftiniji Biostar, ali i taj Kingston je ok valjda
 
Pazi nisam ni obratio pažnju

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
+1, ali nek' stoji i Biostar, mozda neko ne voli Kingston (koji je opet bolja kupovina iako je skuplji po meni) :D
 
ovo je vox,i informacija koja meni treba je jel' TN ili VA.

jabreee:

ja bih sacekao (kao sto cekam) informaciju koji je panel u ovom vox-u jer ipak 55" ako bude VA za te pare je steal.
 
Aj za nas laike šta je TN a šta VA?

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
VA između TN i IPS

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
kako kome,ja IPS samo na fonu i radnom laptopu,sve ostalo VA kad vec ne moze oled.ali,kome treba za dnevnu i cesto se gleda pod uglom,IPS nema alternativu...tj ima,OLED,ali svi znamo koliko to kosta...VA po meni nije nista gori od IPS,samo stvar ukusa i potrebe.

TN je druga prica,prevazidjena tehnologija,i treba izbegavati po svaku cenu ne bi li konacno odumrla.
 
Ajde da ne generalizujete.

VA - bolja crna, nema probijanja svetlosti. Mana uglovi gledanja.

IPS - bolje boje, ali crna više siva nego crna, probijanje svetlosti, dirty screen efekat. Prednost ugao gledanja

TN - mnogo veći gubitak boja pod uglom, ali osveženje neorevaziđeno (za višestruko veći novac). Za takmičarsko igranje na prvom mestu.

Ako mene pitate IPS vs VA, uvek bih izabrao VA. Ko je jednom pustio Film u mračnoj sobi zna da mu IPS nije ni prineti.
 
Ima li sanse da negde bude snizen neki Macbook Air a da nije onaj iz 2017? Svuda je trenutna cena 171 hiljada. U Istyle je jutros poceo Black friday ali je taj model koji ja trazim bio vrh snizen i razgrabljen posle 5 minuta
 
U temi o aliju je valjda bilo reci o brijanju, pa razmisljam da uzmem neki od onih trimera sa nekoliko nastavaka za bradu, kosu, nos/usi. Ima li ko preporuku koji odabrati sad za black friday?

Takodje, vidim da pise da se pune izmedju 10-16 sati, zavisno od modela i da mogu da se koriste oko 40min na baterijama. Moze li da se koristi sa kablom nevezano za baterije, jer sam gledao neki braun-ov i na sajtu od jedne nase online prodavnice pise da moze samo na baterije da radi?
 
Nešto mi to puno da se puni. Ja imam philips i puni se za manje od sat. Brijem se svaki drugi dan i baterija traje skoro mesec dana.

Tapatalk pro using S10e
 
Ja uzeo običnu mašinicu za šišanje sa alija, potrebno je 6-8 sati punjenja za 30-40 minuta rada.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ima li sanse da negde bude snizen neki Macbook Air a da nije onaj iz 2017? Svuda je trenutna cena 171 hiljada. U Istyle je jutros poceo Black friday ali je taj model koji ja trazim bio vrh snizen i razgrabljen posle 5 minuta
kakav bre macbook air za 170000, ja prosle godine za crni petak uzeo macbook pro za 100.000
 
Ko uzima one grafe i procesore iz E radnje, nemoj da zaboravi da trazi kod za igru:

Za GPU izbor izmedju: Borderlands 3 i Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint i dobija se 3 meseca xbox game pass
Za 2700x izbor izmedju: The Outer Worlds i Borderlands 3 i dobija se 3 meseca xbox game pass
Za 2600: 3 meseca xbox game pass

https://www.amd.com/en/gaming/raise-the-game
 
kakav bre macbook air za 170000, ja prosle godine za crni petak uzeo macbook pro za 100.000

Mene zanima Macbook Air Retina iz 2018/2019, koliko vidim svi sajtovi drze istu cenu gore-dole osim ajstajla koji se malo otvorio ali gomilu stvari nemaju na stanju. Gde si to pazario? Pisi u dm ako krsimo pravila :)


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno