Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 10

Ma to je vise do samog hajpa, kao "samo" S730G, nije S855, mozes misliti, kako su samo smeli za 550€ da ne stave S855. [emoji3]
Realno jedno 95% korisnika ne bi ni primetilo razliku u svakodnevnom koriscenju. Ma kakvih 95%, i vise, jer populacija koja je po forumima i koja se bas razume u materiju je verovatno manja i od tih 5%. [emoji4]
Poznavajuci Xiaomi, bice i Pro verzije sa flagship cipsetom sigurno u toku sledece godine.
 
Da je sa 855 definitivno bi vredeo te novce [emoji16] A realno 9T za tu cenu bestbuy. Ja sam uzeo 6/128 verziju za 280e u kratkom periodu nakon izlaska, a ovaj ne donosi realno neke revolucionarne promene da bi vredeo duplo [emoji16]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Kako ne , donosi marketing prevaru ? Veliki do sada neviđeni senzor i slične prazne priče..
Nekada Huawei a sada xiaomi

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Finih promena ima, ali svakako da ne vredi duplo vise novca u odnosu na 9T.
Ali nije ni realno poredjenje, Mi Note 10 je tek predstavljen, 9T je vec poprilicno vremena na trzistu. [emoji4]
 
Ja sam rekao cenu koju sam platio možda ni mesec dana nakon izlaska a 300 je bio odmah nakon izlaska [emoji16]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Stancuju mobove kao ludi, vec nakon par meseci cena znacajno padne. Tako da treba biti strpljiv uvek, ne samo zbog cene vec pre svega zbog potencijalnih problema koji mogu isplivati u tom periodu. Koliko je 9T Pro bio na pocetku prodaje, kada se tek pojavio na KP, a za koliko se vec sada moze naci... [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Evropska verzija izgleda da ima amoled nok kineska ima oled.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Ljudi, ne znam što kukate. Postoji ozbiljna alternativa u vidu:

realme X2 Pro

Snaprdagon 855 Plus
Super amoled (dakle, Samsungov panel)
90Hz display
UFS 3.0
50W SuperVOOC Flash Charge

cene u Evropi:

6/64 - 399eur
8/128- 449eur
 
Ralme postaje ono sto je bio xaomi do skoro i huawei (solidni i jeftini telefoni) nekad. Samo neka tako nastave. Xaomi ni u svoje flagship telefone nece da ugradi pisljivu led notifikaciju u boji. Znam ja da to sve kosta, ali sad su lepo podigli cene, pa opet toga nema. Za neke stvari su bas pilicari.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sve ovo postaje dosadno i monotono,telefoni kao da se u jednoj fabrici stancuju ,samo im se lepe drugi nazivi,svi istog izgleda,slicnih specifikacija,nista novo ni zanimljivo,prosla su izgleda ta vremena...
 
Pričam za cene koje sam pratio u Rusiji, ne sećam se koje su oni na prezentaciji najavili kao početne.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Evo ovog za mesec dana za 400 na kp. Do nove bude max 350.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Malo su se zaigrali sa cenama...
Za 550e mozes kupiti one Plus 7pro ili 7t...
Da ne pricam za 200e manje 9t pro, Mi9...
 
Zato ce ovom mnogo brze da pada cena nego one plus. Znate svi to i opet ste se uhvatili skupo pa skupo, nisu kinezi duzni da vam poklanjaju telefone. Najavljivao je vec Xiaomi da ce krenuti lagano sa skupljim telefonima i koliko se secam na par tema ste podržali to. Sad, da li je ovo nacin i da li imaju osnova za to, pa ni jedan telefon ne vredi 1000€ pa ih opet ima. Ako vam je ovaj skup, Xiaomi bar ima brdo modela pa birajte sta vam vise odgovara.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Niko ne spori sto je skup ali za mid range Segment je preskup. Ne verujem da ce kamere biti nesto woow u poredjenje sa Mi9 ili 9t pro npr
 
100e skuplji od Mi 9T pro ili mi 9 npr. Trenutno ne isplativa kupovina. Kad padne cena na 350e bice ok kupovina
 
Ima za klasu bolju kameru po prvim testovima, pritom iako je mid range ovo je uzdanica Saomija, nema cut corners kao sa 9T i 9T pro, pasce mu cijena svakako ali ko zeli bolju bateriju i kameru ici ce po N10, ko zeli bolji cpu po 9T pro.
 
Plus generalno mogucnosti te kamere, nevezano za slike, vece. OIS i zoom konkretno. Plus, ono stoga dodatnood ostatka Xiaomi telefona ima zakrivljen ekran i veliki kapacitet baterija, autonomija ce sasvim sigurno biti brutalna.

Opet 500e je mnogo, a tako ce verovatno i krenuti na KP. Ne vredi bas 200e++ vise od Mi9t. Za 400e super, 500e je vec mnogo.
 
Poslednja izmena:
Niko ne spori sto je skup ali za mid range Segment je preskup. Ne verujem da ce kamere biti nesto woow u poredjenje sa Mi9 ili 9t pro npr
Ni Mi 9 nema nešto dobre kamere (plus nema OIS), a Mi 9T Pro je na tom polju još lošiji. Ovaj će sigurno imati bolje kamere od oba navedena modela, kad se malo slegne prašina i ispegla softver i napravi Gcam biće to još bolja priča.
I čim padne cena biće ih pun forum 100%.
 
Pa i mi9t pro 128GB kad je izisao bio je oko 400u evropi, koliko je bio mi9 kad je izisao u Evropi 128GB verzija? Ovaj daje vise i od jednog i od drugog, svakako ce za mesec dana i ovome cena biti oko 400evra na KP.
Plus su ove cene za EU uz dve godine garancije, zvanicne cene ne ove preko alija i ostalih sajteva. Sve ce to biti na svom mestu, za mesec dana.
 
Poslednja izmena:
Čuo sam da evropska (mi note 10) verzija koristi Samsung. Videćemo kad ga neko nabavi i proveri.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Ma kakvi , isti su to telefoni samo sa otkljucanim LTE bendovima. Evo i dokaza , iste spec stoje na mi španskom sajtu.

4cc95924c3fee8193b1966007612b64d.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa to i piše u textu :)
I to ne mora ništa da znači , taj mix je svakako koncept telefon

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Dok se to ne pogleda uzivo ne treba donositi nikakve zakljucke. Meni je iskreno van pameti birati mob samo na osnovu toga ko je proizvodjac ekrana. Samsung je tu trenutno neprikosnoven i tu nema price, ali daleko od toga da niko drugi ne ume da napravi dobar ekran. Odlican mob ali ga necu uzeti jer nema Samsungov ekran. Zaista bespotrebne predrasude, ali sto se tice ljudi sa ovih prostora to je valjda i ocekivano. [emoji4]
 
Pa ni uživo gledanje ne znači ništa .. ekran treba da bude kvalitetan par godina a ne samo kada se "pogleda uživo " [emoji102]

Sve će se ovde pročitati

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno