Šta je novo?

AirPods Pro

LazaNS

Slavan
Učlanjen(a)
08.08.2004
Poruke
3,367
Poena
420
Apple je izbacio nove premium in ear slusalice sa active noise canceling-om. Jedna od nsjvecih novina je da Apple konacno nudi slusalice sa silikonskim kapicama.
Koliko znam ovo su prve takve slusalice nakon odlicnih Sony-evih, takodje i cena im je slicna (oko 250 EUR).

Evo sta kazu prvi review-i.






 
Poslednja izmena:
Kapice su neophodne za dobar noise canceling. Koliko traje baterija? Počinje žešće da smara ceo meta sistem oko baterija. Puni mobilni, puni sluške, puni laptop, puni powerbank... sve je bilo mnogo bezbrižnije kad nije moralo toliko da se pazi i razmišlja kad će se šta istrošiti.
 
Kad imaš sve sa usb-c ulazom onda i nije toliki problem [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
E to bi bilo lepo. Mene kao sto napisah vise brine da mogu nekako da otpadnu ovi slilikoni prilikom koriscenja.
 
421cd0bb9b711d5a8039065a58fd871b.plist
 
370€? [emoji2962]

Gde mi zivimo...

IMG_0362.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam narucio za 279 CHF, tj 250 EUR.
 
Bolji standard nego u CH, moze nam se.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I posle se pitaju sto ljudi bilo sta kupuju od prodavaca na oglasima a da nije zvanicni diler. Ajd' da i razumem za telefon u iStyle zbog 2 godine garancije ali ova cena za Airpods Pro kod nas je stvarno cist bezobrazluk. Nadam se da ce im posle izvesnog vremena pasti malo cena jel' mi se bas dopadaju. Nisam bas u mogucnosti kao neki ovde da tako lako iskesiram te pare.
 
Poslednja izmena:
Tesko da ce im pasti nesto znacajno, drze cenu kao i svi Apple proizvodi. Ako ih nadjemo na oglasima, ili negde preko za ~250€, puna kapa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ili da neko iz US donese (kupi) kao sto je moja sestra mogla meni AirPods 2 kada je bila u NY. Jer 250$(230evra)+ taksa nije isto kao i 367 evra ovde.

Ali da ne idem u off. Nadam se da ce neko od vas koji su ih narucili da iznese prve utiske.
 
Poslednja izmena:
Pa to ti izadje opet oko 250€, kao sto sam i rekao, a imas godinu dana garancije svakako, kupio u USA ili ovde na KP oglasu.

https://youtu.be/E8s4x2CxGN4


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Treba imati u vidu da je životni vek slušalica oko dve godine, ako se koriste skoro svaki dan. Svako stavljanje u kutiju praktično troši kedan ciklus punjenja. Na kraju baterijama u sluškama padne kapacitet do neupotrebljivosti.

Znači, 250€ do 350€ za dve godine korišćenja. Skupo.
 
Beats Solo3 20.000 u istyle, ovo cudo 250€ [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Treba imati u vidu da je životni vek slušalica oko dve godine, ako se koriste skoro svaki dan. Svako stavljanje u kutiju praktično troši kedan ciklus punjenja. Na kraju baterijama u sluškama padne kapacitet do neupotrebljivosti.

Znači, 250€ do 350€ za dve godine korišćenja. Skupo.

Cak i da ispadne tako u najgorem slucaju, 10-15€ mesecno da “bacis” na sluske nije puno, ako ih vec koristis svaki dan. Ja nisam pusac, pa se tako tesim kada izracunam koliko ljudi para bacaju na druge poroke [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je sve luksuz pa ko može i želi... ;)

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ako je stvarno tako kao sto je napisano da za skoro dve godine ode baterija vidim ja da cu u tom slucaju da ostanem na kablovima (ili neki bluetooth kinez). Koristim slusalice svakodnevno vise puta.
Btw bivsi sam pusac pa nesto nisam primetio da sam bogatiji, odu pare na drugu stranu. :d
 
Poslednja izmena:
Ne znam, koristim Airpods (1) svakodnevno već godinu dana i nije da sam primetio da baterija nešto slabije drži. Čisto sumnjam da će za godinu dana postati neupotrebljive.
.
.
.

(Mada potajno navijam za taj scenario ne bih li kupio Pro :D )
 
Flossy review:

https://youtu.be/1YrgkV81Kdc

Nisam ni ocekivao da imaju bolji zvuk od Senn, daleko bilo, ili bolji ANC od Sony, ali treba to jos licno testirati. AvgConsumer rece da imaju jaci bas od Powerbeats Pro, dok Floss tvrdi drugacije, wtf, kome verovati [emoji849]
Ukratko “Jack of all trades master of none”, cist prosek, od svega po malo. Svakako solidan upgrade u odnosu na AP2, i realno vrede tih 50$ vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema sanse da ce posle dve godine toliko opasti kapacitet baterije da slusalice postanu neupotrebljive... Pa ljudi koriste 5S iPhone i dan danas pa im traje baterija po ceo dan, a to je 6 godina :)

btw, ko je ocekivao da ce biti u rangu sony po zvuku taj je bas imao visoka ocekivanja :)
 
Poslednja izmena:
Imam i dalje AirPods 1st gen i kapacitet baterije je opao za oko 70% nakon godinu i 9 meseci. Baterija na levoj slušalici traje maksimalno sat i po, desna može da izgura sat vremena duže.

U aprilu sam pazario 2nd gen, za sada nema promena, mada je još uvek prilično rano za to. Baš me interesuje kakva će situacija biti sledeće godine u ovo vreme.

Ako je ista situacija i sa Pro varijantom, prilično neisplativa kupovina ako mene pitate.
 
Vecina ljudi koji ih koriste svakodnevno ih svakako izgubi za manje od dve godine [emoji3]
 
Ja cekam Jima sa Jimsreview kanala da vidimo sta ce reci za njih
 
Posle Flossija, Jimsrewiev ne moram ni da gledam. Ali kad kaže "sound like trash" uvek se nasmejem!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ja sam moje porucio iz Abu Dhabi Apple radnje, izadju 243e sto mu je skoro isto kao US cena + tax. Koristio sam dve godine prvu generaciju i stvarno nedostaje ANC jer u prevozu nasem ih je muka koristiti. Baterije poslr dve godine jesu oslabile, ali opet preko 2 sata koriscenja bez dopune iz case-a.
 
Poslase mi slusalice, stizu sledece nedelje.
 
Nazad
Vrh Dno