Šta je novo?

Black Friday [2019]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izvinjavam se ušteda je bila 5000, a komp 9999. Zaboravlja se, godine. A za ono što meni treba, ovo je bila super ponuda.

Resavaju se starih zaliha.... To u sustini i ne vredi vise od te akcijske cene.

Neka svako kupuje ono sto mu je volja , ja u takvim situacijama biram brend polovnjake za 60-ak €.
 
Ja imam u altos shark onaj od 256gb biostar, 4 particije, dual boot, win + mint, perfektan.
 
Kakav je po kvalitetu?
Sigurno je odlican, nije bolji od samsunga evo860 koji za nijansu ima vecu brzinu. Ali za ove pare je tesko i kupiti samsung koji je 100% skuplji. Iskreno ja cu ga poruciti zbog igrica.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
takodje narucio ssd ovaj,zakasnio sam za a400 preprosle nedelje u winwinu ,dobra je i ova kupovina
 
Ima li neka akcija za BF na televizore? Za nas van Bg...

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Pa valjda i za vas važe akcije. Imate prodavnice gige ct i ostalih van Beograda.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
@ jabree

Vecina stvari moze da ti stigne brzom postom...

Kakav TV te interesuje , do koje cene ?
 
Da li ima neki solidan laptop na stvarnom popustu ?

Ryzen ili i3-i5 procesor

Do oko 40.000
 
39"-43" ne mora da je smart, ali da ima dvbc tjuner jer uglavnom sluzi za kablovsku... Cekam black friday da vidim kakva ce biti ponuda, imam neki lg 49" polovan smart za 200e ali sam privremeno stopirao da vidim ponudu, novo je ipak novo makar i malo manje dijagonale.....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Ko hoce prebuilt komp, ima za 37k u duplo W solidan

https://www.winwin.rs/racunari-i-ko...0-8gb-ssd-256gb-radeon-rx570-4gb-8663079.html

Karakteristike:

Matična ploča Biostar AM4 A320MH
Procesor AMD Ryzen 3 1200
Količina memorije Memorija DIMM DDR4 8GB 2666MHz CL19 GEIL, GAP48GB2666C19SC
SSD 'SSD SATA3 256GB Geil Zenith R3 550/490MB/s, GZ25R3-256G
Grafička kartica AMD Radeon RX 570 Sapphire PULSE 4GB GDDR5, DVI/HDMI/DP/256bit/11266-34-20G
Kućište Kuciste Rhino RX459 Window, Crno
Napajanje Napajanje 500W FSP SP500-A , 9PA4507901
Garancija proizvođača 36
 
Kakav je ovaj Maxtor eksterni? Mozda nije pitanje za ovu temu, ali kozda neko zna?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
ako neko vidi dobru ponudu za tv neka javi. hvala :)
 
Ako pod dobro mislis jeftino, imas kod njih dva za 9990, ispod toga nece ici jer ni prosle godine nije bilo televizora za manje od te cifre.

https://www.emmi.rs/landingpage.929.html

edit: ako neko natrci na neku jeftinu ok srafilicu nek javi, imao sam potrebu za tim parcetom alata jedno 150 puta ove godine, treba mi neka kojoj drska moze da se vrti tako da bude i pistolj i stap fazon
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
hvala za info, ciljam neki 40-ak inca za oko 35000, fullhd
 
  • Like
Reagovanja: M J
FHD 40-43" sa 5 godina garancije mozes naci za 20-25.000

Za 30.000 mogu da se nadju Fox i Vox 43" UHD
 
@malistev

Nije to stari Philips , kvarljivi su isto kao i svi ostali , a ovaj ima samo 2 godine garancije....
 
FHD 40-43" sa 5 godina garancije mozes naci za 20-25.000

Za 30.000 mogu da se nadju Fox i Vox 43" UHD

wow! nisam znao za to! jel moze neki konkretan predlog, oko 40 fhd sa 5 godina garancije? kakvi su ti fox i vox? jel ima neki model koji ima provereno pristojan panel?
 
U Rodi ima Vivax 49 za 27000. Odličan TV, preporuka.

U Tempu Stella TV 32 9000, a ima i dva Foxova u Rodi za 9, 10.

Fox HD Ready 39 je 16000.

Dobre su to cene.
 
Ako pod dobro mislis jeftino, imas kod njih dva za 9990, ispod toga nece ici jer ni prosle godine nije bilo televizora za manje od te cifre.

https://www.emmi.rs/landingpage.929.html

edit: ako neko natrci na neku jeftinu ok srafilicu nek javi, imao sam potrebu za tim parcetom alata jedno 150 puta ove godine, treba mi neka kojoj drska moze da se vrti tako da bude i pistolj i stap fazon

Lidl PSSA 3.6 D4 ako mora i da bude stap. Ako ne mora stap, onda ima Parkside Rapidfire, isto Lidl. Imaju i kombo srafilica busilica itd. Nema jeftinije, a liion baterije...
 
@Skankhunt42

Ima raznih modela , pa ako mozes obidji par radnji pa pogledaj da li ti se svidjaju.

I imaj na umu da su to najjeftiniji modeli i da ne treba ocekivati vrhunske performanse.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno