Šta je novo?

AirPods Pro

Vidim 16.1 ima podršku za Adaptive Transparency mode za airpods pro 1
Inače. evo moje napunile 2 godine, za sada bez potrebe za zamenom, ali ako dođe i taj dan da crknu sigurno prelazim na APP2
 
Naručih Pro 2. Imam stari Pro. Treba mi bolja baterija i bolji ANC. Ako dobijem još nešto, super.

Anyway, imate li neke preporuke za druge-alternativne gumice? Fit test mi reeetko kada izbaci da dobro stoje.
 
Pa meni je tu baterija najbitnija. Treba mi da što duže traje, jer ceo život koristim žičane pa će mi svakako tranzicija biti velika, a po recenzijama ove nove pro traju dosta duže od starih, a i cena na KP je realnija od iStyle-a
 
Cena na KP je jedna na oglasima a druga kada probaš da naručiš... Nisam video neke real-life testove za bateriju ali verujem da je primetan boljitak.
 
Netačno, bila su tri para , male, srednje i velike
 
Airpods Pro gen.2 u iStyle 400€, Macola isto toliko, dok ovi sa kp, uz 1god neke garancije, kupljen direktno u AppleStore-u, 300-330€.
Na nemačkom AppleStrore su 300€.
Vredi li tih 70tak evra razlike kupiti na kp, ne zbog novca, već zbog garancije i okolnosti..?
 
Zapravo imas i jeftinije, ja sam dobio dve ponude za po 285. 12 meseci Apple intern. garancije spram 12+12 kod nasih radnji.
 
^ samo proverite da li su slušalice aktivirane pre kupovine, tražite serijski broj da proverite. Ovo samo kad uzimate preko KP.
 
Ja uzeh na KP za 292E i platih 29E AppleCare+ za dve godine... Tako da... ne vredi.
 
^ uzeo si pro 2?
 
^ samo proverite da li su slušalice aktivirane pre kupovine, tražite serijski broj da proverite. Ovo samo kad uzimate preko KP.
10x

Zapravo imas i jeftinije, ja sam dobio dve ponude za po 285. 12 meseci Apple intern. garancije spram 12+12 kod nasih radnji.
Video sam , ali gledam i broj pozitivnih ocena, (bez ijedne negativne).
Ono što ne razumem, oni kupe u AppleStore u Nemačkoj po 300€, prošvercuju na carini, pa preprodaju u Srbiji za 285€ ,ili po istoj ceni kao u Nemačkoj ?
 
Madjarska 319e pa vrate 20% Afe, Švajcarska 267e...
 
^ to sam i hteo pitati😀
 
^ samo proverite da li su slušalice aktivirane pre kupovine, tražite serijski broj da proverite. Ovo samo kad uzimate preko KP.

Slušalice se ne aktiviraju. Garancije kreće po Apple, kada ih Apple aktivira nekom njihovom procenom od trenutka prodaje.
 
^ zato sam i napisao jer možeš kupiti nove ne otpakovane kojima je garancija prošla
 
Da, da , samo oprezno. Meni su uvalili u Bg slusalice kojima je garancija pocela 4 meseca pre nego sam ih kupio.
 
Kada sam otpakovao slušalice i probao da kupim AC+ nije mi dao, zato što datum prodaje nije bio unešen (greška nije to ispisivala ali je to bila poenta). Zatim sam na sajtu za provere garancije bio pitan da unesem datum prodaje. Uneo okvirno kada sam pretpostavio da je mađar kupio. Kapiram da tako nešto rešava problem sa tim datumom oko garancije? Iskreno nisam tada obratio pažnju zato što sam svakako hteo AC+.

Active Nosie Cancelation je po meni nestvaran na APP gen 2. Pri čemu ja i nemam zaptivanje kakvo bi trebalo biti. Zašto ja cenim ANC toliko?
1. smanjuje mi buku dok radim
2. sve slušam neuporedivo tiše nego bez ANC i kapiram da mi to štedi uši. Nema više potrebe za pojačavanjem u bučnom okruženju

Skinuo ih sa punjača jutros, pa baš da vidimo koliko će trajati. Obične su mi trajale 3 do 4 dana.
 
Da, da , samo oprezno. Meni su uvalili u Bg slusalice kojima je garancija pocela 4 meseca pre nego sam ih kupio.
Pa pricamo o kupovini modela koji je tek pusten u prodaju, i da hoce ne mogu da zakinu na trajanju garancije..
 
Da, za one koji kupuju sada.
 
Nemam iPhone, a trebaju mi sluške. AirPodsPro 2 bih koristio na Androidu.
Znam da neću imati full performanse kao na iPhone. Preko Androida ću moći da ih aktiviram ?
 
Ma da, obicno BT uparivanje.
 
Pa i u Americi je sve jeftinije u odnosu na EU.
 
Pa dobro da, ja pričam o razlici HR-SR, razlika nije zanemarljiva. Za US stoji da je jeftinije
 
Hrvatska ima 5G odavno, mi još nismo ni u najavi ,zašto te to čudi ? Mi pripadamo zemljama trećeg sveta.
 
Nazad
Vrh Dno