Šta je novo?

AirPods Pro

Mozda je bila kineska kopija airpods-a, pa sam ja cuo toliko drasticno losiji zvuk, moracu ocigledno da nadjem nekog da ih malo duze prostudiram.
Hvala svakako.
 
Pošto je AirPods Max tema prebačena u HiFi potforum (koji Apple korisnici verovatno ređe posećuju od Apple potforuma, zbog navike sa starog bencha) postaviću ovo poređenje i ovde.

 
Poslednja izmena:
^ Pa ti kupuj kod neproverenih prodavaca.
 
Jeste primetili promene na Airpods pro sa iOS 15? Prvo sam primetio da sebi čudnije zvučim, odnosno više čujem samog sebe sa slusalicama dok je transparency mode uključen. Tu vidim da su dodali transparency mode amplification u podešavanjima za Hearing u Control Centru. ovaj mode je bio podrazumevano uključen i klizač postavljen na 50 (na skali 1-100). Druga promena je da mi audio čudnije zvuci (TuneIn, Spotify) pa kad kliknete na Control Center pa onda na klizač za jačinu zvuka dok su slušalice povezane, postoji opcija Spatialise Stereo. Nisam se mnogo igrao sa spatial audiom u apple music ali ovo je za Spotify interesantna promena

Najs.
 
Poslednja izmena:
Na 15.1 ima i podopcija "head tracked", gde simulira da je izvor zvuka ispred tebe pa ako npr okreneš glavu desno, glasnije ćeš čuti na levoj slušalici.
 
Izašle Airpods 3. H1 chip, nemaju ANC. Okej upgrade u odnosu na 2, ali s obzirom da je trenutno ista cena kao Pro, ne vidim zašto bi ih neko kupio.
 
Gde je ista cena?
180$, dok su Pro 250$ i dalje koliko ja vidim.
 
Pa jesu na zvaničnom sajtu. Ali na amazonu su bile 180$, verovatno i na nekim drugim mestima. Verovatno će biti sličnih ponuda za pro za black friday, a ne verujem da će toga biti i za trojku, s obzirom da su se tek pojavile.
 
Dobar dan, da li znate postoji li bilo koji nacin da se ovo resi - slusam muziku na Deezeru/Spotify na nekoj srednjoj jacini, neko mi posalje snimak ili glasovnu na Whatsappu ocajnog kvaliteta, pojacam do daske da bih cuo, cim se zavrsi grune opet pesma pojacana do daske, toliko da mi 5 sekundi nije dobro i uzasno je frustrirajuce. Nema nacin da se to resi? Nesto se secam kad sam koristio Android kao da je ‘’pamtio’’ jacinu zvuka music player-a.

Hvala☺️
 
Mislim da nema rešenja osim da prekineš muziku pre nego sto preslušaš poruku, pa onda ponovo smanjiš
 
Meni je to čudno, nisam primetio da se menja nivo jačine zvuka drugih aplikacija/poziva u odnosu na Spotify
 
Šta biste preporučili od ovih BT slušalica za telefonske razgovore (ništa drugo mi nije bitno sem toga) - da li obične AP 3, AP Pro, Jabra 75, Sony wf-1000xm4 ili nešto peto?
 
Ako baš treba nešto za razgovore možda da pogledaš voyager seriju od plantronics-a (sada poly).
 
Zašto pro za telefonske razgovore? Ja bih preporučio AP3 zbog lakoće povezivanja, udobnosti, trajanja baterije, integracije sa ekosistemom (ako imaš još neki Apple proizvod). Pro su najbolje all around, ali ako ćeš ih koristiti samo za telefonske pozive onda bolje standardne jer su udobnije. Sve ovo uz napomenu da nisam probao Jabra ni Sony
 
Pa već je u ekosistemu i sa ap pro, zar ne? Ja lično ne mogu da koristim bez onog silikona, bez njega je uzasan osećaj. A i mislim da 3jka nema NC što veoma znači kod dužih razgovora. Svakako treba da proba svaki model, pa koje mu najviše odgovaraju da kupi.
 
Za razgovore Pro zbog NC. Kome NC nije potreban i priča u crkvi njemu i 2 vrši onda posao.
 
Ja, na primer, ne pričam u crkvi, ali nikada ne palim NC prilikom razgovora jer mi je čudno da ne čujem svoj glas.
 
Interesuje me, kakva su iskustva sa kupovinom kod nas AirPods Pro, zanima me da li su na KP svi fake ? na sta da obratim paznju...hocu iskljucivo vakum i orginal !?
 
Mogu ti ja reci kod koga da ne uzmes ako si iz Bg.
 
U vipu nekad budu na popustu za kes. Racunam da je tu original a ima i 2god garancije. Ono da popustom sto sam vidjao je bio 20-30e skuplje od prodavaca na kp, pro model, airpods 3 koje ja imam jos manja razlika.
 
Hvala, nasao sam vec par "originalnih" prodavaca .
 
@Alister ako mozes da pustis i meni na privatnu bio bih ti zahvalan
 
Da li neko koristi ove nove Pro 2, i da li vredi uzimati njih ili nema velike razlike od prošlogodišnje verzije?
 
Moje razmisljanje: Sigurno necu menjati svoje Airpods Pro za ove, ali da nemam i da sada kupujem ne bih razmisljao ni trenutka i uzeo bih novi model.
 
Da li neko koristi ove nove Pro 2, i da li vredi uzimati njih ili nema velike razlike od prošlogodišnje verzije?
Definitivno cu ih uzeti kao tranziciju sa obicnih AP2, plus izbegavao sam Pro jer su gumice bile jako male, sad sa XL gumicama obecavaju, samo da se malo smiri hype i splasne cena :)
 
Zar nisu sada dodali XS?
 
Nazad
Vrh Dno