Šta je novo?

Gmail recovery mail

mirza82

Slavan
Učlanjen(a)
24.10.2007
Poruke
4,718
Poena
485
Da li se moze videti negde za koje sve mailove je moj gmail stavljen kao recovery mail?
Komsijama sam pravio mail za iPad tj. apple acc, ali su izgubili papir na koji sam im zapisao, e sad posto sam stavio svoj mail kao recovery za taj njihov, pokusavam da im povratim, ali je problem sto se ne mogu sestiti koji mail sam im napravio, na apple ID pise samo prvo slovo i zvezdice...
 
Kontradiktorne su ti recenice ali sam razumeo.

U sustini ako ne znas mejl, ne mozes, lost password opcija bi trebalo da ti posalje podatke na mejl ali slaba vajda od toga kad ne znas na koji mejl ide.



Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Imam brdo mailova koje sam pravio ljudima, sto za skype, sto za iPhone/iPad, android... vecini sam stavljao njihove brojeve telefona za recovery.
Gde nisam znao broj, stavio sam svoj gmail za recovery, ali za ovaj mozda i nisam, jer nemam sacuvan mail kao potvrdu da je moj gmail dodat za recovery...
Sta da im radim, sto nisu cuvali papir. :(




Tesko da ce to pomoci za Srbiju.
 
Poslednja izmena:
Mislim da nisu mogli da izaberu Srbiju kao adresu, ako se sećaju koja je država unesena pa onda preko VPN-a da se odabere ta država da se kontaktira.
 
Pitaj ih da li su naknadno uključili 2-step verifikaciju pa dodali broj telefona, da na taj način pokušaju da povrate acc...
 
Nisu nista od toga, ljudi se ne razumeju u to uopste, klinac se igra/igrao na njemu.
Ono sto me stavlja u dilemu je to zasto je uopste doslo do toga da ima trazi ID i pass, je ne verujem da su ga resetovali jer se ne razumeju.
Kazu da je dugo stojao ugasen i da nisu ga uopste korisnili par meseci, stavili na punjac, upalio se i sam od sebe trazi ID i pass???
 
Samo da javim da sam resio problem, setili smo se celog mail-a, na recovery mail poslao sam da resetujem sifru maila, pa onda i reser iCloud acc i sve reseno.
 
Ispalo je dobro na kraju, mahom stariji ljudi zagube te papirice sa mejlovima i siframa pa onda nastane haos kao ovo kod tebe.
 
Nema razloga otvarati hiljadu mejlova. Otvoris jedan ljudima da bi imali svoj nalog a za recovery stavis svoj. Ako je recovery neko drugi onda im ti nisi od pomoci, i to je to barem kod mene

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nisam njima otvorio vise maila, mislio sam na vise osoba i njihove mailove.
 
Nazad
Vrh Dno