Šta je novo?

Xiaomi Mi Note 10

Meni nista nije jasno. [emoji23]
Niko te ne prisiljava da kupis. Meni licno smetaju ove ceni i nikad je bih dao, ali opet ima neko ko razmislja drugacije.
Sveukupno dobar relefpn ali skoro 600€ za nesto sto mozes (sem bolje kamere) i na A3 za 150€.
 
A3 je 30.000 :)
 
Kad smo vec kod tih akcija, danas imate u Uscu vise modela na akciji za 13k. [emoji4]
855bb87c90abb3990c2d33144a54ff46.jpg
 
22. ?

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
U petak ne danas.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Zanima me ova akcija i kupio bih jedan telefon. Da li je neko bio na sličnim akcijama?Ne volim gužvu, redove, nered, prepirku, svadju, otimanje ako toga ima. Ne vredi nikakav telefon maltretiranja. Da ne dolazim džabe.
 
Biće borbe to sigurno [emoji3]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
E, onda ništa. Ako sam se borio 99-e,ne moram 19-e i to zbog nekog jeftinog telefona. Hvala Mare na odgovoru.
 
Ako ides sa posla onda nece biti guzve, ali nece biti ni telefona. [emoji16]
 
Ma bicee...oni se jos hvale. Eno po instagramu kace slike...redovi ko '95.
Jesam fan xiaomija, ali tacno ima da mi se ogade zbog tog ponizavanja naroda. Ili obezbedi kolicine da ljudi ne cekaju u redovima i da se ne makljaju ili nemoj ni organizovati takve stvari. Ali njima je ocigledno u interesu da stave 10 komada telefona pa da snimaju makljanje i da se hvale po insta kalo su popularni u pm.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Нисам мислио да идем после посла већ из Чачка.
 
^ Guzve ce u odredjenom periodu dana gotovo sigurno biti. Akcija je odlicna, vecini modela sa spiska je realna cena znatno veca.
Ako se na put ide samo zbog telefona, onda je najbolje stici na samo otvaranje radnje ili neposredno nakon toga, cisto da bi bio siguran zbog dostupnih kolicina. Mada tu nema pravila, neki model se moze razgrabiti odmah, dok ce drugog biti tokom citavog dana.
22. ?

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
U petak ne danas.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Greska, petak, nesto sam se prebacio. [emoji3]
Ma bicee...oni se jos hvale. Eno po instagramu kace slike...redovi ko '95.
Jesam fan xiaomija, ali tacno ima da mi se ogade zbog tog ponizavanja naroda. Ili obezbedi kolicine da ljudi ne cekaju u redovima i da se ne makljaju ili nemoj ni organizovati takve stvari. Ali njima je ocigledno u interesu da stave 10 komada telefona pa da snimaju makljanje i da se hvale po insta kalo su popularni u pm.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Nema Xiaomi nista sa tim, zna se ko je zvanican uvoznik njihovih proizvoda, oni su i organizatori svih tih akcija. [emoji4]
 
Ma bicee...oni se jos hvale. Eno po instagramu kace slike...redovi ko '95.
Jesam fan xiaomija, ali tacno ima da mi se ogade zbog tog ponizavanja naroda. Ili obezbedi kolicine da ljudi ne cekaju u redovima i da se ne makljaju ili nemoj ni organizovati takve stvari. Ali njima je ocigledno u interesu da stave 10 komada telefona pa da snimaju makljanje i da se hvale po insta kalo su popularni u pm.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ko sto rece kolega iznad nema xiaomi veze sa tim. A ni taj Mi store ne tera te ljude puskama da stoje u redovima, ne ponizavaju ih oni vec sami to biraju. Svako bira svoj marketing. Koga ne mrzi i nema sta drugo da radi cekace u redu i uzeti telefon po niskoj ceni i cisto sumnjam da ce misliti da se ponizio. Nego najlakše sedeti kuci i pljuvati po ovima sto ce da stoje i da se izbore za popust. Jok najbolje nek stave i online narucivanje po tim cenama pa da ne moramo ni da izadjemo iz kuce, kapiram da bi tad xiaomi opet bio najjaci

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
zapravo veliki respekt za samo u prodavnici i samo 1 komad po kupcu.svi znamo gde bi zavrsili ti fonovi da je bilo kako drugacije,ovako bar neko ima sansu da dodje jeftino do dobrog fona.
 
Cak i da je Xiaomi otvorio zvanicnu prodavnicu ovde bilo bi pljuvaca i nezadovoljnih ;)
 
Ajde neka neko javi ovde, ako bude bio u radnji u petak kakva je situacija. Biću u blizini oko 16h, pa ako ostane nešto možda bi kupio za poklon neki od modela.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Malo svetlije deluje iPhone u poređenju sa Xiaomi na ovom testu.
 
Ako ga neko ima, koliko je ekran zakrivljen u odnosu na s9/s10, da li, tj. koliko je izrazeno prelamanje svetlosti na beloj povrsini?
 
Sa Black Friday popustom bice korektna kupovina ko hoce sa garancijom da uzme.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Nema za sada nikakvog popusta za crnišu. Vidim da drugi daju popuste na druge mobilne uređaje, ali Xiaomi se ne oglašava još.
 
Peca brat juče odradio recenziju na kanalu.
 
Kamera je losa kao maltene na svakom xiaomiju :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja ne znam zasto kolega loznica ovoliko pljuje xiaomi kamere...Msm iz mog nekog ugla, kome kamera nije nesto bitna, sto bi znacilo da nisam nesto kompetentan po tom pitanju, ali evo recimo Chris sa TechTablets kanala na YT kaze za kameru na Mi Note 10 "trading blows with P30 Pro" i zaista je tako, ako se pogleda njegov review. Opet govorimo o global version sa global romom za Mi Note 10, sto je bitno naglasiti. Sta znam, meni fon kome je kamera fokus sigurno ne bi bio izbor uz notch i edge ekran, ali realno kao celina dobar je fon. Jeste za (xiaomi standardne) skup, ali tako je kako je. Konkurencija ima recimo A80 koji bih ja pre kupio zbog ekrana bez izreza/notcha, a objektivno Mi Note 10 je kompletniji proizvod. Ostali realno i nemaju sta da ponude za oko 65k da je konkurentno (zvanicne cene kod nas). Eventualno Honor 20, ali fon od 500e (opet kazem zvanicna cena) tu sa IPS ekranom i koji se pritom ni po cemu ne razlikuje/istice posebno od konkurenata (eventualno punch hole na pravom mestu, leva strana, sto je meni dosta bolje od teardrop notcha), realno nema sta da trazi. Tu je Nova 5T za 5k manje za slican paket.

Tako da realno za ~500-550e u legalnoj prodaji Samsung Galaxy A80 ili Xiaomi Mi Note 10.
 
Poslednja izmena:
Koja je osetno bolja za te pare? ;)
Pa za 500-600e gotovo svaka.
Sreća njihova što su Ameri poklopili Huawei inače nikada ovakvom pilicarskom politikom xiaomi ne bi stigao do cena od 700,800e.

Ti za midrange cip , reklame u miui , kineski displej , dobru sw podršku u eventualno prvih 6m tražiš 500-600e ?
Dok ti konkurencija za iste pare npr op7t ima stereo zvučnike , mnogo bolji displej , mnogo bolji vibra motor , mnogo bolju sw podršku, ufs3.0 , kakvu takvu zaštitu od vode .. neverovatno koliko su precenili sebe.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ajde koja? Pa da uporedimo, dakle 500-550e domace radnje legalna kupovina racun i 24 meseca garancije, ajde i 600e.

Nema bolja kad se sve uzme obzir, posebno low light+dodatne funkcije. Eventualno preko dana neki flag iz prosle godine, ali to se realno retko gde jos prodaje niti objektivno treba da se kupuje za 500+++e, jer vise ne vredi, ali dobro.

edit: Super sto ostali ne nude sve to sto si naveo, nego mnogo bolje i sto OP7T moze da se kupi legalno kod nas...Jedino sto stoji u celoj prici su reklame u MIUI ali to uopste, kao korisnik odgovorno tvrdim, nije problem + se lako neutralisu. Ja reklame vidim samo kad udjem u fiile manager i to na dnu jedna slicica ili dve male. Nesto sa cime mogu da zivim svakako.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno