Šta je novo?

Black Friday [2019]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ništa spektakularno koliko vidim. Nema kod nas još uvek pravih popusta.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jos je rano svakako, licno ovde ne vidim nista zanimljivo pa cu da cekam dalje. Ovaj Asus 24" VA monitor za 10000 vredi mada sam njega vec kupio, vredi te pare kome treba za kucanje i slicne gluposti.
 
Ako naidjete na neki komp do 100 evra javljajte. Samo da radi net ok, muzikica i ofice. Bio je prošle godine neki baš u ovoj radnji za 5000 i ne kupih ga, tenkre.

Hvala.
 
Tema je skroz ok, generalno ako ko naleti na neki dobar popust neka javi.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;5939592]Ako naidjete na neki komp do 100 evra javljajte. Samo da radi net ok, muzikica i ofice. Bio je prošle godine neki baš u ovoj radnji za 5000 i ne kupih ga, tenkre.

Hvala.
[emoji50][emoji50] Kakav je to komp bio za 5000?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Mozda neka od onih Celeron J varijanti, oni kostaju tipa 10000 regularno

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ništa spektakularno koliko vidim. Nema kod nas još uvek pravih popusta.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Iskreno, prosle godine je bio ogroman iskorak bilo je ssd diskova za manje od 15e, bilo je opreme za ps4 povoljno, bilo je top cena za monitore (konkretno sta sam ja pazario) a imam opcije da narucujem vani ali za neke stvari nije imalo potrebe...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[emoji50][emoji50] Kakav je to komp bio za 5000?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока

Izvinjavam se ušteda je bila 5000, a komp 9999. Zaboravlja se, godine. A za ono što meni treba, ovo je bila super ponuda.




ZZ2BNlh.png
 
Taj a400 nije baš upotrebljiv, ima manjak bafer memorije pa zna da štuca.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Batali to za te pare, dodaj još malo uzmi Stihl, Jonsered ili Huskvarnu ovo je bacanje para.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
U gigatronu Samsung a 50 kao Black November akcija 29990 dok je ta ista cena u Win Win regularna cena uredjaja..Sprdnja ..
 
Meni je vredeo.

GIGABYTE SSD GP-GSTFS31240GNTD 240GB - ok je. Rang A400, možda malo bolji. Samo što nema senzor temperature (zakucana je na 33C). Kućište je od plastike. Mene je ispao 2800 dinara za 240gb verziju sa 3 godine garancije. Kontroler piše Phison, ali koji... nemam pojma.

Pogledajte prilog 270965Pogledajte prilog 270966

edit: Kontroler po guglanju izgleda da je Phison PS3111.


Još uvek je sve kako treba. :)

Bolji/brži je definitivno od A400.
 
nestade u trenu :type:
 
Ima li negde na nekom popustu eksterni hard disk od 1tb? Pozz

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Dal može na usb-c ovaj hard? Sigurno bih dobio na brzini ako povežem na laptop preko usb tip c.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno