»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Potrebna pomoc oko Honor 8 FRD-L09

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        19
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel Q6700
        • MoBo: Lenovo MTQ45NK
        • RAM: Kingston 8GB DDR3 1333Mhz
        • VGA: (Sapphire) AMD Radeon HD5570 1GB 128-bit
        • MON: HP 19'
        • HDD: 250GB WD
        • OPT: Lenovo DVD-RW
        • Case: SFF
      3. Question Potrebna pomoc oko Honor 8 FRD-L09

Postovanje svim clanovima foruma,
        Posedujem Honor 8 FRD-L09 od 2016-te godine. Baterija mu je do sada bas oslabila i planiram da je zamenim u ovlascenom servisu za Honor telefone. E sad, "guglao" sam malo i video po forumima da se ljudima desavalo i posle zamene baterije da posle nedelju dana baterija naglo oslabi. Neki misle da je problem u softveru, a neki u losim baterijama. Na mom telefonu je azuriran Android na 8.0 verziju. E sad, mene konkretno zanima da li se uopste isplati da se menja baterija na njemu ili da ga prodam i da predjem na Honor 8x?
        Napomenuo bi takodje da se veoma cesto desava prilikom ukljucivanja aplikacije za kameru, baterija padne i sa 100% na 0% i ugasi se. Jedino kada ga ponovo stavim na punjac, on pokaze koliko ima stvarno baterije i bez problema se ukljuci. Mislim da je to verovatno softverski problem, a i nisam jedini kome se to desava. Probao sam preko Hisuite da vratim na Android 7.0, ali mi izbacuje gresku. Ne znam sta vise da mu radim...

Vendor official support Avatar korisnika Honor Srbija
        Na forumu od
        Jan 2018
        Poruka
        92
        Najverovatnije je da je problem u bateriji, ali svakako preporučujemo da kontaktirate servis. Zavisno od cene zamene, vredi razmisliti i o upgrade-u na Honor 8X, obzirom da je u pitanju uređaj koji donosi značajna unapređenja u svim segmentima.

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        19
      6. Moja mašina
        • CPU: Intel Q6700
        • MoBo: Lenovo MTQ45NK
        • RAM: Kingston 8GB DDR3 1333Mhz
        • VGA: (Sapphire) AMD Radeon HD5570 1GB 128-bit
        • MON: HP 19'
        • HDD: 250GB WD
        • OPT: Lenovo DVD-RW
        • Case: SFF
      7. Citat Citiram korisnika: Honor Srbija Pogledaj poruku
        Najverovatnije je da je problem u bateriji, ali svakako preporučujemo da kontaktirate servis. Zavisno od cene zamene, vredi razmisliti i o upgrade-u na Honor 8X, obzirom da je u pitanju uređaj koji donosi značajna unapređenja u svim segmentima.
        Hvala Vam na pomoci, svakako mi se vise isplati da predjem na Honor 8x. Zamena baterije iznosi 3500 dinara, a ako bi zeleo da dam Honor 8 i da predjem na 8x bila bi samo doplata 80 eura i imam nov telefon boljih specifikacija i fenomenalnog ekrana

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •