»RSS Benchmark sajt

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
      Prikazani rezultati od 61 do 74 od ukupno 74

Tema: AirPods Pro

Member Avatar korisnika Conquer
        Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        2.302

AirPods Pro

Nisu ni kvalitet poziva testirali, koliko vidim, a to je bar meni jedna od bitnih stavki. IP sertifikat takodje ne treba zanemariti. Težak izbor jeste, verujem stvarno da Sony imaju bolji zvuk, ali u ovom slučaju, samo uparivanje, tj OS najviše odlučuje. iOS -> AP Pro, Android -> Sony.
        Za samo uživanje u muzici, još uvek je teško odreći se vrhunskih žičanih, pa kod ovih tw sluški to stavim u drugi plan, iako su Senn tw dosta impresivne na tom polju (za jedne tw).

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Menjao Conquer : 14.11.2019. u 11:14

Member Avatar korisnika hsv.stoned
        Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        22.478
      3. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen™ 7 2700/LC-CC-120
        • MoBo: MSI B450 Tomahawk Max
        • RAM: Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 @3200MHz (CL16)
        • VGA: Sapphire RX 580 Pulse 8GB GDDR5
        • MON: AOC I2481FXH AH-IPS
        • HDD: Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750AALS 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
        • OPT: Samsung SH-222AB DVD/RW
        • Case: Cooler Master Mystique 632s Black & Silver | Cooler Master G550M
        • SND: FiiO E10K & DAC-X6 | Fostex TR-90| PreSonus HD7| ATH-CKX9 | SFR DT6|Sony MH750|Pioneer M390| 2.1 50W
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Sony Xperia™ XZ2 | Logitech MK320 wireless combo/A4 R7 bloody
      4. Citat Citiram korisnika: Proday Pogledaj poruku
        Te jabra su igračka u poređenju sa nekim ozbiljnijim ali opet toliko su i povoljnije. Ako ti NC nije must have, uzmi senn tw ili b&o poslednji model...realno preko 60% kad ih pojačaš nemaš potrebe uopšte za NC, a zvuče poprilično bolje. Da ne pričam što na sony nemaš pola hifi kodeka i mogućnost da pojačavaš/smanjuješ zvuk.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
        Ocuvanje sluha korisnika je najbitnija karakteristika NC tehnologije tako da tesko da ima alternativu. Naravno, ne treba svima NC jer ne koriste slusalice u bucnom okruzenju.

Sudeci po testovima ni Senn i B&O nisu poprilicno bolje od Sony, ni zvucno ni kao ''celina''. (Mozda su E8 2.0 malo bolje zvucno ali su i primetno skuplje).

Uopste sve slusalice te TW klase i dalje imaju niz sitnih mana koje prilicno smetaju s obzirom na cenu. Valjda ce ih Kinezi naterati da se malo uozbilje, vec neko vreme gaze sve redom u niskobudzetnim klasama (klasicnih slusalica), napali su i mid/high-end a izgleda da na red dolazi i TW segment: https://www.scarbir.com/

Ovo je u sustini veoma dobro po korisnike, cim Kinezi naprave TW slusalice u rangu Apple/B&0/Senn/Sony (po nizoj ceni) onda ce ove kompanije morati dodatno da se uozbilje i isprave sve sitne mane svojih modela.
        Sony XZ2 & ATH-CKX9/SFR DT6
        Spiral out, keep going

Member
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        156
        Citat Citiram korisnika: Conquer Pogledaj poruku
        Nisu ni kvalitet poziva testirali, koliko vidim, a to je bar meni jedna od bitnih stavki. IP sertifikat takodje ne treba zanemariti. Težak izbor jeste, verujem stvarno da Sony imaju bolji zvuk, ali u ovom slučaju, samo uparivanje, tj OS najviše odlučuje. iOS -> AP Pro, Android -> Sony.
        Za samo uživanje u muzici, još uvek je teško odreći se vrhunskih žičanih, pa kod ovih tw sluški to stavim u drugi plan, iako su Senn tw dosta impresivne na tom polju (za jedne tw).

Nisam koristio Sony TWS sa iOS, ali jesam Sony WH-1000XM2 mesecima (Xs). Uparivanje je gotovo za 5 sekundi. Svako povezivanje posle uparivanja je gotovo za 2 sekunde, čim uključiš slušalice.
        Ne znam da li je i sa bubicama ovako, šteta ako nije.

Inače, ANC pravi primetnu razliku u bilo kakvom outdoors scenariju gde se sluša muzika, ne mora da bude naročita buka.

Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        2.302
        Ma radi to sve donekle ok, ali su ipak AirPods i Beats sluške sa w1/h1 čipom u prednosti, automatsko povezivanje sa svim uredjajima i brže prebacivanje sa istih, a pogotovo ako koristiš Siri i audio sharing opciju...

Moderator Avatar korisnika sysninja
        Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        4.519
      8. Moja mašina
        • MON: Dell U3417W
        • SND: Q Acoustic 3050i, Kali LP6, Denon AVR-X3400H, BeyerDynamics DT-770 Pro 250Ohm
        • LAP: MacBook Pro 15,1
        • TV: LG OLED65B8PLA, Samsung 43RU7172
        • Ostalo: iPhone 11 Pro
      9. Stigle.

Noise cancelling radi savršeno. Zvuk je bolji od Airpods 1/2, naravno, zbog dizajna. Ima malo više bassa i zvuk je malo čistiji, pogotovo u srednjim tonovima.

Ovo je trebalo da urade sa Airpods 2, ali pošto im je u glavi zarada, dobro su zeznuli ljude koji su kupili Airpods 2.

Member Avatar korisnika LazaNS
        Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        3.363
      11. Moja mašina
        • CPU: i5 750@4.2/ Noctua NH-U12P SE2
        • MoBo: ASUS P7P55D
        • RAM: 8xMushkin 1600MHz
        • VGA: MSI GTX 570
        • MON: Samsung T240
        • HDD: Intel X25-M G2 WD 1TB Black
        • OPT: Samsung
        • Case: Antec P180, PSU Corsair HX750 750W
        • SND: Xonar STX+Sennheiser RS 180
        • LAP: Dell Latitude E6410
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech MX Revolution Logitech G15 V2
      12. Po meni to nije problem jer AP2 su iovako vise AP 1b, samu revision ne novi model.

Ove Pro su duplo skuplje i nastavice da koegzistiraju.

Ono sto mene bas ne odusevljava je zvuk, ja im dajem manju ocenu za zvuk od ovih review-eva koje gledamo i citamo. Komplet zvuk mi je tunjav, prometno losiji od Jabra 65t.

Member Avatar korisnika Nikola_SD
        Na forumu od
        Mar 2010
        Poruka
        331
        Koristim Airpods PRO vec nedelju dana i zvuk je blago receno katastrofa i ne mogu to nikako da svarim a kostaju 280 evrica..sve ostalo radi super.Pre dva dana su mi stigle Jabra 75t i odusevljen sam sluskama,zvuk je 100 puta bolji plus vise funkcija tako da cu da spakujem Airpods PRO i vraticu ih nazad
        Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	1.jpg‎ 
Views:	176 
Size:	249,0 KB 
ID:	277360  

Member Avatar korisnika LazaNS
        Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        3.363
      15. Moja mašina
        • CPU: i5 750@4.2/ Noctua NH-U12P SE2
        • MoBo: ASUS P7P55D
        • RAM: 8xMushkin 1600MHz
        • VGA: MSI GTX 570
        • MON: Samsung T240
        • HDD: Intel X25-M G2 WD 1TB Black
        • OPT: Samsung
        • Case: Antec P180, PSU Corsair HX750 750W
        • SND: Xonar STX+Sennheiser RS 180
        • LAP: Dell Latitude E6410
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech MX Revolution Logitech G15 V2
      16. A sto ne Sony?

Member Avatar korisnika Nikola_SD
        Na forumu od
        Mar 2010
        Poruka
        331
        Zato sto su prevelike i izgledaju glupavo u usima a sa druge strane ne nude nista vise nego Jabra.U suprotnom Jabra 75t su manje ,lepse imaju brutalno dobar zvuk i imaju opciju da na njima direkno smanjis i pojacas ton sto je meni veoma bitno jer mi nije telefon uvek pri ruci dok slusam muziku..

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2018
        Poruka
        60
        Moje iskustvo sa AirPods Pro je sasvim ok. Definitivno dobar upgrade sto se mene tice. Zvuk ima ono sto meni zadovoljava minimum, cak i vise od toga, a ANC je cak i bolji nego sto sam mislio da ce biti. Trasparency takodje. Kao covek koji ima tonu slusalica, i moze se nazvati audiofilom, odgovorno tvrdim da ce ove slusalice ispuniti 90% zahteva ako ne i svih 100%, onim osobama koje su u stalnom pokretu, kao na primer ja. Jednostavno, za sada tako stoje stvari, nema neke konkurencije na ovom polju, ako izuzmemo sasvim korektne rivale poput Sony i ostalih. Ono sto ce meni uvek biti super je povezivanje, koje kod njih radi fenomenalno sa Apple uredjajima. Ko voli portabilnost, definitivno resava to pitanje. Za one kojima je kvalitet zvuka na prvom mestu, preporucujem da zaobidju sve ove izvikane bezicne slusalice i brendove koji ih guraju kao osnovne modele. Jos uvek smo na nivou da ce kabl pobediti bt. Ali primera radi,spakujte neke sitnice i na primer Beyerdynamic DT880, treba vam ranac....

Da ocenim-
        Zvuk- 3,5 od 5
        ANC- 4 od 5
        Transparency feature - 5 od 5
        Povezivanje- 5 od 5 (na Apple uredjajima)
        Velicina odnosno ergonomija - 5 od 5
        Baterija: 4 od 5 (onoliko koliko ja koristim, mada bih trebao dati 3 da su mi jedine)

Generalan utisak - opusteno 4 od 5 sto se mene tice.

Member Avatar korisnika axel-junior
        Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        1.015
      21. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i3 9100F
        • MoBo: Gigabyte GA-H310M H
        • RAM: 16GB DDR4 2400MHz HyperX
        • VGA: ZOTAC GTX 1050Ti Mini 4GB
        • MON: LG 29WK600-W
        • HDD: 250 GB Kingston SA2000M8
        • Case: Thermaltake Core V1
        • LAP: Lenovo Thinkpad X250
        • TV: Tesla 43"
        • Ostalo: iPhone 11
      22. Ja imam prve Airpods, povezivanje radi odlično i sa Androidom.
        Želim slušalice sa ANC, ali mi nikako ne odgovara oblik kakav imaju Airpods Pro, sa čepićima, mnogo su mi bolje prve. I udobnije, i ne ispadaju mi iz ušiju. Ali naravno, sa ovakvim oblikom je bukvalno nemoguće imati ANC, jer ne zapuše uši, tako da mislim da ću uz obične airpods uzeti WH100xm3 ili nešto slično, mada bi bilo vrhunski imati tu opciju na bubicama, jer nemam potrebe za velikim sluškama.

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2018
        Poruka
        60
        Citat Citiram korisnika: axel-junior Pogledaj poruku
        Ja imam prve Airpods, povezivanje radi odlično i sa Androidom.
        Želim slušalice sa ANC, ali mi nikako ne odgovara oblik kakav imaju Airpods Pro, sa čepićima, mnogo su mi bolje prve. I udobnije, i ne ispadaju mi iz ušiju. Ali naravno, sa ovakvim oblikom je bukvalno nemoguće imati ANC, jer ne zapuše uši, tako da mislim da ću uz obične airpods uzeti WH100xm3 ili nešto slično, mada bi bilo vrhunski imati tu opciju na bubicama, jer nemam potrebe za velikim sluškama.
        Sve ok. Samo za putovanje te velike nisu uospte prakticne. Shvatio sam da moram da nosim ranac samo zbog njih. ANC je naravno na WH1000m3 jos bolji. To jeste prednost. Ali ako te zadovoljva da blokiras zvuk motora, aviona, voza, airpods pro vrse super tu funkciju. Na zalost, nijedne ne blokiraju ljudski glas i vristanje male dece. To jedino moze ako pojacas do kraja bend Deicide i ANC zajedno. (Bilo koje slusalice) xD xD
        Menjao rechner27 : 18.01.2020. u 16:14

Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        2.302

AirPods Pro

Apple’s over-ear headphones appear in leaked iOS 14 code
        https://9to5mac.com/2020/03/09/airpo...phones-ios-14/
        Zanimljiva situacija, mozda na prvu deluje kao da sami sebi prave konkurenciju, ali s’obzirom da Beats nema u ponudi over-ear model koji podrzava sve AirPods Pro funkcije, izuzev Solo Pro koje su ipak on-ear, pa bi verovatno da popune tu prazninu sa ovim Apple(Pro) over-ear high-end sluskama.
        Kako god, ja sam prezadovoljan sa mojim Sony xm3 za sada, od zvuka, nc, udobnosti do autonomije i uparivanja sa iP, bukvalno 10/10. Jedina zamerka ide na kvalitet izrade, izludjuje me zvuk plastike, (skripanje i pucketanje) dok ih stavljam na glavu, ali bi u svakom drugom slucaju bile mnogo teze verovatno. Bukvalno me nista drugo ne zanima do izlaska xm4 i eventualno ovih Apple ( ako budu, kad budu)...

Menjao Conquer : 10.03.2020. u 10:37

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •