Šta je novo?

koji softver za kreiranje baze zapsolenih?

dzidza_bidza

Slavan
Učlanjen(a)
09.09.2005
Poruke
1,548
Poena
375
Pozdrav svima.
Koji softver po vasem misljenju bi bio najbolji (najlaksi) za kreiranje baze podataka svih zaposlenih u firmi?
Prilikom unosa voleo bih mogucnost unosa imena i prezimena, broja telefona, modela telefona koji su zaduzili, paket koji se koristi kod provajdera.
Kasnije bih voleo da uvedem mogucnost unosa iznosa mesecnih racuna. Naravno mogucnost filtriranja po svim mogucim parametrima, eventualno izvlacenje odredjenih izvestaja.

Hvala unapred na preporukama.
 
Daj malko više detalja.

Treba li ti udaljeni pristup ili ne? Jedan ili više korisnika? Itd.

Ovako kako si napisao MS Access zadovoljava sve tvoje potrebe. Samo što on nije free.
 
Ne treba udaljeni pristup, više korisnika nije loša ideja, o tome nisam razmišljao, ali bi bilo dobro da koleginica može da unosi i prati deo oko troškova, recimo.
Kontao sam da je Acces ok za to što mi treba, ali reko bolje da pitam [emoji846]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Access je dovoljno dobar za to jer možeš da napraviš i korisnički interfejs u njemu.

E sad, malo pogledaj neki tutorijal jer to što tebi treba nije teško napraviti.
 
Ok, hvala na preporuci, bacam se na čitanje i gledanje[emoji846]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Zašto bi sam kreirao aplikaciju, što ne iskoristiš neki free software za tu namenu, npr. www.orangehrm.com ili nešto slično? Možeš da ga prilagodiš za svoje potrebe, ubaciš custom polja, imaš već predefinisane izveštaje po raznim parametrima...
 
@chronoghraph
Pogledao sam sad malo orangehrm, prekomplikovano je za ovo sto meni treba. Ok je kome treba sveobuhvatno vodjenje HR sektora. Meni bukvalno treba imenik sa osnovnim podacima i taj deo oko zaduzivanja telefona.
 
@chronoghraph
Pogledao sam sad malo orangehrm, prekomplikovano je za ovo sto meni treba. Ok je kome treba sveobuhvatno vodjenje HR sektora. Meni bukvalno treba imenik sa osnovnim podacima i taj deo oko zaduzivanja telefona.

@ bbK1ng
hvala na linkovima :)
 
Nazad
Vrh Dno