Šta je novo?

Black Friday [2019]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima logike ako dobija novo novo pakovanje PS4 ponovo sa igrama, ili identičnim ako nemaju isto na stanju. Ako menjaju samo konzolu onda baš i nema, jer ostaje oprema od starog uređaja.
 
Ja sam imao isti problem. Morao sam da odnesem sve, a reklamirao sam gejmpad koji me zeza jos od kada sam uzeo pro. Da sam bar odmah na pocetku to uradio, mislim da bi mi bilo lakse. Poenta je da ako se menja, menja se ceo paket.
 
Hmm, vidim.

Onda je pitanje koliko je isplativo prodavati igre, pa se onda cimati oko nabavke istih, ako dođe do bilo kog kvara...
 
A ne mozes da vidis sa njima da im na licu mesta vratis igre iz novog paketa?
 
Uncharted i Horizon su jedne od najboljih PS4 igara, zasto bi to neko menjao?

Da nisam uzeo 5700 XT, uzeo bih na ovoj akciji PS4 definitivno, ovako oba ne mogu da opravdam sebi :D
 
ima nas koje ne zanimaju cak ni te dve.ja licno nikad ne bi cak ni ukljucio,zainteresovao sam se tad jer sam mislio da bar moze 50tak e za njih da se izvuce.
 
ima nas koje ne zanimaju cak ni te dve.ja licno nikad ne bi cak ni ukljucio,zainteresovao sam se tad jer sam mislio da bar moze 50tak e za njih da se izvuce.

Veoma teško, tj. samo ako nađeš nekog i uvališ mu to za te pare.

Te igre su se sad online prodavale za po 9-10$ na PS store-u.
 
@Orchard Verovatno bi meni mogao da "uvalis" te igre, da ih vec nemam, jer ja skoro pa samo fizicke uzimam. Mada, ja uglavnom impulsivno kupujem u radnjama, udjem da cisto pogledam, a skoro uvek uzmem nesto. Mislim da nisam ni trecinu igara jos otvorio iz pakovanja, uzmem ih i tako mi samo stoje. Koliko su mi pale u vrednosti za razliku sam mogao da idem na Ryzen 3000 seriju ili 8 jezgara, a ne da se dvoumim izmedju prve i druge i 6 jezgara
 
Crni petak je gotov, do sledece godine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno